assasin1807
Dołączył/a: listopad 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do zielonek, krukuuu, janek_centrum
heh co wy dajecie... czekajcie od razu na finał ligi mistrzów i wygraną 6:0 z...kimśtam, a jeszcze wcześniej będzie mecz z Arsenalem i powinniście napisać że czekacie na 5:0 i 7;1 dla Barcy. Wiadomo każdy czeka na Gran Derbi ale mamy mnóstwo meczy przed tym i trzeba się na nich skupiać, Skąd u was taka pewność że wygramy z Realem u nich?! skąd pewność że utrzymamy taką postawę do końca sezonu? skąd pewność że wygramy kolejny mecz z Athletic? pewności nie ma panowie...
spuśćcie sobie z krzyża to wam ulży ;)
0
Jeśli Barca utrzyma obecną formę to przejdzie dalej, bo to nie jest przypadek że w ostatnich 4 meczach zdobywa 21 goli( w tym 5 realowi ) nie tracąc żadnego. Obecnie ta drużyna jest poza zasięgiem innych i szuka recepty na doskonałość... jeśli psychicznie będzie wszystko OK to jestem o nich spokojny
Vamos!
a tak z innej beczki- fajnie byłoby by mieć w szerokim składzie Cesca i Nasriego z Arsenalu ;)
0
dla nas OM, dla Realu Arsenal
0
lukinho!
masz zaje***tą rację z tym losowaniem, sam chce żeby Barca trafiła na OM, a Real na Arsenal. Bo Arsenal jest jedyną drużyną która może wyeliminować Real znowu w 1/8 finału;)
pozdro
0
sakho...Ci co piszą że zdecydowanie TAK to niech przestaną grać w FM'a
Kurcze tak na serio to napisze że chętnie bym widział Nasri'ego z Arsenalu i Nuri Sahina z Borussii w Barwach Blau i Grana.
Ale fakt niech myślą o jakimś pozytywnym transferze na środek obrony bo pod nieobecność Pique czy Puyola( wypluć) to za wcześnie na wprowadzenie chłopaków z La Masia zwłaszcza w trudnych meczach o stawkę, ale niech nie będzie to Sakho, nikt mi nie przychodzi na myśl obecnie ale są napewno lepsze alternatywy
0
haha napinacze z Madrytu aby na to czekają żeby Barca nie dojechała na czas. nawet gdyby to może trzeba im przypomnieć:
5:0
i teraz nam do śmiechu
0
albo dziś o 20tej niech grają bo 4pak czeka
0
powinni ten mecz przełożyć jutro na 17tą i bez ciśnień by było
0
nie no jaja jakies...czyli o której jest ten mecz i czy będzie w TV? dajcie znać
0
tak
0
barca_fan10
superpuchar Hiszpanii
0
Galactikos190
na złotą piłkę największe szanse mają mistrzowie świata( przykład Cannavaro), Za Xavim przemawiają Mistrzostwa Świata i całokształt w tym Mistrzostwo Europy, 2 wygrane Champions League, zdobycie wszystkiego co możliwe w jednym sezonie, za Sneijderem tylko Zdobycie Ligi mistrzów ale nie ona była najważniejsza w tym roku
0
Złota Piłka
szanse:
Xavi 45%
Messi 35%
Iniesta 10%
Sneijder 8%
Forlan 2%
0
Piona ;D
1. fantastyczny występ, filozofia Barcelony z wychowankami na czele daje olbrzymie rezultaty,
2. po takich meczach widać że nie potrzeba samych wielkich gwiazd za miliony lecz wychowanków którzy znają, rozumieją i kształcą filozofię pięknej ofensywnej i co najważniejsze efektywnej gry,
3. tu też moje małe marzenie aby Thiago i Jonathan doszli w przyszłości do umiejętności i poziomu bardzo zbliżonego do Xaviego i Iniesty, a mają się od kogo uczyć podobnie jak Jeffren, Muniesa, Bartra.
4. Nie trzeba nam kupowac piłkarzy za 40mln(wyjątek Villa) bo mamy piłkarzy młodych i zdolnych którzy już rozumieją styl naszej gry i nie potrzebują czasu na aklimatyzację i wdrożenie się w styl.
5. Na dobrą sprawę można powiedzieć że po takich meczach nie potrzebny nam Affelay bo zmienników to nasi pomocnicy mają( patrz wyżej)- bo to dla nich szansa i doświadczenie, a jak nie zabłysną od razu to nic, Iniesta też od razu nie osiągnął tak genialnego poziomu gry co teraz
6. Bardzo podoba mi się gra Busi'ego, jest młody a już jeden z najlepszych Pivotów świata- pełen szacun jak klepie piłkę z Xavim Iniestą i resztą
7, mam obawy co do Bojana jedynie- musi mocno trenować chłopak
8. dziękuje Mourinho że nie zastosował przeciw Barsie antyfutbolu i murowania własnej bramki jak kiedyś. powiedział że będzie piękny mecz i był.
9. Real jednak będzie w tym sezonie nieosiągalny dla innych drużyn w liga BBVA, a Barca będzie nieosiągalna dla Realu
10. Barca: 8:0, 5:0... nie zwalniajcie tempa, gromcie przeciwników ale róbcie to tak żeby kibicom na całym świecie się nie znudziło to( wiem że tego nie przeczytają jednak chciałem się z wami podzielić tymi słowami Cules)
Pozdrawiam wszystkich