0

damarcus

fakt- Adriano zaskakuje swoim progresem, jego wszechstronność jest bardzo przydatna

0

Bardzo marna wypowiedź tego piłkarza którego osobiście szanuję
"(...)nie powinni się chełpić tym, że wystawili jedenastu wychowanków".
następnie
"Oczywiście, że chciałbym widzieć graczy z Madrytu w naszym klubie".
HIPOKRYZJA

"Real ma jednak tak wysoką rangę, że chcą w nim grać najlepsi piłkarze z całego świata". - trochę irytuje siebie i klub z Madrytu, Barca przecież "tworzy" najlepszych piłkarzy świata, Barca tworzy- Real kupuje(bo się na tym opiera- na kupowaniu, idą na łatwiznę).

"Real Madryt ma imponującą canterę, której wychowankowie grają w klubach z całej Hiszpanii i świata. Nie mamy czego zazdrościć innym".
Więc dlaczego przynajmniej 3 piłkarzy nie mają z Cantery na stałe w 11tce?
osobiście uważam, że szkołki Ajaxu czy Bayernu sa o wiele lepsze i wydają na świat więcej talentów niż Castilla...

A skoro Iker ma znajomych którym jest ciężko to nalezy sobie zadać pytanie: jak ciężko mają? bo jeśli "ciężko" oznacza dla nich tyle, że nie mogą sobie pozwolić na taki samochód jak Iker lub też nie mają tak wypasionych wakacji jak on to NO COMMENT, jeśli natomiast naprawdę jest im ciężko i wypowiada się o tym Casillas to niech ruszy dupe i im pomoże!

Będą pewnie i minusy ale trudno przejśc obojętnie obok takich spraw, jak pisałem lubię Casillasa, mam respect do Realu, ale niektóre zdania piłkarze mogą zachowac dla siebie

ps. uważam, że Buffon jest lepszym bramkarzem

0

Osobiście uważam, że jeśli zdobędziemy w meczach z Betisem i Atletico 4 pkt to będzie bardzo dobrze, Barca ma w tym roku szczęście( a i ono się przydaje) więc 6 pkt jest jak najbardziej możliwe również!

Stawiam 2:1 wygrana z Betisem i piękny męcz z Atletico zakończony wynikiem 3:3 lub 3:2 dla FCB,

Visca

0

10 wychowanków!:D Niech szybko wraca Montoya i fajnie by było obejrzeć w tym sezonie kilka meczy ze składem wybranym z wychowanków

80Ronaldinho90 z tego co wiadomo mi Villa poczuł ostatnio dyskomfort w którejś stopie więc dziś napewno nie zagra, swoją drogą póki co taki Villa nam się napewno przyda nieraz

0

Mój jedenastka
Buffon
Lahm, Hummels, Pique, Alba
Pirlo, Alonso, Iniesta
Messi, Ibra, Falcao

A Ibra nie za ostatnią bramkę tylko za to, że robi różnicę w ataku i strzela bramki z nikąd,
brak Xaviego usprawiedliwiam świetnym sezonem i Pirlo i Alonso, Xavi mógłby być jako 4 pomocnik
brak CR7 z racji spadku jego formy- i osobiście uważam, że jest mniej kompletnym napastnikiem od Falcao

0

Bramkarzem pewnie zostanie wybrany Casillas choć osobiście uważam, że Casillasowi zdarzały się proste puszczone gole. Z drugiej strony nie można zapomnieć o świetnych paradach. Osobiście na bramkarza wybrałbym Buffona!

0

Szkoda braku Łukasza Piszczka...nie tylko tamten sezon ale i ten gra na wysokim poziomie, taki Evra nie był napewno lepszym obrońcą od niego..ale cóż sentymenty FIFA, osobiście bardzo szanuje Puyola ale nie wydaje mi się ze zasłużył znacznie na nominacje, zbyt często był kontuzjowany choć faktem jest, ze wykazuje dużą wolę walki i robi różnicę w obronie gdy gra, moimi typami są: Alba, Ivanovic(lub Luiz), Hummels(lub Pique) i Ramos( ze względu na Euro)

0

Jeśłi mecz będzie szedł po myśli to Cesc mógłby odpoczyć, Villa wejśc na kilka minut, a młodzież mogłaby się ograć

0

*Messi

0

Buffon- Piszczek, Ramos, Luiz, Alba- Alonso, Iniesta, Kross- C,Ronaldo, Falcao, Mesii

Dla mnie jedenastka roku! chociaż wiem że wielu znakomitych nie znalazło tutaj miejsca, dla mnie najbardziej sprawiedliwa i nie fawtryzująca żadnego klubu

0

a może w 11 sezonu będzie Piszczek?

0

Pierwsza trójka jest jasna jak słońce:
Messi, Iniesta, CR7

Trener: del Bosque

ps. Fajnie byłoby zobaczyć za rok wśród nominowanych Roberta Lewandowskiego lecz musiałby osiągnąć wysoki poziom i półfinał LM lub zmienić klub bardziej prestiżowy

0

Scorpion22- dajesz czadu koleś!:D haha, liczba w nicku to IQ?

Trzeba być naprawdę ślepym i mało inteligentnym ażeby stwierdzić iż Mascherano nie nadaje się na stopera, to że grał wcześniej jako def pomocnik nie oznacza że nie nadaje się na pozycję obrońcy, tu chodzi o wszechstronność piłkarza a nie jego naturalną pozycję,

I jak Ty sobie wyobrażasz że Vilanova zdążyłby przygotować Bartrę w ciągu 10ciu meczy na wielki Real Madryt? W takich meczach korzysta się z najlepszych a Bartry nie można zaliczyć do nich

Mascherano w GD sobie poradzi, zastanawia mnie jednak pozycja drugiego ŚO, oby wrócił do składu Pique, jeśli jego nie będzie- będzie naprawdę trudo o każdy punkt, osobiście woałbym ażeby nie Song a Sergio Busquets zasilił środek obrony a w miejsce def pomocnika wstawić...no właśnie najlepiej Thiago ale jego nie ma, Song za mało zgran y i może nie poradzić sobie z pressingiem Realu, pozostaje więc Cesc Fabregas

Odnośnie wychowanków typu Bartra, Muniesa, Montoya czy Dos Santos- dawać im szanse gry wypada, jednak Trener woli dać szansę ofensywnie usposobionym Tello czy Cuence, a młodzi będą grać jak /barca będzie pewna mistrzostwa, czyli o ile wypadnie tak- zagrają po dwa pełne mecze w sezonie

pozdrwiam i liczę dziś na kapitalne widowisko, 2:1? biorę w ciemno

0

Fantastyczny piłkarz! Bardzo się cieszyłem z jego przybycia 2 lata temu

0

Fabregas moim zdaniem powinien grać fałszywego napastnika, wtedy Leo może grać bardziej na prawej stronie pomiędzy pomocą i atakiem i schodzić do środka, widać było w meczu z Sevillą, że to miałoby sens, bo gdy fabregas wbiega w pole karne a messi jest przy piłce- jest groźnie, liczę na skład: VV-Alves(ten w dobrej formie, bo to inna kwestia również), Masche, Pique(oby mógł wystąpić), Alba- Busi, Xavi, Iniesta- Messi, Cesc, Pedro.
Chciałbym również aby bez względu na okoliczności wszedł na te 20 minut Villa Maravilla, VeB! 2:1? biorę w ciemno;)

0

Sanchez słaby początek sezonu, to nie jest wybitny piłkarz, nie na Barcelone- ale pamiętajmy że strzelał w tamtym sezonie wązne bramki, Pedro też nie mial tamtego sezonu udanego...trzeba czekać na rozwój wydarzeń i wycięgnięcie wniosków, chciałbym aby teraz Barca wygrała z Realem 2:1 i bramki dla Barcy strzelali Messi Sanchez zwycięskiego

0

Nie ma wogóle prawej strony, dać Villę za Alexisa, Messi zchodzi na prawą, Villa na Szpicy

0

Żałośni są co poniektórzy

0

Dawać te 20 baniek i brać! Młodsza wersja Yayi Toure

0

Transfer byłby napewno trafiony, jeden z ulubieńców w skladzie Arsenalu( moich ulubienców), Taki Yaya Toure młodszy

0

Naprawdę żałosne, bo mówi to osoba która płakała po finale Euro jak dziecko.
A może chodziło mu o to iż w Barcelonie grają z gracją a on tego nie potrafi? Może użył właśnie takiej metafory? A może ma kompleks bo mu się w Barcelonie nie powiodło, a zdjęcia z testów wrzuca do portfolio?;) heh, osobiście nie podobają mi się aktualności gdzie pewne rzeczy są poniżej pewnego poziomu, po co nam to wiedzieć? To problem tego piłkarza, bądź też kompleks,

pozdrawiam

0

a ja z innej beczki,

Drużyna marzeń na ten sezon?
Valdes
Alves Martinez Mascherano Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Messi Fabregas Alexis


Ławka: Pinto, Puyol, Pique, Dos Santos, Thiago, Villa, Pedro

A są jeszcze inni jak Adriano, Afellay, Bartra, Sergi, Cuenca, Tello

Dlaczego Puyol i Pique na ławce? Bo Pique nie jest w optymalnej formie, a Puyol swojre lata ma więc trzeba wdrażać w skład innych

Jeśli kupią martineza za 25 mln + zmienne byłoby perfekcyjnie, jeśli nie mogliby rozpatrzeć kartę zawodniczą Hummelsa

Liczę również na bardzo dobry sezon Villi, oraz lepszy od ostatniego sezon Cesca i Pedro

VeB

0

Ciekwych piłkarzy do transferów ma
Real Sociedad: Zurutuza, Agirretxe, Inigo Martinez, Mikel Gonzalez
Atl. Bilbao: Javi Martinez, Iturraspe, Oscar de Marcos, Ander Herrera, Susaeta, Amorebieta
Real Betis: Benat Etxebarria

0

Uwielbiam tego piłkarza! Ale może nie pasować do Barcy i może sie marnować, obym się absolutnie mylił, oby do nas przeszedł, jestem za!

0

Mamy na środku Masche i Busiego! A dodatkowo Cesc, Dos Santos i Thiago,
Jeśli Chińczycy dali by z 7 baniek to nie powinni się zastanawiać, wówczas budżet na transfery wzrósłby do 33 mln. Kasa na klasowego obrońćę by była nie mała.

Swoją drogą zastanawiam się czego Barca nie jest zainteresowana Hummelsem,,,

0

Pierwszy strzał w "10" ! :D

jeszcze środkowy obrońca i Napastnik( lub świetna forma Villi)

0

@brutalo

prawdę zna tylko Buffon;) a że wpływ mediów jest przeogromny to niestety stawiają Buffona w złym swietle, za tego rodzaju oczernianie media mają swoje pieniądze i nie mają żadnych pohamowań.

Sam szanuje Buffona za jego karierę i kunszt bramkarski więc też mnie to w jakiś sposób rusza

0

Gdyby nie afera korupcyjna powiedziałbym że zasłużył na nagrodę Buffon...poczekajmy do końca mistrzostw Europy bo po nich najlepszym może okazać się jeden z dwójki Casillas, Xavi. Chyba że ludzie docenią całokształt Raula i na niego oddadzą swój głos

0

Czemu Barca nie interesuje się Hummelsem?! To przeceż idealny kandydat na środkowego obrońcę grającego piłką! W dodatku może grać na Defensywnego pomocnika!!! Jedynie można liczyć że Barca po cichu negocjuje jego transfer, dodatkowo Jordi Alba na lewą obronę( ma geny Barcelony, będzie tańszy, a dodatkowy technicznie i szybkościowo jest na poziomie Bale'a) oraz napastnik, tu opcji jest kilka, jeśli chodzi o napastnika to nie ma co oszczędzać, opcji jest kilka-
i tak w kolejności kogo bym najchętniej widział: Pato, Robin van Persie, Llorente, Adrian
chyba że Villa wróci szybko do zdrowia i będzie miał życiową formę więc nie ma co wydawać na napastnika

0

To naturalne że Real jest faworytem:
1- jest obrońcą tytułu
2- zmiana trenera w Barcelonie

Te dwa argumenty przemawiają ponad każdy inny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?