0

Gra trójką obrońców mogłaby być optymalnym rozwiązaniem przy absencji Xaviego( tfu tfu...) wtedy Alves,Pique,Alba-Song,Busi,Iniesta,Thiago-MVP

0

Bartra musi grać teraz w każdym meczu i się ogrywać!

0

Chudini@

Racja, choć widac było wczoraj, że i na murawie przy korzystnym już rezultatcie mocno się oszczędzał, ale odbije to sobie na przeciwniku w półfinale:D

Vamos

0

VV to ikona tego klubu i ciężko będzie znaleźć zastępcę, który tak jak on potrafiłby rozumieć grę w bramce dla Barcelony, szalony, charyzmatyczny, mający wpływ na innych, świetnie grający nogami, na przedpolu, broniący karne i sytuacje sam na sam, swietna gra w powietrzu i niezły refleks, wkurza mnie jak przypominają "wierni kibice" jego wpadki...owszem miał ich kilka ale częściej ratował tyłek Katalończykom niż go "dawał". Szkoda, że odejdzie( na 99%), ale trzeba mu podziękować, pogratulować i życzyć szczęścia na obczyźnie, Vamos Victor

0

Luis Alberto! Wierzę, że zarząd pójdzie po rozum do głowy i definitywnie wykupi go z Sevilli

0

Aficionado

Mecz PSG-Barca: gol Ibry ze spalonego- żaden piłkarz Barcy nie podniósł reki sygnalizując spalonego- tyle w tym temacie

0

A może by tak kupić Kompanego i zrobić z Adriano Uniwersalnego obrońcę zmiennika? świetnie gra przecież na prawej i lewej a i z Realem jak pamietam na środku z Pique wymiatał parkiet, Wtedy : Alves(Montoya)-Pique(Puyol),Kompany(Masche),Alba(Adriano)

0

Oby dzis wygrał futbol

VeB!

0

Oj!!! Opcja z Adriano swietne posunięcie

VV-Alves,Pique,Adriano,Alba-Busi,Xavi,Iniesta-Cesc-Villa,Messi(ew. Pedro)

Si! Si! Si!
Vamos!

0

Deulofeu...a Messi...on nawet w debicie robił różnice;D

0



sorry za link, ale tego gościa chciałbym zawsze w formie i gazie widzieć

0

Miał jeden bardzo dobry sezon...ale w Barcy więcej już takich miał nie będzie...może w Anglii się odnajdzie i będzie razem z Aguero tworzył duet nie do przejścia, może to nadmiar Mistrzów świata w fcb troche go przytłumił...

0

Osobiście bym się nei zastanawiał, jak to mówią "jedna jaskółka wiosny nie czyni" tak samo w przypadku Alexisa jeden czy dwa dobre wystepy nie honorują go wybitnym grajkiem a takich potrzebujemy,
jeśli City wciąż byłoby zainteresowane to opcja Alexis+15 baniek= Kompany, ew. wypozyczenie Bartry,
my i tak mamy mieć Neymara w końcu także pomyślcie logicznie, a stoper taki jak Kompany się przyda

0

Musimy pokazać siłę charakteru, gramy u siebie i wierzę, że Camp Nou będzie w Europie nadal twierdza nie do zdobycia, najważniejsza jest mocna koncentracja i wielkie zaangażowanie- z tym napewno przejdziemy do półfinałów

0

zacząć z Messim na ławce byłoby optymalnym rozwiązaniem, jesli druzynie będzie szło lepiej dla niego jak odpocznie jeszcze jeden mecz, no chyba że będziemy w potrzebie to wtedy go wpuścic,a tak to Alexis(bo Pedro może nie być w optymalnej formie)-Cesc(który jako fałszywa 9 się sprawdza) i Villa czyli schodzący ze skrzydła napastnik.

Tello na ławce

0

konajoncek@

on(Alexis) się o własne nogi przewraca, jeden wywalczony karny czy dwie przypadkowe bramki w sezonie niestety nie pozostawiają dobrego wrażenia o nim, dość gadania że w niego wierzymy, że się odrodzi, jego trzeba sprzedać- do Włoch, tam się dobrze czuł, w Barcy już lepiej grał nie będzie,
to najlepszy zespół świata i musi mieć najlepszych piłkarzy- Alexis nim nie jest

0

z PSG 1:1 będzie dobrym wynikiem

0

muszą uważać, ich brak w półfinale byłby katastrofą, lepsza obrona taka jaka teraz jest niż miałaby być jeszcze gorsza

0

wkurza mnie jedno: co roku gadanie o kupnie obrońcy i co rok to samo czyli obrona zostaje ta sama + chłopaki z cantery! Dość! wierzę w zakup jednego z wyśmienitych obrońców oraz kogoś bardzo uniwersalnego kto by był dobrym zmiennikiem, mam tu na myśli takiego: Abdennour Aymen

0

Najlepsze: gra Daniego
Najgorsze: kontuzja Messiego

obrona jest słaba, każdy to wie, więc teraz niedość , że obrona to i absencja w rewanżu Leo, i to jest najgorsze bo on zawsze robi róznice

0

Raczej oni dostali najpierw prezent od arbitrów(Ibra gol) a póxniej od nas, nie na odwrót!

0

Hipokryta!

0

Wogóle nasi ulubieńcy zavhowali się bardzo honorowo, np: taki Real po bramce z takiego spalonego niedość że rzuciłby się sędziemu do gardło to i przy najbliższej okazji przekopałby przeciwników, także gromkie brawa na FCB

0

barcapasy

dużo w tym racji;)
ew. golazo Iniesty

0

WNIOSKI

- spora różnica między 1 a 2 połową, widać jakie znaczenie ma Messi
- Alexis? prosze was...nie cieszcie się że wywalczyl karnego, bo zmarnował dwie dogodne sytuacje, a i w kolejnych meczach będzie się pokazywać jego bezproduktywność, naprawdę jestem za tym ażeby przy dobrej ofercie opuścił Camp Nou
- Alves,Xavi i Iniesta...w nich nadzieja na awans do półfinału
- Barcelona...skoro mówią o niej najlepsza na świecie to musi mieć też obronę, i wcale nie mówię tu teraz o zakupie środkowego obrońcy ale również i o dobrym zmienniku, Pique już nie jest tym z przed dwóch lat, Puyol nie ta wydajność, a Masche nie jest typowym obrońcą i równiez najlepszy sezon ma dawno za sobą
- Cesk...co się dzieje z tym chłopem? Niech się ogarnie na następny sezon albo niech wraca do Arsenalu
- wierzę że na Camp Nou nie stracimy bramki; trudno będzie o ład i skład ale wierzę

oto jak bym nas widział w rewanżu:
VV-Montoya,Pique,Bartra,Alba-Busquets,Iniesta,Xavi-Alves,Villa,Pedro(Tello)

i na Camp Nou 0:0 lub 1:1

0

niestety ale Busquets przy Pique nie jest dobrym rozwiązaniem patrząc na fakt, że Lucas i Lavezzi sa bardzo szybcy, ale jesli to trzeba będzie mieć cofniętą linię obrony, wierzę że zagramy na Camp Nou z tyłu na zero, teraz wynik 0:0 zapewny kazdy by brał w ciemno,
szkoda bramki w końcówce

0

czy nasi piłkarze zdają sobie sprawę ze spalonego Ibry?

0

kurwy!!!!!!!:D spalony milowy był!

0

alexis miał z minute na ten strzał

0

Cesk co jest z Tobą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?