1

Caly ten zarzad od odejscia laporty to jedna wielka porazka. Nic sie nie zmieni dopoki sie nie zmieni zarzad. Zeby nie mozna bylo sprowadzic chociaz jednego wartosciowego stopera przez 4,lata?
Co my jestesmy ruch radzionkow

1

A nasze osigniecia transferowe zubizarety sa godne wisly krakow za najgorszych lat jak smudzie zawodnikow przysylali ktorym zeby po tygodniu wypadaly

2

No ale w calej barcelonie to przez caly tydzien nie mowilo sie o meczu z realem tylko o rekordzie messiego. Kilka lat temu nie mowilo sie o wygraniu ligi mistrzow tylko o wygraniu a bernabeu. A spotr jest fajny bo uczu pokory bardzo szybko. Caly tydzien newsy tylko o tym czy messi powinien dostac medal i honory na bernabeu czy gdzie indziej. Jeszcze troche messi bedzie zarabial 40 baniek i biegal tyle co bramkarz albo mniej. Zal sie patrzy na tego zawodnika. No ale jak sam trener nie mowi o niczym innym jak tylko o bogosci messiego no to jak ten chlopak ma sie zmotywowac. Nitk w barcelonie nie ma jaj zeby powiedzie ze messi jest cieniem samego siebie. Jego nagrody na WC to nie bede komentowal

0

Recepta na barce jest ardzo prosta. Zagescic srodek boiska zeby barca musiala grac do boku i centrawac. Jak centr sie uda to i tak nie ma problemu bo messi i neymar moga glow to ramosowi i pepe tylko jaja poobijac. Barca chyba nie wykonala wczroaj zadnego podania na wbiegniecie za plecy obroncow a to dlatego ze nasi napastnicy zrywaja sie kilka razy po czym daja sobie spokoj bo w tym czasie nasi pomocnicy tki taka. Tiki taka jest wygodna dla inesty i xaviego bo nie musza biegac za pilka jak sami ja maja. Problem tylko polega na tym ze barca nie potrafi wyprowadzic konty. Pamietam jak barca strzelala bramki zaraz po odbiorze i pressingu na przeciwnika polowie. Te czasy minely odkad puyol skonczyl bo nasza obrona jest tak pewna siebie ze siedzi tylkiem na szestnastce.
Po zactym jak juz mowilem. Barca z messim na boisku gra w 10. Do tego dorzucmy ineste i xaviego i mamy 3 kolesi ktorzy nie biegaja i nie w stanie sie poswiecic. Real wczoraj wygral wszystkie 50/50 pilki. A wslizg carvahala na mathiew posumowal nastawienie obu zespolow do tego spotkania.

0

Real wygral bo im bardziej na tym zalezalo. Do poki w wyjsciowej jedenastce bedzie inesta i xavi do poty barca bedzie grala bezproduktywna tiki take. Pamietam akcje z wczrajszego meczu gdy barca mogla wyprowadzic szybki atak ale pilka trafila do inesty. Nie mozna wypracowac kontry jak pierwszy zawodnik dotyka pilke 7 razy.
Barcy obrona jest tak slaba ze musiala sie cofac dupa do bramki. Ciezko sie stosuje pressing jak druzyna przeciwna ma cale boisko do dyspozycji.
Zostawienie samego alvesa na ronaldo i marcelo to kolejny blad

1

Moim zdaniem z meissim sa albo jakies problemy fizyczne( wymioty) i ktos to trzyma w tajemnicy albo brakuje mu motywacji

0

Pamietam jak ronaldinio zaczal cieniowac i pojawily sie glosy ze jak to mozna go na lazwe posadzic. Przed nim byl rivaldo itd. Druzyna zawsze musi byc na pierwszym miejscu

3

To co ma teraz byc na boisku za zaslugi.? No to crufa dac do pomocy w takim razie. Koles nawet sie nie spocil wczoraj.

3

Stawianie mascherano w obronie to gwarantowana porazka. Ten gosc ma 175cm wzrostu. On zajebiscie gral ostatnio na dm. Dlaczego nie mozna zagrac z nim i sergio na dm?

0

Jak dla mine to LE zle reagowal na to co sie dzialo na boisku. Zmiana xaviego na rakitica bez sensu. Powinien zejsc inesta bo mial zolta. Po za tym mogl przejsc na 3 w obronie prz wyniku 3-1
I dalej nie potrafie zrozumiec dlaczego barca nie moze grac w niektorych meczach dwoma dm

0

Zagadzam sie z kolega

1

Barca z messim na boisku gra w 10

1

Spree dad messiiego I bedzie problem rozwiazany

0

super nastepny obronca 1,72cm gratulacje dal rzarzadu feb

0

Jezeli chodzi o tracenie goli to tez trzena zauwazyc ze za obrone jest odpowiedzialny clay zespol a nie tylko 4 obroncow i bramkarza ale fake ze 3 z 4 naszych obroncow nie ma 1,76 tez nie pomaga

0

a co do luiza to powiem tak. Nie ma co sie krzywic na wolkswagena i mowic o mercedesie jak sie jezdzi maluchem. Pewnie ze chcialbo by sie zawodnika jak puyol za najlepszych lat albo ramose albo varane i to za pol darmo ale niestety nasz zardzad z dyrektorem na czele robia straszna fuszere jezeli chodzi o transfer. Nie wydaje mi sie zebu ta sytuacji ulegla zmianie za tego zarzadu

1

ja na celowniku to mam zarzad klubu i jakbym mogl to juz dawno pociagnalbym za spust

0

messi blagam cie zejdz z boiska

0

niech messi zejdzie bo sie osmiesz

0

trener jest od tego zebyt motywowac zawodnikow. Jedna z metod jest posadzenie zawodnika na lawece ktory nie daje 100% swoich mozliwosci

0

Sciaga alexisa a messi dalej stujka ten trener kompletnie nie ma jaj

0

potrzeby jest trener z jajmi a nie marionetka ojca messiego. jeszcze troche to rodzina messiego bedzie wyplaty w klubie ustalac.
to jest chore normalnie

0

Trener " nie jestesmy zainteresowni uczestnictwem messiego w graze" to chyba podsumuwuje prace zarzadu i jego wybou trenera

0

Jaki jest sens trzymania Messiego xaviego i inesty na boisku a na lawce sergi roberto przeciez oni sie na tym boisku mecza

0

ty do mnie ja do ciebie ty do tylu no bo jak sie troche bardziej bezposrednio zagra to moze nie wyjsc i poznie trzeba bedzie za pilka biegac.

0

Swiete krowy na boisku= Messi, Xavi, Inesta. Czyli gramy w 8

1

To co messi robi to wstyd jak mu sie niechce to niech juz wraca do argentyny i sie przygotowuje do wc.

0

tu nie mozna winic pojedynczych zawodnikow tylko zarzad

0

Rosell przez cala swoja kariere jako prezes nie robil nic tylko szukal trupow w szafie laporty. Zubizareta to no comment. Tata niech wraca do Argentyny bo to nie te progi.

0

ten zardzad powinien sie podac do dymisji a jak nie to powinno sie ich wywalic.
Wystarcz posluchac Crojfa i wszystko jasne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?