aszyj1978
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowy zarzad nowy trener nowi. Podziekowac kilku zawodnikom
1
wybory , wybory wybory
0
po co ten messi wogole wychodzi na boisko skoro mu sie hie chce grace. Martino wogole nie ma jan. Posadzic na lawe starych ktorym niechce sie grac i niech graja sergio robnerto etc
0
niech messi juz zejdzie
0
A o transferze alby to juz nie wspomne. Jak mozna mowic ze to niudany transfer?
0
A co do xaviego to bylo widac jak bardzo przeszkadza on druzynie w meczu z Villarealem. Druzyna kopala sie po glowie dopiera po wejsciu Xaviego zaczelo to jakos wygladac. Song gral jak Fabregas nie mogl sobie miejsca na boisku znalezc.
Autor tekstu zapomnial dodac ze druzyna w tamtym roku grala bez trenera i prZegrala z pozniejszym triumfatorem LM.
0
Puyol nie gra ale to jego wina ze tracimy tyle bramek. Xavi slaby ale autor tekstu nie podaje jego nastepcy. Typowy tekst polskiego kibica krytyka ale zadnych rozwiazan. No i ten Yaya w dodatku. Chlop odszedl bo chcial wiecej grac nikt go nie chcial sprzedawac wiec po co drazyc ten temat. Po za tym Yaya to nie Messi az tak bardzo za nim nikt nie teskni.
0
a tito taktyka na rewanz z bayernem to tez cudo. My pierwszy mecz 0-4 a tu gramy bez prawoskrzedlowego. Przeciez my przez ostatnie 6 miesiecy pilki prostopadlej nie zagralismy. Pamietacie manite. Bayern gral takasamo wysoko co real w tym mecu a my nie potrafilismy 1 prostopadlej pilki zagrac
0
granie xaviego jest wygodne ty do mnie ja do ciebie i nikt sie nie meczy problem tylko taki ze z tych podan nic nie wynika oproch tego ze mamy juz 11 przeciwnikow za pilka
0
Villa jest super napastnikiem ale messim to on nie jest i z kupy bata nie ukreci dla mnie problem to inesta i xavi kazda pilka do tylu xavi to tak zwalnia gre ze azsie zygac chce i domyslam sie dlaczego. No bo jak sie zaryzykuje podanie z ktoregos moglo by cos byc to duza szanse ze sie nie uda a wtedy biegaz za pilka trzeba zeby ja odebrac
0
zarzad tez sie nie popisuje wszystke transfery wtopa oprucz alby
0
zmiany sa potrzebne i to radykalne. Zaduzo w skladzie jest ludzi nietykalnych przez co nie ma rzadnej konkurencji czy rywalizacji. No ale celem barcy w ostatnich 2 latach nie bylo wzmacianie skladu tylko na sile pokazaywanie swiatu ile to mamy wychowankow w pierwszym skladzie
0
rafkop8- xavi powinien odejsc ,mascherano , puyol, abidal, adriano, fabregas to pomylka za 50 baniek ktorego nigdy nie bylem zwolennikiem.
0
valdes i jego odejscie tez mi cos podpowiada. Gra w najlepszym klubie na swiecie jest wychowankiem i tak poprostu chce zmienic otoczenie? nie chce mi sie w to wierzyc wydaje mi sie ze moze jest wkur...... faktem ze nie kupiono oboncy i ze musi swyciagac pilke z siatki w kazdym meczu. Co do dyrektora zubisarety to tez poprzednikowi moglby buty czyscic
0
co do rossela to gdzies przeczytalem ze Guardioa odszedla przezniego i cos tam z pique i nie wiem czy to prawda ale jezeli tak to ten facet powinnien odejsc tak szybko jak to mozliwe. Niestety ale to robota prezesa aby zatrzymac najlepszego trenera w historii klubu.
0
ciezko cos mowic na temat trenera bo tego chlopa przez caly rok nie bylo ale z drugiej strony to wielkiego zmyslu trenerskiego to ten chopina tez nie ma. Jedziemy do monachium druzyny ktora strzela ponad 20 bramek w 3 ostatnich meczach i ja sie pytam czemu nie grsc tam na remis ustawic songa obok sergio i zagrac z kontry?
0
vlades
alves pique humells alba
song sergio
inesta
messi neymar
lewandowski
0
albo luis enrique
0
albo laudrup
0
na trenera jose m
0
no i pan prezydent siegamy po portfelik bo jak nie tez out
0
neymar in
0
busquets na 2 tygodnie treningu do murihno albo prywatne lekcej od roy kean
0
zapomnialem mascherano out
0
David luiz, lewandowaski, ten mlody kolo z romy nie widzialem go ale jak mlody i obiecujacy to jestem za. Zadnych Davidow sillwow tez niechce widziec na potrzeba cm
0
zapomnialem villanowa out
0
Xavi out, fabregas out, sanches out, villa out, adriano out, pique trzeba zapytac czy chce sie wziasc za siebie bo jak nie to out tez
0
stefan torpeda- jak zobaczylem twoj koment to powiedzialem sobie "o boze nie chce mi sie tyle tego czetac " ale jak zobaczylem zdanie montoya za alvesa to mi przeszla chec czytania
0
messi na prawe skrzydlo tiago za xaviego naymer za sanchesa lewandowski za ville. Hummels i david luiz na srodek obrony
0
Dla mnie to fabregas, inest, xavi, pique grali przez ostatnie pare miesiecy naprawde piach a to przeciez oni powinni stanowic o sile zespolu. Mysle ze jest cos o czym my do konca nie wiemy czyli sytuacja Guardioli i Pique jego trybu zycia itd. Pique z najlepszego stopera na swieci stal sie przecietnym w rok i to nie moze byc przypadek