0

cdefb ale bramki strzelone z kontry i po stalych fragmentach to tez bramki

0

cdefb zgadzam sie z toba 100%

0

z niektorymi ludzmi trzeba sie porzegac

0

z mialnem trzeba zagrac tak jak barca gra zawsze tym samym stylem tylko z inna jakoscia. Wiecej ruchu bez pilki wiecej prostopadlych podan i zdecydowanie szybsza wymiana pilki. Nie moze byc sytuacji ze kadzy zawodnik dotyka pilke 3 razy. Zeby zaskoczyc milan jakos akcja musi ta byc akcja zespolowa z pierwszej pilki a nie waleni messiego glowa w mur (probowanie minieca 5 rywali i tylko kontry z tego

0

jezeli chodzi o mecz z milanem to nie ma sie co podniecac i wariowac z 3 obroncami wystawic 4 z tylu i grac swoje i tyle. nie ma sie co podniecac i latac do przodu jak oszolom bo dostaniemy bramke z kontry w pierwszych 15min i jest po herbacie

0

undertaker87- masz racje wodki ci nalac

0

nowy19pl- jede zawodink wygrywa mecz, trofea wygrywa druzyna

0

valdes

alves pique puyol alba

sergio inesta
messi
sanches pedro
villa

0

Sojerrr. Z tad ze xavi ostatnio gra piach a do tego ma kontuzje wiec nic nie wskazuje zeby nagle mial zagrac lepiej. Scenariusz tego meczu kazdy zna milan autobus Barca glow w mur. Ten mecz bedzie bardzo podobny do tego z interem w domu. Trener milanu oglada ten mecz 24h i postara sie skopiowac jose a przy tym bedzie jeszcze bedzie mial okazje na kontrt. Xavi za bardzo zwalnia gre. Ja bym postawil na Messi inest w srodku za mimi sergio.

0

To co gral fabregas to masakra. Jak we wtorek wyjdzie fabregas i xavi to po meczu

0

na veetle sa raczej wszystkie mecze

0

veetle.com

0

agger - w realu w tamtych czasavh nikt sie nie pytal trenera kogo poptrzebuje tylko kupowali kolesi zeby byl glosny transfer. u nas z kolei sie kupuje ostatnio kolesi zeby pochwalic sie calem swiatu ze my to gramy 11 wychwankami a dla mnie koles za ktorego dajemy 45 baniek to rzaden wychowanek

0

dlatego jak dzisiaj przy 0-3 bylem z jednej strony wkurzony a z drugiej mailem nadzieje ze to bedzie poczatek czegos nowego. czasami takie baty sa potrzebne zeby sie obudzic

0

0

tym bardziej ze xavi ma spadek formy.
moglo by rownierz byc na prawej pedro na srodku villa na lewej sanches na srodku pomocy inesta z sergio przed nimi messi. Bo moim zdaniem lewo/prawoskrzydlowi musza troche pomagac w obronie wiec powinnim to robic zawodnicy ktorych cechami jest przede wszystkim walecznosc. Wystawianie inesty na lewej to 1.zmuszanie go do bronienia i duzo biegania 2. ograniczanie jego ofensywnych mozliwosci wyrzucajac go na bok

0

dokladnie wydajesz 45 baniek na goscia a pozniej sie zastanawiasz co z nim zrobic????? jak wydajesz 45 na goscia to musi byc to koles ktory jest nam zajebiscie potrzebny i ktory bedzie mial miejsce w 1 skladzie 20 min po prezentacji a nie ze my dajemy 45 baniek a pozniej sie zastanawiamy co z nim zrobic i na sile go pchamy kosztem villi

0

messi potrafi zrobic przewage 1 na 1 ale tez potrafi zajebiscie dograc ale ostatnio to wyglada na to ze to messi i tylko messi musi strzelac bramki mi osobiscie nie podoba sie ustawianie calego zespolu tylko pod jednego zawodnika kimkolwiek by on nie byl

0

czyli np. pedro na prawej villa na srodku na lewej inesta w srodku sergio z fabregasem a przed nimi messi

0

agger- prostopadla pilka za plecy obroncy czy to po ziemi czy gora to jest najgorsze co moze byc bo obronca musi sie obrocic o 180 stopni co zajmuje sporo czasu a my takich pilek nie zagralismy rzadnej bo messi sie cofa za bardzo. on nie potrafi i nie lubi brac tylem do bramki za to villa jest w tym zajebisty. Skoro chca juz zeby messi gral na srodku to powinni go ustawiac za villa tak jak gra ozil

0

Agger i jeszcze jedno nie wiem czy sie zgodzisz ale ja akurat uwazam del boska za dobrego trenera i skoro on mowi ze ma nadzieje ze villa zagra to tez by mi dalo do myslenia

0

pls1988 :) same here

0

nie wiem czy pamietasz jak messi gral na prawej i jak razem z danim wkrecali prawa strone rywala w ziemi. Dani z messim na prawej stronie tez jest duzo lepszym zawodnikime bo moze sie wiecej podlaczac bo wie ze messi jak zedzie do srodka to robi daniemu miejsce na wejscie. Pedro na prawej stronie nie schodzi do srodka bo nie ma lewej nogi dlatego zawsze w pojedynkach 1 na 1 idzie do linie przez co danie nie moze mu obiec za plecami

0

problem z messiem na lewej stronie jest taki ze nie moglbbhy schodzic do srodka na strzal bo jego prawka nie chodzi

0

agger- najwiekszym problemem moim zdaniem jest to ze grajac bez srodkowego napastnika musimy grac bokami wiec sami na siebie bata krecimy bo nawet jak pedro czy inest by wygral pojedynek 1 vs1 to na koncu i tak musi wbic ta pilke w pole karne a tam nikogo nie ma. Kazdy trener ktory na troche oleju w glowie wie ze grajac z barca wystarczy zagescic srodeek i spychac ich na bok bo nawet jak im sie uda dozulcic to nic z tego nie bedzie

0

pls1988 OK asshole I spend more time outsie my home country than you are fucking alive

0

agger ja z kolei uwazam ze boki chodzili dosyc dobrze jak na defensywne ustawienie realu. problem polegal na tym ze my gralismy bez 9 przez co jeden ze srodkowych obroncow realu zawsze mogl zejsc na bok i pomoc zeby ten bok zablokowac. Messi za bardzo sie cofa i pozniej nawet jak dostanie pilke to i tak ma 4 ludzi przed soba. Ja osobiscie bym postawil na messiego na prawej villa w srodku i perdro na lewej

0

graczdari - ja osobiscie uwazam go za bardzo dobrego zawodnika ale problem polega na tym ze nie mozna miec zbyt wielu gwaizd w druzynie bo sie pojawiaja konflikty i kazdy zaczyna wioslowac w inno strone. pojedynczy zawodnicy wygrywaja mecze druzyny puchary

0

pls1988 mysle ze twoj komentarz o zamiarze pojscia spac byl najlepzym jaki dales dzisiaj

0

graczdari- nie mam nic na poparcie mojej tezy ale moim zdaniem messi jest szybszy na 5 10 m a ronaldo jest szybszy na wiekszych dystansach ale to tylko moje spostrzerzenie. Dlatego real lubi sie cofac bo wtedy wykorzystuja potencjal ronaldo bo ma on wtedy dyzo miejsca zeby sie rozpedzic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?