0

Dzisiaj kilka razy podał do przodu.

2

Morderczy duet z Camp Nou - myślisz Suarez i Messi, a to Paulinho i Gomes.

48

Messi strzela pięknego gola z wolnego - ludzie na Camp Nou biją brawo
Andre Gomes podaje do przodu - ludzie na Camp Nou biją brawo

Jaki zawodnik, takie wymagania XDDD

0

Masz rację. To tylko TWOJA subiektywna opinia.

0

O Boże, no to by wszystko wyjaśniło. Przepraszam za moje rozgarnięcie dzisiaj, taki dzień + jeszcze co do Berlina, jeśli kolejnego sezonu Domu z Papieru (na szczęście) nie będzie, to oczywiście, że nawet dobrze, że to zrobił, bo mnóstwo emocji to dodało.

0

Będzie kolejny sezon? No i ciekawe po co, żeby mogli ten serial zepsuć? Poza tym - uwaga spoiler - bez Berlina to nigdy nie będzie to samo. Jakby nie mogli uśmiercić kogokolwiek innego, tylko najlepszego bohatera :(

12

Po co nam De Gea, skoro Ter Stegen świetnie sobie u nas radzi i już dawno wkomponował się w drużynę? Umiejętnościami się jakoś kolosalnie nie różnia, więc uważam to za bezsensowne. Szczególnie, że MATs tak pokochał Barcelonę.

0

XDDDDDDD chyba nie zrozumiałeś.

23

Sobota, 24.02.2018: FC Barcelona - Girona 6:1 - Ale mamy niesamowitą pakę, Valverde król, dobrze, że nie posadził Leo i Luisa, dawajcie mi te Atletico, teraz nikt nie ma do nas podjazdu,

Czwartek 1.03.2018: FC Barcelona - Las Palmas 1:1 - Co to miało być, jak ta gra wygląda w ogóle od kilku meczów, Valverde podejmuje złe decyzje, czemu nie daje odpoczywać Leo i Suarezowi? Masakra, z taką grą to wpierdziel od Atletico się szykuje.

#LaRamblaToStanUmysłu

0

na pewno zapłaciliby sto melonów więcej, niż wynosi klauzula, tylko po to, żeby udobruchać Atletico. a poza tym, on będzie u nas.

1

No Quebo zdecydowanie, chyba nikt tyle pracy w teledyski nie wkłada co on w tym kraju. No i fakt, u nas raperzy ładnie sobie z tym radzą (Otsochodzi też chociażby), ale no ten zrobił na mnie ogromne wrażenie.

0

Pewnie scenariusz pisany z małą pomocą DMT ;P

7

Wiem, że tutaj zdania na temat rapu i tak dalej są podzielone, dlatego na sam temat muzyczny nie wchodzę - ale widział ktoś może teledysk do ,,DMT" Żabsona? Bo jestem pod ogromnym wrażeniem, że ktoś stworzył coś takiego i to jeszcze w naszym kraju. Sporo raperów z USA nie ma podjazdu do tego, co zrobił. Wizuale, cały teledysk to prawdziwa miazga. Brawo.

1

na La Rambli

66

Chyba mu się uda na te urodziny siostry jechać.

1

Zgadzam się, poza tym, że jest niezwykle inteligentny, to tytan pracy. Świetne teksty, ambicje, obecnie jeden z czołowych raperów w tym kraju i na pewno na to zasłużył. W teledyski wkłada mnóstwo pracy, żeby nie były tylko typowym machaniem rękami zawsze, a cały pomysł na ,,egzotykę" był genialny. Muzyka sztos. Manekin, Ciernie, Zorza - mistrzostwo ;) a na to, że jego fanbase to hot nastki w większości, to już nawet on sam wpływu nie ma. Chociaż pewnie się spodziewał, że po ,,dla fanów Euforii" tak się skończy. Ale sama przyznaję, że ,,Bogini" czy ,,Kawa i Xanax" też podobały mi się maks :D

1

Ja niekoniecznie, bo skoro jest tak bardzo za Realem, to szkoda dla nas + ale za to nie chciałabym go bardzo zobaczyć u Białych :D

0

B.o.B - Ghost In The Machine. Chociaż dużo rapowych kawałków też się łapie wysoko.

1

Hajto nam robi sekretne warsztaty, ale nie wolno nam o tym głośno mówić.

1

Nie robię tego, powiedziałam o 50% facetów dlatego, że on jest facetem i on jest sławny, więc NA JEGO MIEJSCU - co też napisałam. Spokojnie. Nie mówię, że laski nie zdradzają, ale jak mam być szczera to i tak, jakby się rozejrzeć, spotyka się znacznie większy odsetek zdradzających gości, przynajmniej w okresie kiedy ma się rodzinę. Laski zdradzają częściej, jak się chcą dobrze ustawić, przed dziećmi - co też jest smutne w opór :D

0

Ty to w ogóle jakiś przewrażliwiony na punkcie tych lasek jesteś ;)

7

Nie chcę jej bronić, bo faktycznie zrobiła źle, ale prawdopodobnie zrobiła to w afekcie. Szczególnie, iż była tak zdenerwowana, że odpowiadała nawet na komentarze. Szkoda, nie spodziewałam się po nim. I jeszcze większa szkoda, że 50% facetów zrobiłoby to samo.

0

akcja MSC :D

0

a ponoć miał siedzieć na ławce, żeby odpocząć, ja tu dzisiaj hattrick wyczuwam

0

Jezus Maria Leo! :D

45

no śpię, bo co

2

Quebonafide - Madagaskar, C'est la vie, Bogini, Half Dead, Kawa i Xanax, Hypebae
Reto - Papierosy, Gigi, Bossman
PlanBe - Lubię, Ona to ziomal, Freestyle
Otsochodzi - Nie Nie, Nowy kolor
Bedoes - 05:05
Żabson - Pokora, Księżniczki, DMT (to z dzisiaj, ale powinno się nadać)
Skoro na domówkę, to te, wybrałam najpopularniejsze.

0

fili.tv, alltube, drugi sezon jeszcze wczoraj był w całości na cda

0

syn Bogdana

0

Udostępniali na SB Wackija, ale ziomkowi usunęli filmy (albo sam to zrobił, nie wnikam), dlatego podawał swojego snapa (i kilku ludzi w komentarzach też). Mi kolega podsyłał to tego samego wieczoru, dlatego jeszcze widziałam jakieś snapy, ale czy to ktoś gdzieś wstawił to nie mam pojęcia - nie siedzę w tym tak głęboko, poważnie. Cały ten beef jest dla mnie kompletnie z dupy i w sumie o nic. Bedoes pieprznął głupotę, jest młody, był pijany, przeprosił za to 3x i trzeba było to olać, no ale po co skoro można walnąć beefa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?