baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie też mi się to obiło o uszy, dlatego się dziwię. Nie wiedziałam, że w ogóle w tym okienku były jakieś konkretne plotki transferowe z nim w roli głównej (poza tymi, że Real miałby chcieć sprowadzić go latem), a ten jego cytat o żegnaniu się i rozwoju całkiem wymowny.
0
Gdzie miałby trafić Icardi, gdyby to okazał się transfer? Do Realu? Bo w ogóle się w tym nie orientuję w tej chwili
3
Przegląd pola Coutinho to mistrzostwo świata, jakby jeszcze grał na swojej pozycji to naprawdę byłaby mega moc. Poza tym, to jaką Roberto robi różnicę... aż się chce odetchnąć z ulgą, gdy się przypomina, że przedłużył ten kontrakt. Serce blaugrana :D
0
#AndreWróć
0
Jeszcze wam ten Coutinho w drugiej połowie bramę walnie, niezależnie od tego po której stronie jest, eksperci. Ja jestem spokojna, drugie połowy są nasze w tym sezonie, jedyna rzecz, która mnie wkurza to fakt, że wszyscy na siłę szukają Messiego. No i szkoda mi Digne w sumie.
0
Teraz Stegen się wkur**ł bo konto czyste mniej. :/
0
,,Xavi; Barca moim życiem", ,,Andres Iniesta: Artysta Futbolu", ,,Ja, Ibra", osobiście - o ile trochę interesujesz się też reprezentacją - polecam też ,,Dekalog Nawałki".
1
Tęsknię za La Ligą w Canal+. Orłowski, Wolski... aż się chciało usiąść do meczu, bo mozna się było spodziewać obiektywizmu i różnych ciekawostek, zamiast notorycznego wychwalania Bialych. W Eleven Ćwiąkała próbuje coś ratować, ale co on sam może, jak to co oni gadają w studiu to się często w głowie nie mieści.
0
Paulinho jutro będzie na gazie, bo trochę siara tak na równi najpiękniejszym
0
Śmiechu warte
0
I jeszcze Zidane klaszcze
34
Ja wiem, że powinnam się przyzwyczaić, ale ta jego cieszynka po prostu rozwala mi system.
9
Przecież Gomes jeszcze odpali :/
21
A czy ja napisałam, że nie było? Nie napisałam też tego, że byliśmy wkurzeni o Ceballosa, a byliśmy. Mówię tylko, że życie zabawnie to zdefiniowało wszystko.
118
Ten okres, kiedy Real wygrał z nami walkę o Ceballosa, a jego kibice mieli bekę życia, że do nas trafi Paulinho. Nic tak zabawnie nie definiuje rzeczy, jak czas :D
9
Coutinho ♡ stworzony dla nas
3
Nadszedł czas, w którym wracam o północy do domu, widzę, że Real odpada z PK z Leganes i nawet mnie to nie dziwi.
1
Nie no, nic nie szkodzi haha :D
1
Nazwałeś mnie kolegą, więc mogłabym powiedzieć, że też mnie obraziłeś. Jesteśmy kwita!
0
no o to mi chodziło właściwie
31
Nie no, szanujmy się, ludzie uznający CR7 za lepszego od Messiego są niespełna rozumu.
3
Kibice Juve z Włoch będą ponoć kibicować Polsce ze względu na Szczęsnego i u nich jakoś nie ma żadnych kłótni :/
0
Kibicuj sobie komu ci się żywnie podoba na Mistrzostwach Świata, mi to tam lotto bo to sprawa indywidualna, ale piłka reprezentacyjna i klubowa to nadal nie to samo. Idiotyczne porównanie.
2
Stereometria. To był mój koszmar.
45
Socjopata obstawia wygraną Atletico, więc Sevilla prowadzi po 25 sekundach. Dzień jak co dzień.
0
Mało takich, którzy piszą tylko, więc podałam tych których warto ;) ale jeśli to coś zmieni, to potwierdzam, że piszą o Barcelonie dużo, ale nie wszystko
0
Stanowski i Ćwiakala super
63
Zielona Mila? Jest milion filmów, które można tak nazwać, ale on nie jest jednym z nich.
6
Liverpool to jest stan umysłu.
0
No faktycznie nowość, że każdy piłkarz tak mówi po dołączeniu do nowego klubu