0

No właśnie też mi się to obiło o uszy, dlatego się dziwię. Nie wiedziałam, że w ogóle w tym okienku były jakieś konkretne plotki transferowe z nim w roli głównej (poza tymi, że Real miałby chcieć sprowadzić go latem), a ten jego cytat o żegnaniu się i rozwoju całkiem wymowny.

0

Gdzie miałby trafić Icardi, gdyby to okazał się transfer? Do Realu? Bo w ogóle się w tym nie orientuję w tej chwili

3

Przegląd pola Coutinho to mistrzostwo świata, jakby jeszcze grał na swojej pozycji to naprawdę byłaby mega moc. Poza tym, to jaką Roberto robi różnicę... aż się chce odetchnąć z ulgą, gdy się przypomina, że przedłużył ten kontrakt. Serce blaugrana :D

0

#AndreWróć

0

Jeszcze wam ten Coutinho w drugiej połowie bramę walnie, niezależnie od tego po której stronie jest, eksperci. Ja jestem spokojna, drugie połowy są nasze w tym sezonie, jedyna rzecz, która mnie wkurza to fakt, że wszyscy na siłę szukają Messiego. No i szkoda mi Digne w sumie.

0

Teraz Stegen się wkur**ł bo konto czyste mniej. :/

0

,,Xavi; Barca moim życiem", ,,Andres Iniesta: Artysta Futbolu", ,,Ja, Ibra", osobiście - o ile trochę interesujesz się też reprezentacją - polecam też ,,Dekalog Nawałki".

1

Tęsknię za La Ligą w Canal+. Orłowski, Wolski... aż się chciało usiąść do meczu, bo mozna się było spodziewać obiektywizmu i różnych ciekawostek, zamiast notorycznego wychwalania Bialych. W Eleven Ćwiąkała próbuje coś ratować, ale co on sam może, jak to co oni gadają w studiu to się często w głowie nie mieści.

0

Paulinho jutro będzie na gazie, bo trochę siara tak na równi najpiękniejszym

0

Śmiechu warte

0

I jeszcze Zidane klaszcze

34

Ja wiem, że powinnam się przyzwyczaić, ale ta jego cieszynka po prostu rozwala mi system.

9

Przecież Gomes jeszcze odpali :/

21

A czy ja napisałam, że nie było? Nie napisałam też tego, że byliśmy wkurzeni o Ceballosa, a byliśmy. Mówię tylko, że życie zabawnie to zdefiniowało wszystko.

118

Ten okres, kiedy Real wygrał z nami walkę o Ceballosa, a jego kibice mieli bekę życia, że do nas trafi Paulinho. Nic tak zabawnie nie definiuje rzeczy, jak czas :D

9

Coutinho ♡ stworzony dla nas

3

Nadszedł czas, w którym wracam o północy do domu, widzę, że Real odpada z PK z Leganes i nawet mnie to nie dziwi.

1

Nie no, nic nie szkodzi haha :D

1

Nazwałeś mnie kolegą, więc mogłabym powiedzieć, że też mnie obraziłeś. Jesteśmy kwita!

0

no o to mi chodziło właściwie

31

Nie no, szanujmy się, ludzie uznający CR7 za lepszego od Messiego są niespełna rozumu.

3

Kibice Juve z Włoch będą ponoć kibicować Polsce ze względu na Szczęsnego i u nich jakoś nie ma żadnych kłótni :/

0

Kibicuj sobie komu ci się żywnie podoba na Mistrzostwach Świata, mi to tam lotto bo to sprawa indywidualna, ale piłka reprezentacyjna i klubowa to nadal nie to samo. Idiotyczne porównanie.

2

Stereometria. To był mój koszmar.

45

Socjopata obstawia wygraną Atletico, więc Sevilla prowadzi po 25 sekundach. Dzień jak co dzień.

0

Mało takich, którzy piszą tylko, więc podałam tych których warto ;) ale jeśli to coś zmieni, to potwierdzam, że piszą o Barcelonie dużo, ale nie wszystko

0

Stanowski i Ćwiakala super

63

Zielona Mila? Jest milion filmów, które można tak nazwać, ale on nie jest jednym z nich.

6

Liverpool to jest stan umysłu.

0

No faktycznie nowość, że każdy piłkarz tak mówi po dołączeniu do nowego klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?