0

Nie wykupimy Icardiego za 110 milionów, nie spadną nam z nieba, trzeba kupić pomocnika w końcu

0

Dramaty i czarne komedie odpadają;)

I tak, tak, polskie klasyki widziałam wszystkie.

0

Brazylia prawdopodobnie, ale nie chciałabym tego. Wbrew pozorom nie ze względu na Neymara, a na Cou, bo jeśli jeszcze wygra mundial to Liverpool zazyczy sobie za niego niewyobrażalną kasę :P marzenie na wygraną to Polska, kciuki trzymam za Argentynę, Hiszpanię i Francję.

0

Najlepsze komedie jakie kiedykolwiek widzieliście? Mogą być też romantyczne, może wasza dziewczyna was kiedyś zmusiła do ogladania i jakaś okazała się bardzo spoko ;)?

0

Alltube, powinno być

0

Ja, a bo co?

0

I jak się tak zastanowić to Roberto, tam go jeszcze nie było, najwyższy czas

0

No eksperymenty to w tej chwili wszystko co nam zostało, co jest śmieszne i smutne jednocześnie, bo mówimy o takim klubie jak Barcelona.

4

Umtiti wypada na dwa miesiące, a nam do gry zostają Pique w średniej formie, Mascherano który nie wyrobi juz na normalny tryb meczowy (bez oszczędzania) I Verma, który stłucze się pewnie przy pierwszym nadchodzącym występie. Odbijają nam się wakacyjne poczynania zarządu pięknie, dobrze że Arda na trybunach jest XD

0

Czemu mnie to nie dziwi

0

Nie mogłam oglądać meczu, więc może mi ktoś streścić mniej więcej co się stało? Dyspozycja zawodników, czy sędzia wtrącił trzy grosze, czy gralismy padakę? O Umtitim już słyszałam...

0

Quebo oba, ale flow Reto ma też genialne.

1

Po prostu ma taśmy na Apoel ;))

19

Trochę to smutne, że większość La Rambli skupia się na oglądaniu Realu z jakimś Apoelem, a tymczasem mecz Sevilli z Liverpoolem w pierwszej trójce najciekawszych meczów tego roku się znajdzie.

0

Gdyby przestali grać ,,na serio", to byliby przegranymi tym bardziej, więc sądzę, że nigdy. Skoro nawet Arsenal nigdy nie przestaje..

2

Jak to było? ,,Mecz z Atletico to spacerek"? Jeśli ktoś lubi spacerować w przymrozki, to czemu nie.

2

Trochę się czuję wywołana do tablicy, ale akurat tych dwóch nie czytałam, to nie wiem co polecić :/

5

Zabawny jak Strasburger.

53

Jeden dzień bez pisania o Neymarze przechodzącym do Realu na La Rambli challenge

7

Neymar nie pójdzie do Realu. Boże jak mnie śmieszy, że w ogóle wrzucacie go już do jednego worka z Figo. Źle się zachował wobec klubu i trochę nas, ale taka była jego decyzja, chciał odejść, odszedł. Nie oznacza to, że jest złym człowiekiem. Sto razy mówił o tym, jak piękna jest kultura Barcelony, Katalonii, jak trzeba tam być, by to zrozumieć. W życiu nie poszedłby do Realu i zobaczycie, że nigdy nie pójdzie. Niby wszyscy macie go w d**ie, a jednak codziennie są tu posty na temat tego, że pójdzie do Realu, jakby każdy z was był wyrocznią i wiedział doskonale, co siedzi w jego głowie. Pismaki piszą o rzeczach, które wywołują emocje, bo wtedy clickbaity wzrastają, proste jak budowa cepa a i tak wszyscy codziennie to przeżywają. Możecie nie rzucać w niego świńskim łbem za przejście do Realu przynajmniej do czasu, aż do niego nie przejdzie? :) Co, jak jestem praktycznie pewna, się nie stanie. I każdy, kto spojrzy na to obiektywnym i racjonalnym okiem to wie, wystarczy przez chwilę nie uważać go za wroga numer jeden tylko dlatego, że jego odejście nadal trochę nas boli. I to nie tak, że go bronię, bo nieraz go krytykowałam, ale poważnie, trochę obiektywizmu bez nienawiści i tyle wystarczy.

7

No nie wiem czy Semedo z Jordim mają w sypialni ogien, ani w ogóle wspólna sypialnie, ale co ja tam wiem :D

0

Może nie film, ale serial ,,Black Mirror", każdy odcinek opowiada o czymś zupełnie innym i każdy wbija w fotel ;)

0

I jeszcze Ballack

0

:D :D hahah, dawno czegoś tak zabawnego nie słyszałam :) Selena w porównaniu do niej to w ogóle nie umie śpiewać akurat, a już zdecydowanie na żywo. Stone Cold, You don't do it for me anymore, Tell me you love me, Confident. te sprawdź. Z łatwością osiąga A5, jeśli chodzi o wokale. I w ogóle nie rozumiem porównania do Nicki Minaj, Nicki Minaj jest raperką, a Demi divą z soulem w głosie, nie masz chyba za bardzo pojęcia o czym mówisz.

14

Na pewno nie pasuje lepiej od Coutinho.

0

Gwiazdka Disney Channel nominowana do nagrody Grammy w zeszłym roku, prawdopodobnie i w tym będzie, głosem to jej do Miley i Seleny nie porównuj :)

1

Demi Lovato. Neymar to na pewno by chciał, żeby nie tylko koleżanka akurat :P

0

Rozbraja mnie jak podekscytowany jest Neymar przez obecność Demi na trybunach. Non stop patrzy w tamtą stronę :P Nie wiem czy mu się uda dzisiaj strzelić ;P

1

Jemu jest lepiej w ciemnych, ale tak czy siak nie wygląda źle w sumie ;) Przystojnemu we wszystkim dobrze :D

0

Grzesiu Rasiak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?