baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wykupimy Icardiego za 110 milionów, nie spadną nam z nieba, trzeba kupić pomocnika w końcu
0
Dramaty i czarne komedie odpadają;)
I tak, tak, polskie klasyki widziałam wszystkie.
0
Brazylia prawdopodobnie, ale nie chciałabym tego. Wbrew pozorom nie ze względu na Neymara, a na Cou, bo jeśli jeszcze wygra mundial to Liverpool zazyczy sobie za niego niewyobrażalną kasę :P marzenie na wygraną to Polska, kciuki trzymam za Argentynę, Hiszpanię i Francję.
0
Najlepsze komedie jakie kiedykolwiek widzieliście? Mogą być też romantyczne, może wasza dziewczyna was kiedyś zmusiła do ogladania i jakaś okazała się bardzo spoko ;)?
0
Alltube, powinno być
0
Ja, a bo co?
0
I jak się tak zastanowić to Roberto, tam go jeszcze nie było, najwyższy czas
0
No eksperymenty to w tej chwili wszystko co nam zostało, co jest śmieszne i smutne jednocześnie, bo mówimy o takim klubie jak Barcelona.
4
Umtiti wypada na dwa miesiące, a nam do gry zostają Pique w średniej formie, Mascherano który nie wyrobi juz na normalny tryb meczowy (bez oszczędzania) I Verma, który stłucze się pewnie przy pierwszym nadchodzącym występie. Odbijają nam się wakacyjne poczynania zarządu pięknie, dobrze że Arda na trybunach jest XD
0
Czemu mnie to nie dziwi
0
Nie mogłam oglądać meczu, więc może mi ktoś streścić mniej więcej co się stało? Dyspozycja zawodników, czy sędzia wtrącił trzy grosze, czy gralismy padakę? O Umtitim już słyszałam...
0
Quebo oba, ale flow Reto ma też genialne.
1
Po prostu ma taśmy na Apoel ;))
19
Trochę to smutne, że większość La Rambli skupia się na oglądaniu Realu z jakimś Apoelem, a tymczasem mecz Sevilli z Liverpoolem w pierwszej trójce najciekawszych meczów tego roku się znajdzie.
0
Gdyby przestali grać ,,na serio", to byliby przegranymi tym bardziej, więc sądzę, że nigdy. Skoro nawet Arsenal nigdy nie przestaje..
2
Jak to było? ,,Mecz z Atletico to spacerek"? Jeśli ktoś lubi spacerować w przymrozki, to czemu nie.
2
Trochę się czuję wywołana do tablicy, ale akurat tych dwóch nie czytałam, to nie wiem co polecić :/
5
Zabawny jak Strasburger.
53
Jeden dzień bez pisania o Neymarze przechodzącym do Realu na La Rambli challenge
7
Neymar nie pójdzie do Realu. Boże jak mnie śmieszy, że w ogóle wrzucacie go już do jednego worka z Figo. Źle się zachował wobec klubu i trochę nas, ale taka była jego decyzja, chciał odejść, odszedł. Nie oznacza to, że jest złym człowiekiem. Sto razy mówił o tym, jak piękna jest kultura Barcelony, Katalonii, jak trzeba tam być, by to zrozumieć. W życiu nie poszedłby do Realu i zobaczycie, że nigdy nie pójdzie. Niby wszyscy macie go w d**ie, a jednak codziennie są tu posty na temat tego, że pójdzie do Realu, jakby każdy z was był wyrocznią i wiedział doskonale, co siedzi w jego głowie. Pismaki piszą o rzeczach, które wywołują emocje, bo wtedy clickbaity wzrastają, proste jak budowa cepa a i tak wszyscy codziennie to przeżywają. Możecie nie rzucać w niego świńskim łbem za przejście do Realu przynajmniej do czasu, aż do niego nie przejdzie? :) Co, jak jestem praktycznie pewna, się nie stanie. I każdy, kto spojrzy na to obiektywnym i racjonalnym okiem to wie, wystarczy przez chwilę nie uważać go za wroga numer jeden tylko dlatego, że jego odejście nadal trochę nas boli. I to nie tak, że go bronię, bo nieraz go krytykowałam, ale poważnie, trochę obiektywizmu bez nienawiści i tyle wystarczy.
7
No nie wiem czy Semedo z Jordim mają w sypialni ogien, ani w ogóle wspólna sypialnie, ale co ja tam wiem :D
0
Może nie film, ale serial ,,Black Mirror", każdy odcinek opowiada o czymś zupełnie innym i każdy wbija w fotel ;)
0
I jeszcze Ballack
0
:D :D hahah, dawno czegoś tak zabawnego nie słyszałam :) Selena w porównaniu do niej to w ogóle nie umie śpiewać akurat, a już zdecydowanie na żywo. Stone Cold, You don't do it for me anymore, Tell me you love me, Confident. te sprawdź. Z łatwością osiąga A5, jeśli chodzi o wokale. I w ogóle nie rozumiem porównania do Nicki Minaj, Nicki Minaj jest raperką, a Demi divą z soulem w głosie, nie masz chyba za bardzo pojęcia o czym mówisz.
14
Na pewno nie pasuje lepiej od Coutinho.
0
Gwiazdka Disney Channel nominowana do nagrody Grammy w zeszłym roku, prawdopodobnie i w tym będzie, głosem to jej do Miley i Seleny nie porównuj :)
1
Demi Lovato. Neymar to na pewno by chciał, żeby nie tylko koleżanka akurat :P
0
Rozbraja mnie jak podekscytowany jest Neymar przez obecność Demi na trybunach. Non stop patrzy w tamtą stronę :P Nie wiem czy mu się uda dzisiaj strzelić ;P
1
Jemu jest lepiej w ciemnych, ale tak czy siak nie wygląda źle w sumie ;) Przystojnemu we wszystkim dobrze :D
0
Grzesiu Rasiak.