baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jedno można powiedzieć na pewno - szybciej niż rm 2.0 :D
1
Cwiakala i Stanowski ;)
8
E tam, Paulinho idzie po złotego buta w tym roku.
9
Hahah nie ma porównania do wieczorów, kiedy wracasz do domu po północy i przed snem widzisz, że Real przesrał kolejne trzy punkty z Betisem i to jeszcze u siebie, a różnica wynosi już 7 pkt :DD NO ALE PRZECIEŻ SWIECICKI MÓWIŁ ZE NAJLEPSZA DRUŻYNA ŚWIATA, NAJLEPSZA TIKI-TAKA, NAJLEPSZY ASENSIO... :/
0
Bardzo warto! Gra Wagnera Moury w roli Escobara to absolutny majstersztyk, a i serial sam w sobie ciekawy :)
1
Neymar pewnie dostał wolne, pół na pół jak rodzic przydziela dzieciakom XD
0
alltube
9
Hahaha jak mnie to bawi :D Na początku było krytykowanie Paulinho (w większości ZANIM do nas przyszedł, więc w sumie bardziej krytykowanie zarządu), ostatnio po golu odezwało się 100 osób, które wyjechały z ,,I CO, GDZIE SĄ CI KTÓRZY KRYTYKOWALI PAULINHO? TAK PO NIM JEŹDZILIŚCIE", a dzisiaj znowu jest krytyka. I nie mówię, że niezasłużona, absolutnie nie o to mi chodzi; ale bardzo zabawne, jak ktoś potrafi tak szybko zmienić zdanie i stać się tym kimś z jaskini, krytykującym Paulinho, kogo wcześniej mieszał z błotem twierdząc, że on wiedział, jaki będzie świetny. Bo nie będę przytaczać nicków, ale zauważyłam tu przynajmniej jedną osobę, która po meczu z Getafe coś takiego napisała, a dzisiaj coś całkiem odwrotnego. Zdecydujcie się ludzie, nie warto grać pyszałków, peace
EDIT: O i jeszcze bramę walnął, to zaraz znowu będzie gadanie o jaskiniach na powrót xxx
0
Matemaks powinien ci dużo dać! Ja całą matmę z liceum przerobiłam dzięki niemu a nie swojej nauczycielce, także polecam bardzo. Trygonometrię masz tutaj: https://www.matemaks.pl/trygonometria.html
Po wyjaśnieniu itd, tłumaczy wszystkie zadania przy rozwiązywaniu w filmikach i w ogóle, powinno coś dać ;)
0
Hernandez Hernandez i świetnie? No nie powiedziałabym :D
0
No i dobrze, bo jest świetne ;) jak skończysz to ci będzie brakować pewnie podobnie do got, to zawsze mogę polecić jeszcze Breaking Bad i Black Mirror ;)
1
I to jest serial, a nie jakieś tam Narcos
1
1. Carles Puyol
2. Leo Messi
3. Gerard Pique
4. Phillipe Coutinho
5. Paulo Dybala
Chociaż w kwestii ostatniej trójki miejsca przypadkowe ;) EDIT: Oj, jeszcze Ronaldinho! Ale on jest chyba poza skalą :D
2
Jeszcze wczoraj Pique dodał na instastory wspólne zdjęcie z rodzinnego, niedzielnego wypadu, więc tradycyjnie plotki ploteczki pewnie ;)
80
Frustracja? XDDD ale kto oskarża go o to, że robił coś nie tak w Barcelonie? Wszyscy jak byk piszą, że u nas zachowywał pokorę, szanował wyższość Leo, on i Suarez trzymali go pod swoimi skrzydłami. Chyba, że czegoś nie zauważyłam, no to wybaczacie. Większość chyba odnosi się do jego zachowania w PSG? Przynajmniej z mojej strony tak to wygląda, bo zachowuje się jak kompletny burak i to jest fakt (;
45
Cavani postępuje prawidłowo. Skoro w zeszłym sezonie wykonywał i karne i wolne, to czemu teraz miałby oddawać je Neymarowi? Szczególnie jedenastki, skoro Neymar wcale tak świetnie ich nie wykonuje? Jasne, najlepiej dla dobra drużyny sprawić, żeby każdy był w miarę zadowolony, ale to też nie oznacza, że Ney przychodzi i z miejsca może dyrygować weteranami. Bez przesady.
36
Kiedy Neymar kłócił się z Cavanim, Leo i Luis z Sofi i Antonellą świetnie się razem bawili na koncercie Malumy.
[https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/21689487_1441181419291420_6843927401450176512_n.jpg]
[https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/21827433_1768969976741121_625768097847967744_n.jpg]
[https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/21690590_667241663485759_6435121191467352064_n.jpg]
W ramach ciekawostki - zdjęcie Messiego Maluma skomentował ,,uściski, CRACK!", a swoje z obojgiem podpisał ,,między gwiazdami" ;))
EDIT: Jeszcze Denis Suarez się załapał ;)
[https://i.imgur.com/EgOrcM9.png]
18
Niech jeszcze Neymar naopowiada, że poszedł tam dla ,,wyzwań", a nie żeby być gwiazdą. Nie życzę mu źle, ale tak jak mówiłam wcześniej, że pewnie będzie żałował odejścia, tak teraz jestem pewna. W Barcelonie przyjaźnil się z najważniejszym ogniwem, plus Luisem, który ma spory autorytet. Był świetnie traktowany przez drużynę, strżelal sobie wolne i karne kiedy chciał, bo Messi mu pozwalał. Juz ostatnio, po tym powrocie na imprezę do Barcelony i wczoraj bodajże, kiedy wstawił na swoje instastory te fotki z filtrem z Luisito i Leo. Nie minęły dwa miesiące, a już widać, jak za nimi tęskni. W Barcy po prostu zdobył przyjaciół, a do PSG poszedł raczej z myślą, że będzie gwiazdą, wiec wszyscy będą włazić mu w tylek. Nie wyszło, Brazylijczycy owszem, za nim, ale Cavani otwarcie pokazuje, że niekoniecznie wszyscy zamierzają traktować go tam jak pana świata tylko dlatego, że tam poszedł :D wyczuwam sporo zgrzytów w drużynie, bo to nie pierwsza taka sytuacja, a on nie gra tam nawet 2 msc.
1
Ja Narcos, bo się rozchorowalam i nikt nie będzie jęczał, że przez dwa dni będę pochłaniala 3 sezon. Na PSG nie chce mi się patrzeć, a Białym życzę przegranej, a ewentualnie nie chce się denerwować :D będę czytała was haha
2
Jakoś trzeba dać radę. Może Denis dostanie więcej szans i wyjdzie z niego jakiś nowy Asensio "nie na swojej pozycji", ale jak znam życie, to Deulofeu będzie wchodził za Dembele.
2
Zależy z jakim zarządem. Aczkolwiek mam przeczucie, że Griezmann pójdzie do United, wiec u nas albo Dybala, albo właśnie Jesus.
0
No wiem, że był bi, on to tam chyba się zabawial z połowa światka Hollywood haha, ale nie odbierze mu to tego, że aktorem był świetnym i niesamowicie przystojnym za młodu :P
0
Nie w moim typie, znaczy źli nie są, ale też i nie mój top ;) z dobrych, którzy mi się podobają, to właśnie zdecydowania Evans czy np Matt Damon, ale w historii to młody Marlon Brando absolutnie bezkonkurencyjny :P
0
Tym tokiem myślenia to najwyraźniej ja musiałabym podać Theo Jamesa, Nathaniela Buzolica i Chrisa Evansa. Ale przynajmniej w przypadku ostatniego zgadza się to z grą aktorską;) wiec jak juz powaznie oceniać aktorstwo, to Tom Hanks zawsze numer jeden. Z aktorek - Audrey Hepburn.
0
na stronie tvp można chyba normalnie, ja czasami rodzinkę tam obczajam :P
2
O, doktor Glik! Bardzo to cieszy :)
0
Dokładnie ;) Plus ZAWSZE widać, jak dobrze rozumieją się ze sobą na boisku, Messi bardzo mu ufa.
0
Niektórzy kibice białych standardowo trąbią, że Farselona na farcie. Poczekajmy do jutra :D :D
5
Jeśli Messi pokłada nadzieje i uważa, że Denis Suarez jest dobry, to Denis Suarez jest dobry.
0
Ja, od kiedy brat kupił mi koszulkę Ronaldinho za dzieciaka, haha :D pozdrawiam też