baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XDD
0
Dokładnie, walczyc o Lemara. Tyle, że może trzeba im przypomnieć, że zostały niecałe 3h.
1
Ángel di María może trafić do Barcelony. PSG chce €60m, Barça oferuje dwa razy mniej. Negocjacje w toku. Sport @neurophate
XDDDDDD ach, te genialne oferty naszego zarządu w ostatecznym rozrachunku może nas uchronia przed Di Maria chociaz
0
Zgadzam się, nie uważam że był dobrym posunięciem tak w ogólnym rozliczeniu zarządu wiek etc, ale skoro już u nas jest i grałby tak jak w Brazylii, to nie musi być żadnej tragedii. I sama mu tego bardzo życzę, to nie jego wina przecież, że go kupili. Ale Di Marii... jego komentowac juz szkoda, to już nie jest kwestia tego jak będzie grał.
1
Mam złe przeczucia, że to jednak nie Paulinho będzie tym zawodnikiem przychodzacym do nas, na ktorego będziemy narzekać najbardziej :))) #ZarządOutOutOut
0
I co w związku z tym? Gomes uciszal w przeszłości Camp Nou? Juz nawet mniejsza ze Di Maria grał w Realu XD
0
Za młody i za dobry
2
Teraz w Evertonie, a w zimie przechodzi do Atletico
1
Na. Zbity. Pysk. Dziękuję.
0
O tym właśnie piszę, że mogliby chociaż pomyśleć o jakiejś alternatywie, która nie jest Di Marią, skoro Liverpool od początku odmawiał. Pomocnik miał być priorytetem, więc jakim cudem kończymy tak, że - chociaż od początku sierpnia słyszeli nie - i tak nie zorganizowali sobie nawet logicznego pomysłu B? No tak, po co nam jakikolwiek pomocnik zamiast Cou, przecież jest Gomes.
0
No Live wysyłali tylko oferty na początku, a oni je z miejsca odrzucali. No i źródła od nich do niedawna informowały, że nie było żadnych negocjacji, a w tym ostatnim tygodniu - tego to już się chyba i tak nie dowiemy, bo jedni tak, drudzy inaczej. A do Neymara, Verrattiego i Bellerina już się nawet nie odnosiłam, bo i po co.
1
Podsumowanie okna Barcy: nawet nie siedli do negocjacji (!!!) z Bellerina z Arsenalem, Verrattiego i Neymara z PSG i Coutinho z Liverpoolem. [J_Krecidlo}
XDD to ktoś mi powie co oni robili przez ostatni miesiąc w sprawie pomocnika (naszego ponoć priorytetu w tym oknie) poza wysyłaniem faksu co tydzień? przecież to jest parodia...
1
90 mln za Di Marie XDDDDDDDDDDDDD
3
Od razu widać, że fan Barcelony. HALO BARTO, takie nasze ostatnie życzenie przed tym jak polecisz ze stołka, jeśli nie Cou to LEMAR. Nie, błagam nie, żadni Ozile i Di Marie. Raz ruszcie łbami i raz zróbcie coś dla dobra klubu, a nie swoich kieszeni.
1
A jak te kilka osób wczoraj próbowało uspokoić La Ramblē co do tego, że Lemar to nie taka zła opcja, to nas prawie zjedliście :D ofc nie mówię o wszystkich, tylko o tych, którym wczoraj mało żyłka nie pękła.
0
To to w końcu prawda cży fake?
0
jak to gdzie, szybko do Barcelony na tę piątkową prezentację, o której MD pisało na początku sierpnia :D
0
Tygrys :D
0
Jeśli faktycznie ogłosiliby jego transfer o 20, to to chyba pierwsza trafiona informacja jaką The Sun kiedykolwiek podał, w dodatku jako pierwszy :D
0
no i ma trener rację.
1
Balague dostał takie info dwa tygodnie temu i cwaniak do teraz z niego korzysta.
1
no właśnie, spokojnie. kwestia godzin.
2
Nie jest przegrana. Będzie u nas, zobaczysz ;)
1
...
1
No więcej jakości nabierze tam, niż na trybunach w PSG, więc bardzo dobre posunięcie.
9
Poziom wiarygodności.
0
No trochę watpliwej XD zdarzają się bracia grający w piłkę, Thiago i Rafinha są chyba najlepszym przykładem, dlatego pytam. Nie interesowałam się jego rodzina xd
0
A nie przypadkiem w Celticu? W Tottenhamie gra Mousa i jest Belgiem, w Celticu gra Moussa i jest francuzem. Chociaż nie wiedziałam, że to bracia.
0
100% przeprowadzi poważny transfer. Jak nie Cou, to pewnie Lemar, a nawet jak nie Lemar to i tak kogoś by zgarnęli. (pewnie Di Marie niestety).
1
,,Gdzie go widzicie?" - Na trybunach. Ciekawe, czy nadal by je tak ochoczo uciszał. A poważnie, nie chcę go absolutnie.