0

XDD

0

Dokładnie, walczyc o Lemara. Tyle, że może trzeba im przypomnieć, że zostały niecałe 3h.

1

Ángel di María może trafić do Barcelony. PSG chce €60m, Barça oferuje dwa razy mniej. Negocjacje w toku. Sport @neurophate



XDDDDDD ach, te genialne oferty naszego zarządu w ostatecznym rozrachunku może nas uchronia przed Di Maria chociaz

0

Zgadzam się, nie uważam że był dobrym posunięciem tak w ogólnym rozliczeniu zarządu wiek etc, ale skoro już u nas jest i grałby tak jak w Brazylii, to nie musi być żadnej tragedii. I sama mu tego bardzo życzę, to nie jego wina przecież, że go kupili. Ale Di Marii... jego komentowac juz szkoda, to już nie jest kwestia tego jak będzie grał.

1

Mam złe przeczucia, że to jednak nie Paulinho będzie tym zawodnikiem przychodzacym do nas, na ktorego będziemy narzekać najbardziej :))) #ZarządOutOutOut

0

I co w związku z tym? Gomes uciszal w przeszłości Camp Nou? Juz nawet mniejsza ze Di Maria grał w Realu XD

0

Za młody i za dobry

2

Teraz w Evertonie, a w zimie przechodzi do Atletico

1

Na. Zbity. Pysk. Dziękuję.

0

O tym właśnie piszę, że mogliby chociaż pomyśleć o jakiejś alternatywie, która nie jest Di Marią, skoro Liverpool od początku odmawiał. Pomocnik miał być priorytetem, więc jakim cudem kończymy tak, że - chociaż od początku sierpnia słyszeli nie - i tak nie zorganizowali sobie nawet logicznego pomysłu B? No tak, po co nam jakikolwiek pomocnik zamiast Cou, przecież jest Gomes.

0

No Live wysyłali tylko oferty na początku, a oni je z miejsca odrzucali. No i źródła od nich do niedawna informowały, że nie było żadnych negocjacji, a w tym ostatnim tygodniu - tego to już się chyba i tak nie dowiemy, bo jedni tak, drudzy inaczej. A do Neymara, Verrattiego i Bellerina już się nawet nie odnosiłam, bo i po co.

1

Podsumowanie okna Barcy: nawet nie siedli do negocjacji (!!!) z Bellerina z Arsenalem, Verrattiego i Neymara z PSG i Coutinho z Liverpoolem. [J_Krecidlo}

XDD to ktoś mi powie co oni robili przez ostatni miesiąc w sprawie pomocnika (naszego ponoć priorytetu w tym oknie) poza wysyłaniem faksu co tydzień? przecież to jest parodia...

1

90 mln za Di Marie XDDDDDDDDDDDDD

3



Od razu widać, że fan Barcelony. HALO BARTO, takie nasze ostatnie życzenie przed tym jak polecisz ze stołka, jeśli nie Cou to LEMAR. Nie, błagam nie, żadni Ozile i Di Marie. Raz ruszcie łbami i raz zróbcie coś dla dobra klubu, a nie swoich kieszeni.

1

A jak te kilka osób wczoraj próbowało uspokoić La Ramblē co do tego, że Lemar to nie taka zła opcja, to nas prawie zjedliście :D ofc nie mówię o wszystkich, tylko o tych, którym wczoraj mało żyłka nie pękła.

0

To to w końcu prawda cży fake?

0

jak to gdzie, szybko do Barcelony na tę piątkową prezentację, o której MD pisało na początku sierpnia :D

0

Tygrys :D

0

Jeśli faktycznie ogłosiliby jego transfer o 20, to to chyba pierwsza trafiona informacja jaką The Sun kiedykolwiek podał, w dodatku jako pierwszy :D

0

no i ma trener rację.

1

Balague dostał takie info dwa tygodnie temu i cwaniak do teraz z niego korzysta.

1

no właśnie, spokojnie. kwestia godzin.

2

Nie jest przegrana. Będzie u nas, zobaczysz ;)

1

...

1

No więcej jakości nabierze tam, niż na trybunach w PSG, więc bardzo dobre posunięcie.

9

Poziom wiarygodności.

0

No trochę watpliwej XD zdarzają się bracia grający w piłkę, Thiago i Rafinha są chyba najlepszym przykładem, dlatego pytam. Nie interesowałam się jego rodzina xd

0

A nie przypadkiem w Celticu? W Tottenhamie gra Mousa i jest Belgiem, w Celticu gra Moussa i jest francuzem. Chociaż nie wiedziałam, że to bracia.

0

100% przeprowadzi poważny transfer. Jak nie Cou, to pewnie Lemar, a nawet jak nie Lemar to i tak kogoś by zgarnęli. (pewnie Di Marie niestety).

1

,,Gdzie go widzicie?" - Na trybunach. Ciekawe, czy nadal by je tak ochoczo uciszał. A poważnie, nie chcę go absolutnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?