0

W poprzednim meczu Roberto grał na PO, a Semedo wchodził z ławki, mimo swojego dobrego występu z Betisem. Dlatego mówię, że mam nadzieję, że Valverde tylko z tym eksperymentował.

0

No i świetnie. Byleby miał znowu szansę grać w pomocy, a na PO zostawili Semedo ;)

6

Uśmiech Barto podczas meczu bezcenny, bo sobie cwaniak pomyślał, że się dymisja oddala - a tu po meczu socios w wyśmienitych humorach nawet nie marudzą, że trzeba stać w kolejce do złożenia podpisu :D

7

Remis Realu. Manita. Hat-trick Leo. Gol Pique po długim czasie w średniej formie. Gol Suareza po tym, jak jakiś czas jego skuteczność zawodzila - tuż po pięknej asyście debiutujacego Dembele. Piękny dzień. I chyba z okazji ukoronowania go pójdę poczytać płacz na notatniku po tym, jak dwa tygodnie temu było tylko gadania, że Barca jest skończona. Hahah Swiecicki gdyby komentował to i tak pewnie byłoby głównie gadanie o Asensio :D

1

Btw, nie wiem czy ktoś zauważył, ale Ter Stegen też świetny występ dzisiaj.

1

Miroslawski.

0

Mecz z wszystkimi nowymi nabytkami dzisiaj :)

2

Dembele, to będzie twój dzień!

1

Nie. Oficjalnie Klopp powiedział, że ,,potrzebuje więcej treningu".

0

Jakby ktoś ci tak wszedł w Messiego, to byś pewnie jęczał o dożywotnie wywalenie z rozgrywek. Obiektywizmu trochę, zasłużona czerwona.

0

Jak co roku od 28 lat. No offence, w sumie nawet lubię Liverpool, szkoda tylko Coutinho, bo kolejny rok lipa.

0

XDD no co ty nie wiesz, przecież pieniądze z Neymara poszły na sędziów, wszystko jasne :/

1

Jak miło wrócić do domu i zobaczyć, że Real ma na koncie drugi remis z rzędu :)!

2

,,co to jest dab" hahah :D

0

Że dla nas? XDDDDDDDDDDD

8

To miło będzie ci się oglądało dalej, bo tak naprawdę najlepsze zaczyna się dopiero po kilku pierwszych odcinkach ;) Nawet ci trochę zazdroszczę, też chciałabym obejrzeć od początku z takim ,,nie wiem co będzie dalej" :D

0

No i co? Ma rację. Bartomeu to żart. Szkoda tylko, że dla nas to smutny żart.

1

Współczuję mu. Tym bardziej, że w zimie na stówę go pewnie puszczą, teraz to było takie ,,skoro powiedzieliśmy, że nie odchodzi, to go nie puścimy bo zrobimy z siebie błaznów". No, ale nawet jak tam posiedzi, to u nas się odbuduje :D

9

Ładnie to nasz Marc wybronił:

https://x.com/cruyffboy/status/904823514120822785

1

Dybala. On chce, Messi go chce, pasuje do Barcelony i prędzej czy później i tak by nas trafił, ja obstawiam przyszły rok. Edit: a no oczywiście, że doczytałam na początku, że wy tutaj o typowym środkowym :D ale i tak sądzę, że Dybala by się nadał xd

0

No to mi wyszło, bo on nie miał być śmieszny, pelikanie.

1

KAMIEŃ Z SERCA.

Żartowałam.

5

Porazka z tymi gwizdami. Zero szacunku wobec zawodnika, który w reprezentacji od lat daje z siebie wszystko. Wartości klubowe chyba powinny zejść na drugi plan w meczach kadry, ale najwyraźniej spory odsetek ludzi z trybun w czasach dzieciństwa powpadał betoniarek.

1

Ja pamiętam. Może i byłam jeszcze gówniarą dosyć, ale pamiętam jak było za jego czasów i nie piernicz, bo nie ma porównania do tego pochrzanionego cyrku, który dzieje się teraz. Nie wspominając o tym, że zawsze miał dobre kontakty z piłkarzami i był prawdziwym cule, a klub stawiał na pierwszym miejscu.

0

Wyrzucić Bartomeu najszybciej jak się da i przywrócić Laportę. Patrzysz na 7 lat kadencji Laporty, za której została zbudowana najlepsza Barcelona w historii - i na 7 lat kadencji Rossella&Bartomeu, gdzie wszystko co zostało zbudowane stopniowo się wali. Nie sądzę, że Messi odejdzie - jeśli Laporta by wrócił, to już na sto procent bym to powiedziała - ale na tę chwilę naprawdę nie możemy być pewni niczego. Obiecano mu transfery - w efekcie przyszedł Paulinho i Dembele za Neymara. Trzeba ruszyć głowami, bo to nie są tylko bezpodstawne plotki i takie powtarzanie ,,zostanie" da nam co najwyżej tyle, co w przypadku Neymara. Tu nie wystarczy wierzyć, autentycznie trzeba działać i wywalić tych ludzi na zbity pysk. Także tylko jedno na ten temat do powiedzenia... #BeneditoMusisz.

14

#BartomeuDimiteHoy. Dobranoc ludzie.

0

Szkoda, że nie na Skype

6

Di Maria z herbem Barcy na piersi... nie mam slow.

1

Btw, pytam zupełnie serio, bo tak nigdy nie interesowałam się co się dzieje z transferami w ostatnich wrecz minutach okienka, nie było potrzeby - dajmy na to, że podpisza tego nieszczęsnego Di Marie. Nie muszą podpisać umowy x mieć zrobionych badań do 24? Jak to wtedy wygląda?

3

Wspaniale. Gwóźdź do resztek naszego honoru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?