5

Lepiej z Juve niż z Bayernem, nie ma tragedii raczej.

0

Aby tradycji stało się zadość, Real jak zawsze najłatwiejsza grupa ;')

3

W miesiąc negocjacji Barto i spółka wynegocjowali z Borussią, żeby z kwoty 150 mln zjechali do... 150 mln. Brawo, Barto!!

9

Jeden lot z Barcelony do Monaco z Messim na pokładzie i nagle Barto załatwia transfer, no niesłychane! No więc na razie ogarnęłam tyle, że z Dembele chyba będzie finisz, a o Coutinho podawali jakieś info? Na jego temat też mieli ponoć rozmawiać?

1

Jak ktoś ma n-kę, to na nSport+ też jest

0

I myślisz, że takiego Hazarda by ci puścili za 150? Ja też uważam, że to przegięcie i to mocno z tymi cenami, ale mamy takich crackow w zarządzie, że niczego nie potrafią dobrze załatwić, a teraz nie obniżą cen, bo lada dzień koniec okienka i każdy wyczuwa desperację Barto. Btw, tez uważam, że Cou jest lepszym wyborem z ich dwójki, ale najchętniej widzialabym obu #marzenia

0

Dokładnie. Jest lepszy. Obecnie Cou jest jednym z najlepszych na tej pozycji.

0

Pisaliśmy o Coutinho, ale w sumie w obu przypadkach - i Cou i Dembele - to jest jakiś kosmos. Żaden nie jest wart 150 mln, miejmy nadzieję, że fair play kiedyś wkroczy do akcji jednak bo naprawde realne szanse na rozwój będą miały ostatecznie tylko szejki czy teraz Milan.

1

Obiektywną, jak już :) i chodziło mi raczej o to, że Coutinho na początku postępował z nimi cierpliwie, bo był im wdzięczny za wszystko i podejmuje kolejne kroki, bo Liverpool nie chce się ugiac. A w przypadku Dembele - chociaż też go chce - to już nie przesadzaj, bo zrobił cyrk na kółkach. Barca ledwie dała znać, że jest nim zainteresowana, a on nie pojawił się na treningu. I zaraz potem zerwał kontakt z kolegami z drużyny. O ile Cou robi kroki po kolei bo musi, to Dembele zachował się jak w gorącej wodzie kąpany dzieciak i tyle. Nie powiedziałam natomiast, że nie ma prawa tez walczyć o transfer, oczywiście że ma, szkoda tylko, że zamiast myśleć z głową, on na samym początku zarządził wielki bunt. No ale ma 20 lat, można mu wybaczyć chyba ;)

0

Wczoraj proponowali kolo 110 mln + 40 zmiennych

15

Mówcie co chcecie o zawodnikach i kontraktach i tym, jak się zachowują piłkarze - ale o ile uważam, że Dembele faktycznie jak rozkapryszony dzieciak, o tyle Coutinho szczerze podziwiam. Szczególnie, jeśli to prawda (a ogłosił to Romero, więc na jakieś 80% tak), że zamierza ogłosić publicznie chęć przejścia do Barcelony. Trzeba mieć potężne jaja, żeby zrobić coś takiego. I okej, ma kontrakt, ale od początku starał się załatwić wszystko polubownie. Przeczekał dwie oferty, transfer request złożył dopiero po tym oświadczeniu, które wydali sobie w sumie za jego plecami (i tak, ma kontrakt i to po części zobowiązuje, ale też wciąż nie jest niewolnikiem, z którym w sumie mogą robić co im się podoba). Mimo wszystko nadal trenował. Dopiero potem, kiedy to właściwe Liverpool poszedł na wojne z nim - bo ileż można mówić, że chce się odejść, że nie będzie się grało tutaj, że jest się złym na obecną sytuację i że dostaną wystarczająco dużo kasy - Cou robi to samo. Jakie ma wyjscie, skoro odrzucili kolejne oferty, w tym jedną wręcz chorą na 150mln? Żadnego. I tak, po tysiąckroc, wiem, że ma umowę ale prawda jest taka, że to może być jego wielka i kij wie czy nie ostatnia szansa, żeby dołączyć do Barcy - więc robi co się da. I 95% hipokrytów, którzy przywołują ten kontrakt zrobiloby na jego miejscu to samo. No i jeszcze to porownywanie z Neymarem, jakby cokolwiek te dwie sytuacje łaczyło: Neymar milczal miesiac po czym przyszedl i oznajmil, ze odchodzi, a Cou od miesiąca trąbi, że chce odejść. I raz jeszcze, nie przesadzajcie z pisaniem, że obiektywnie to ma kontrakt, bo Dembele faktycznie trochę jak pajac, ale Cou od początku stara się załatwić wszystko pokojowo, to Liverpool rzuca mu kłody pod nogi. Juz nie mówię tu o podejściu jako kibic Barcy/kibic Liverpoolu etc, ale wystarczy trochę zwykłej ludzkiej empatii, pomyślcie co zrobilbyście na jego miejscu. Whatever, można na ten temat dyskutować bez końca, ale ja mam do niego duży szacunek za to, że potrafi się postawić.

4

Jak to Andre nie przekonuje? :/ toż to przecież murowany kandydat na złotą piłkę

2

Ale ja się zgadzam z każdym słowem! Ogromna głupota ze strony Liverpoolu, że nie chcą przyjąć za niego kosmicznej kasy, tylko dlatego, że uparli się go wczesnej nie sprzedać i basta. Tymczasem on nie chce dla nich grać, wymyśla się bzdury o chorobach, Cou buja się pół dnia po mieście i jest okazem zdrowia, a na meczu się nie pojawia. Nawet na trybunach. Nie wspomnę o tym, że atak i środek mają zacny bez niego co pokazał dzsiejszy mecz, ale obrona to ser szwajcarski. Z kolei ze strony zarządu ogromną głupota, że chcą dać za niego aż 150 milionów i juz chyba nie zamierzają nawet skupiać się na kimś innym. Znając Barto, to wcale się nie zdziwię jeśli z desperacji i strachu przed tym, że poważnie nikogo nie sprowadzi, rzuci za niego nawet i 180. Także kretynizm z obu stron, ale u nas to ciężko się czego innego spodziewać już.

0

Powiem tak; chciałabym ;) jestem przygotowana na to, że się nie uda, ale i tak mam jakieś 5% nadziei nadal.

0

Możliwe, że bardziej zależy mu na Coutinho i stąd wzięły się też plotki o tym, że nie zakontraktowali Seriego żeby dołożyć do Cou. Kto wie.

2

Może dlatego miał takie parcie na gola ostatnio?

0

Nie wierzę, tak ironizuję, bo do naszego zarządu może im daleko, ale głupota oporowo, bo mają ser zamiast obrony, a ponoć zawieszają oko na Draxlerze. No i może liczą, że cudem tego VVD jeszcze pozyskają, nie mam pojęcia.

0

Albo wcale nie wzrosła, bo może juz rozkminia na jakiego obronce będzie mógł je wydac.

0

Coutinho wcześniej miał kontuzje ,,pleców", a teraz według Kloppa jest chory. Na tyle chory, że nie może pojawić się na trybunach, ale za to może łazić sobie trzy godziny wcześniej po mieście w krótkim rękawie i wyglądać jak okaz zdrowia. On robi wszystko, żeby doszło do transferu, to prawda - ale to Liverpool uparł się w cholerę.

0

*stara, ale w sumie zaczynam przywykać ;))

3

Trolluje typka z dołu, który dodał newsa o Sanchezie w Spursach :D nie ma za co

7

Bartomeu i Leo Messi (jako nominowany do nagrody UEFA) będą częścią grupy, która uda się do Monako na losowanie Ligi Mistrzów. Sport

Miejmy nadzieję, że jeden nie będzie próbował wykopać drugiego z samolotu. Albo raczej, że Bartomeu nie będzie próbował wykopać Leo, bo w drugą stronę to w sumie...

29

https://zapodaj.net/3c938285d5f74.jpg.html

Ponoć taki obłożnie chory, a w krótkim rękawku popierdziela :D

1

Jedne źródła mówią, że trenerzy odradzili, a inne, że chcieli ten hajs dołożyć do Coutinho.

0

Sex Story, Oświadczyny po irlandzku ;) a taka mniej romantyczna, to Harold&Kumar propanuję.

0

Dokładnie tak :) zdjęcia są wczoraj, chłopaki byli u Neya z dzieciakami, bo to były urodziny Luci, syna Neymara. Btw, to kochane, że Thiago i Ben kumplują się tak jak ich tatusiowie :D

0

Wykonawcy ;) Quebo, Sitek, Reto, Drake, Demi Lovato, Beyonce, Kendrick Lamar i właśnie ten Bieberek, który Biebierkiem to był kiedyś, teraz piosenki ma konkretne.

1

Juz nie tylko Melissa potwierdziła, ale też Pearce, więc to kompletnie bezsensowne. Jak bardzo chciałabym Cou u nas, tak na jakieś 95% NIE MA na to szans. Szczególnie, że negocjowac dziś będą ludzie z naszego zarządu.

13

Przynajmniej w końcu wysłali przedstawiciela, a nie fax.

1

Przecież PSG powiedziało, że jest nie na sprzedaż. (I bardzo dobrze)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?