baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Z Hajto można się chociaż pośmiać, przy Święcickim miałam ochotę dzisiaj rzygać tęczą.
9
Niesamowity, kosmiczny, królewski Real z niezwykłą grą pozycyjną, najlepszym atakiem i drużyną kompletną, grającą przyjemną dla oka tiki-takę (Święcicki to zasługuje na order z ziemniaka za ilość wazeliny w jednym meczu) traci punkty po remisie z Valencią w drugiej kolejce sezonu. No, no. Ciekawe jaki będzie tytuł na onecie ;)) PS; helikopter do kliniki już czeka na Casemiro, ale ponoć tamtejsi lekarze nie za bardzo chcą się podjąć operacji na jego mózgu, bo ten dawno umarł.
8
Chodzą słuchy, że zaraz po meczu Casemiro zostanie przetransportowany helikopterem do specjalistycznej kliniki w Szwajcarii. Dla zdrowo je****tych.
1
Ale ja nie napisałam, że to poważne źródło. Napisałam tylko, że bardziej wiarygodne niż ten pan ze Sky Sports, który pisał przed chwilą, że Liverpool dalej jest zamknięty na negocjacje. Bądź co bądź, ostatnio idzie im nieźle z informacjami.
7
BeinSports pierwszy poinformował o transferze Dembele. Na pewno są bardziej wiarygodni niż ten pan dziennikarz niżej ze Sky Sports. Plus wypowiedź Kloppa na konferencji, która też coś juz mówi.
0
Uchrońcie Bogowie tylko Barcę, żeby to out nie do niej było.
2
Tam nie za bardzo jest komu urywać co innego ;))
1
Ale musi być z PL? Jak nie, to Coldplay
7
Mam już serdecznie dość tego okienka. Bellerin przyjdzie, czy nie przyjdzie? Verratti przyjdzie, czy nie przyjdzie? Neymar odejdzie, czy nie odejdzie? To Dembele to kwestia godzin, czy nie? Sprzedadzą tego Coutinho, czy nie sprzedadzą? Jeez, ile można. Dobrze, że to ostatnie dni, niech go sprzedają i przestaną wreszcie pajacować.
0
wiem, wiem, spóźniłam się ;)
0
A esta hora NO hay acuerdo aún entre Barcelona y Liverpool por Coutinho - Alfredo Martinez
Średnio znam hiszpański, ale chyba napisał, że na ten moment nie ma porozumienia, tak? Jakby co, to poprawcie.
0
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21034375_716668301852137_4942133367510808986_n.jpg?oh=b4cdfbda508e95b0ccb424865ba5eac7&oe=5A2470CE
Żal mi dzisiaj tego Alexisa XD
1
4:0, czyli wszystko się zgadza. Wszystko idzie przecież zgodnie z corocznym planem Wengera, 4 gdzie się da, numerologia moi drodzy.
1
Ma katar i nie mógł iść na jakieś tam trybuny, przecież jutro ma kadrę
0
Po tym jak podali pierwsi info o Dembele, to naprawdę dobrze wróży, że teraz podają pierwsi info o Cou :D :D
0
Nie ma go tak jak i na poprzednich, ból pleców, a teraz katar, uniemożliwia takie rzeczy. Nie uniemożliwia tylko gry w kadrze :DD
4
XDD
1
Pisałam dzisiaj rano, że będzie nasz. I zobaczycie, że będzie :D
1
Kompletnie nie rozumiem, dlaczego mieliby nie kupować Seriego, gdyby faktycznie mieli dostać tyle za Gomesa, tylko Parejo. No, ale my i oni to chyba inne stany świadomości.
1
Dobrze, bo było idiotyczną pomyłką, a ja i neurophate już to obgadaliśmy ;)
2
Dzisiaj agenci Cou mieli spotkać się z przedstawicielami Liverpoolu i ponowić prośbę o transfer, więc najwidoczniej to coś dało.
0
Paulinho jak Peszkin w reprezentacji, na ostatnie trzy minuty.
0
Reka. Drugi raz w ciągu ilu, 3,4 meczów? Co się dzieje z Pique ostatnio
0
Messi chce pewnie ogłosić ciążę Antonelli w końcu po golu, ale wszystko wokół za cholerę nie chce współpracować.
1
To naprawdę wyglądało znacznie lepiej z Betisem, a nawet nie było Iniesty, który dziś jest w top. Mam nadzieję, że szybko przesuną Roberto do pomocy z powrotem.
0
W liverpoolu ma akcje, w Cleveland gra, bo już sama nie ogarnęłam pytania.
1
Otóż to. Rakieta w swoim - ostatnimi czasy - stylu; do najbliższego. Roberto obok Iniesty, według mnie, wnioslby więcej.
1
Sergi chwalił sobie granie na swojej pozycji, mówił, że z takich meczów jest zadowolony , że to poniekąd przekonało go do zostania jednak w Barcelonie. My widzieliśmy, że radzi sobie w pomocy lepiej niż chociażby Rakitic. Znacznie lepiej. I co? I wystawia się go na prawej obronie, a Semedo zostawia na ławce. To już parodia.
0
W porządku, wyjaśniłam to sobie już z autorem tweeta, wszystko to pomyłka po prostu. W każdym razie, że nie mogę edytować głównego posta przez ilość komentarzy, a nie chcę usuwać przez dyskusję, która się odbywała/odbywa:
@neurophate jest autorem :)
4
Dokładnie. Semedo się rozgrywa i sama czuję, że będzie kozakiem, ale to dobrze, że Vidal dostaje szansę - w takim wypadku, gdyby tfu tfu Semedo czekała kontuzja gdy już będzie oficjalnie pierwszym, będziemy mieli ogarniętego zmiennika. Spójrzcie, co się stało z Paco - i pewnie to, że prawie nie grał, miało na to spory wpływ.