baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Otoczenie Messiego uważa że Leo przedłuży kontrakt z FC Barceloną. Zwleka żeby wywrzeć presję na zarządzie w sprawie wzmocnień składu. SER
Chociaż osobiście sądzę, że potem i tak nadal będzie wywierał presję ale na socios, żeby wywalić Barto.
5
No fourth bid from #FCB yet for Phil Coutinho. If tabled, it will receive the same treatment as the others from #LFC -- Melissa Reddy.
Nie sprzedadzą go, ale zarząd ma to gdzieś i olewa transfer Seriego, żeby móc dołożyć do Coutinho, który i tak nie zostanie sprzedany.
16
No akurat Semedo będzie jeszcze crack, tutaj staję w obronie!! Ale zawodnika, nie zarządu, bo ich bezgranicznie nie lubię.
11
Codziennie kiedy kładę się spać mówię sobie, że nie może mi już być bardziej wstyd za nasz zarząd i jutro w tym aspekcie może być tylko lepiej, a oni wciąż mnie zaskakują. Dzisiaj; pozwanie Neymara, zamiar wyłozenia na Cou 150 milionów po swoim wyczesanym ultimatum (zamiast skupić się na kimkolwiek innym, bo i tak go nie dostaną) i ostatecznie po niemal-podpisaniu umowy z Serim, oznajmiają mu, że jednak zmienili sobie zdanie i go nie chcą. I już mniejsza o to, ile w tym prawdy, obraz Barcy - przez zarząd, ale nie oszukujmy się że ogółem mówi się o klubie - to w tym okienku jakaś parodia dla kibiców innych klubów i ogolnie ludzi, ktorzy choć trochę interesują się tematem. Masakra. Dzisiaj już nie mówię sobie przed snem nic, bo się autentycznie boje. Pocieszenie jest takie, że jeśli Laporta i Messi faktycznie są nawet w kontakcie, to tylko krótka kwestia czasu az Bartomeu i ta banda baranów poleci ze stołka. Dobranoc!
0
Może myślą, że jak wygrają te kilka milionów to mogliby dołożyć do Cou XD a tak poważnie, to też zarząd już tylko wstyd i nic więcej przynosi.
0
O przepraszam ziomeczku jeśli Ci to przeszkadza, nie każdy siedzi tu 24h na dobę (; chyba, że chodzi ci o samo to co podała Catalunya, jak tak to zwracam honor i no cóż, powiedziałabym, że mogliby zmienić priorytet 2 przypadku Cou, bo jego i tak nie dostaną.
6
Dembélé, Coutinho i Seri są priorytetami Barcelony w kontekście wzmocnienia klubu podczas tego okienka transferowego. [Catalunya Ràdio]
Natomiast Klopp powiedział, że nic się nie zmieniło. A, no i Coutinho już nie ma ponoć bólu pleców, teraz jest ,,chory" XDDDD
0
We wrześniu, bo jak sam nie zrezygnuje to go siłą cules na taczkach wywiozą.
0
Albo w tierze pro-real raczej.
0
Nie, nie wyczytałam na reddicie :)) Romero nie od dziś jest najrzetelniejszym dziennikarzem w związku z Barca, bardziej mogą być już tylko oficjale :) podobnie jak Joyce i Reddy w przypadku Liverpoolu Sa bardziej wiarygodni od Mundo czy Sportów, czy wam się to podoba czy nie, ale rozumiem, że trzeba się przyczepić.
0
I Joyce i Romero pisali, więc 2x tier1. Poza tym to śmieszne, gdyby istniała jakaś możliwość żeby jednak go sprzedali, to przeciez przynajmniej by negocjowali, a oni tylko z marszu odrzucają. #9dnidokoncaokienka
9
Lada dzień Barca ma składać kolejną ofertę za Cou. No to deadline pierwsza klasa, Janusze biznesu udają, że nigdy go nie wysłali XDD
2
Ja już naprawdę całkiem zglupiałam, jeśli chodzi o transfer Cou. Dopiero co Pearce pisał, że Barca się poddała, a Live na pewno go nie odda bo za późno. A teraz piszą coś o tym, że Cou jest pozytywnie nastawiony, a Barca ma złożyć jeszcze jedną ofertę XD to w końcu koniec sagi i skupią się na kimś innym czy to nie ma szans skończyć się do końca okienka, bo już żal się irytować aż
0
Co by nie mówić jest podobnie wiarygodnym źródłem jak Mundo Deportivo czy Sport w sumie XD
56
Z Coutinho wyglądało to nawet lepiej.
Zarząd: sprzedajcie nam Coutinho
Liverpool : On nie jest na sprzedaż
Zarząd tydzień później: No weźcie sprzedajcie nam Coutinho
Liverpool: nie
Zarzad: okej macie czas do jutra albo go nie kupimy
3
Nikt nie chce Vermaelena. Sport
Nie żebym była w szoku, ale nie wiem czy się śmiać czy płakać XD
0
118 podstawy? Wątpię skoro najnowsza oferta to 90 podstaw XD to coś z tą trzecia ofertą było 118, właśnie ze te 82 plus zmienne chyba
8
Już szkoda tutaj pisać o tych ,,godzinach" ciągle.
0
Bednarek świetnie się zapowiada.
1
Na wczoraj wieczor Cou był nie do wyjęcia, a z dzisiejszych informacji wynika juz, ze jest do wyjecia i nadal jest priorytetem.
0
Daję. United w poprzednim sezonie nie grało w LM więc wprost ciężko porównać, a poza tym zarówno Mou, jak i Guardiola dopiero się pewnie rozkręcają. Takie moje odczucia, jak będzie - zobaczymy. I btw, odnoszę się teraz obiektywnie, gdanym miała zachowywać się jak visca łebek to równie dobrze moglabym kwestionować siłę Realu, czy nadal stawiać Monaco czy inny Tottenham nad PSG. Sezon pokaże w każdym razie ;) a teraz kończę, bo muszę się zmyć z La Rambli chwilowo :)
0
Wnioskując po ostatnim sezonie, na pozycji pacjenta z kolejną kontuzją.
0
Real, to jasne, chociaż ciężko to przyznać. City w tym roku może dużo zwojowac, United z Lukaku też czuję, że będzie mocny no i Chelsea - plus wszystkie 3 z najlepszej ligi świata. Poza tym, oczywiście Bayern i Juve. No i ja tam czuję, że - przynajmniej jak zrobimy jeszcze te minimum dwa transfery - to Barca. Także PSG jakoś na 8 miejscu dopiero by było, przynajmniej w mojej klasyfikacji.
0
I przy okazji pokonała PSG i w lidze, i w LM, a przeciez twierdzisz, ze byli juz ustabilizowaną druzyną. Więc owszem, dla mnie warte, za wcześnie żeby robić z nich nie wiadomo co :))
8
Ona :) i tak, już edytowałam, po prostu skopiowalam tweeta jakiejś osoby, która to udostępniła na ślepo. Tak czy siak, do sytuacji pasuje.
0
O Di Marii , ale my też go nie chcemy, to zarząd go chce i 90% cules chyba sie nie utożsamia.
9
Messi podsumował uczucia wszystkich kibiców Barcelony w związku z tym okienkiem.
https://x.com/BigFootballGB/status/899359622066294787
0
No nie sądzę, że wszystko będzie w porządku, na pewno nie dla kibiców. Tak samo unikał grania jak Dembele, tylko u niego wymyslono wersje z rzekomą kontuzją pleców.
0
Hahhaha, nie powiedziałabym :D kupienie dobrych piłkarzy jeszcze nie czyni z nich drużyny, a już na pewno nie najlepszej zaraz po Realu, śmiechu warte. Szczególnie, że ocenić to możesz chwilowo tylko po dwóch meczach z ogorkami w Ligue 1. Zobaczymy faktycznie jak będzie w LM ;)
0
Jego ci szkoda? To co ma Cou powiedzieć, skoro postawił wszystko na jedną kartę, a oferty i podejście Barcy w ramach współpracy są śmiechu warte :D janusze biznesu z tym ultimatum po prostu