2

uniwersalny jak żaden inny piłkarz :D

0

Nie oznaczyłam tylko i wyłącznie przez omyłkę a nie umyślnie, zwyczajnie zapomniałam, jeśli ktoś czyta to co wstawiam na La Ramblę to wie, że kiedy coś stamtąd biorę to oznaczam zawsze. Wyluzuj.

2

Alfre jest zaraz po Romero najrzetelniejszy bodajże.

30

Barcelona w tym momencie negocjuje transfer Coutinho. €120+. Źródło: @Alfremartinezz / @OndaCero_es

9

A ja wam mówię, że Coutinho będzie nasz ;))

0

Może i sport, ale z tymi 150 mln to prawda chyba. Romero polajkował tweeta, który też informuje, że Barca prawdopodobnie tyle zaproponuje.

1

Bo obecnie jest niezastąpiony, ale to nie znaczy, że Dembele sie nie rozwinie i nie będzie lepszy. i szkoda trochę jego odejścia, na wpół ze złością, ale płacze to się tylko po odejsciach takich zawodników jak Puyol czy Xavi.

12

Dybala. Ale Antek w sumie równie spoko.

18

Sądzimy, że się nie zgadzamy.

54

Wg L'Equipe Jean-Michaël Seri nie zagra w najbliższym meczu ligowym, bo jest podłamany brakiem transferu do FC Barcelony.

Jest potwierdzenie. Favre nie powołał Seriego na mecz z Amiens. @neurophate


Nie wiem co napisać, brak słów.

23

Luis Suarez już trenuje z grupą. Zdecydowanie wcześniej powraca do zdrowia niż planowano. @neurophate

Luisito ;)) sporo dobrych wieści dziś

0

Też tak pomyślałam na początku, ale potem dodałam bo troche logiki jednak jest. Jeśli ma oddać Cou w ostatnim tygodniu, to mógłby chcieć od razu zastępstwa - gdyby ne to, nie udostepnialabym.

0

Hahah jasne, oddadzą Umtitiego, który jest najbardziej trafionym transferem od lat. (Kasa jaką za niego zapłacono kontra to, że wyrasta drugi Puyol). Bez szans. Niech biorą Rakietę, ale też na pewno nie dopłacimy w takim wypadku 100 milionów, mam nadzieje że to jasne.

34

Jurgen Klopp żąda od Barcelony Ivana Rakiticia lub Sergi Roberto, jeśli ta marzy o ściągnięciu Coutinho! (Diario Gol)

Rakiticia niech sobie ewentualnie bierze, ale od Roberto wara. Busi- Iniesta/Roberto-Cou.

8

Grosik jest kibicem Barcy, wiec pewne podekscytowany jak my wszyscy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

beinSports swoją drogą, a wczoraj to chyba oni pierwsi informowali o Dembele? Czy coś pokręciłam?

2

Tak, znaczy tyle, ze Dembele był pierwszy i pierwszy mógł wybrać sobie numer.

0

A co to ma do tego, że koleś nie ma żadnej kontuzji, ale Live uparcie o tym mówi? I udaje, że wszystko w najlepszym porządku. Z tego cisnę.

0

Tak, na wrzesień, bo magicznie wyzdrowieje po zostaniu piłkarzem Barcy.

0

Klopp nadal utrzymuje, że Cou ma kontuzję albo jest chory, raz to raz to. Tymczasem Cou został powołany na kadrę. Kabaret XD

8

Sergi Roberto. On do środka, a nie jakieś Gomese i Rakiticie.

1

A co jeśli się uda? Będziemy mieli jebutną pomoc, atak i obronę. I szanse, żeby wiele zdziałać i w tym roku. Nie smęć, ostatnio w Liverpoolu był przedstawiciel i gdyby faktycznie Cou był taki nietykalny, to nie szliby po niego z kolejną ofertą. A Live/ FSG może i robią to samo co Watzke, zobaczymy. Cou jest bardziej potrzebny niż Dembele.

1

Rzadko się Jędzę takiego wku***onego spotyka :D ale co fakt to fakt, jedyny komentarz jaki się nasuwa to: XD

0

Jak można nie lubić Alvesa? Mi się łza tęsknoty w oku kręci ilekroć tylko pomyślę o nim xdd

0

Casemiro, Ramosa, Ronaldo, Di Marii, Arbeloi.

12

Ciesze się bardzo z Dembele, ale to nadal Coutinho jest tym, którego potrzebujemy najbardziej. Pomoc - to było przekleństwo w zeszłym sezonie i naprawdę mam nadzieję, że jeszcze go ściągną.

0

Liverpool przyfarcił z losowaniem mocno.

1

Juve, Barca, Olympiacos. Na kogo nie trafimy w ostanim losowaniu, mogło być gorzej.

0

Ja nie cieszę się z Juve, cieszę sie że nie Bayern.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?