baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://images.performgroup.com/di/library/GOAL/8a/9f/nelson-semedo-barcelona_mdtaksrmsnrc17gefzysffqco.jpg?t=1104264013&quality=90&w=1280
I tyle w temacie :)
0
Remis na Anfield, wyczuwam wpuszczenie Cou z ławki zaraz ;d
0
chyba nie czaisz, że my nie śmiejemy się z jego goli, tylko z tego, jakie ma na nie ogromne parcie
0
A czy ja mówię, że nie strzelił? Mówię o stanie obecnym, o trwającej TERAZ Lidze Mistrzów, bo zaczęła się nowa edycja i rywalizacja też trwa od nowa.
5
Ronaldo jak nie strzeli więcej goli niż Leo wczoraj, to chyba nie zaśnie. Różnica taka, że Leo strzelał Juventusowi i faktów krulu nie oszukasz :D
0
Nie muszę oglądać meczu żeby się domyślić, jak pewnie machał rękami do sędziego :D
0
The Reds lepsi (tylko mało skuteczni, w tym zmarnowali karnego), ale meczyk dosyć fajny.
8
No nie wymagajmy za dużo, graja z APOELem...
1
Liverpool ma atak na poziomie United, a obronę jak w Sandecji. Nie potrafię ogarnąć, jak mogli dostawać tyle za Cou, a ostatecznie i tak ani go nie sprzedać, ani nie wzmocnić obrony :D
2
Panowie to nie wiem, ale ja chyba wybiorę Liverpool, łasy będzie na rewanż z Sevillą za finał LE ;)
0
Podczas meczu dostał żółtą kartkę za symulkę, Ralston tę symulkę wyśmiał, a Neymar pokazał mu 3-0. Co nie zmienia faktu, że zachował się jak ostatni burak, bo niesnaski na boisku to jedno, ale jeśli podchodzi do ciebie drugi piłkarz po meczu i podaje ci rękę (szczególnie, że ten gość z Celticu jest jeszcze nastolatkiem), to tę rękę chyba jednak należy podać.
0
Liverpool. Chyba Coutinho jest chociaż na ławce, więc pewnie wejdzie, także tym bardziej.
0
Dokładnie, jak grochem o ścianę, jeśli nie jesteś w stanie nawet zrozumieć istoty wzięcia jakiegoś słowa w nawias :D pozdrawiam serdecznie, bo nie mam ochoty się kłócić hahah
0
O czym ja mówię? Tak samo, jak sformułowania ,,hala dzieci" używam ,,visca łebki", bo tak się składa, że po obu stronach znajdą się takie mośki :) u nas na szczęście mniej ostatnio, bo teraz fala Realu leci. i uważam, że kogoś, kto pisze UEFALONA nie da się nazwać normalnym kibicem, takiego kogoś nazywam idiotą tudzież - hala dzieckiem. (odwrotna sytuacja; ,,Florek posmarował") Zabawne jest natomiast to, że piszesz mi o gimbazie i podrośnięciu, a wychowałam się na czasach Puyola, kibicuję Barcelonie od ponad dekady i wierz mi, szacunek do Realu mam :) nie lubię, co jest logiczne, ale szacunek jako do największego rywala mam :) Więc zanim napiszesz, że sport powinien ,,łączyć a nie dzielić", to zwróć może uwagę na to, że sam sobie zaprzeczasz, rzucając jednocześnie o tym, żebym ,,trochę podrosła" haha :D I na sam koniec - nie skomentuję tej średniej wielkości zawieszenia, dałam porównanie, 4 mecze za klaskanie kontra 2 za to, co odwalił Marcelo. Chcesz, to sobie bądź subiektywny dalej, obiektywnie każdy widzi, jak to wygląda. I polecam czytać ze zrozumieniem na przyszłość ;)
0
W jaki sposób się zmienia? Może streszczę - Neymar symulował (jak zwykle) i dostał za to żółtą kartkę. Ralston tę symulkę wyśmiał, na co Neymar pokazał mu zero. (wynik). Oboje wymienili się na boisku zdaniami, ale co z tego? To powód, żeby nie podać PO MECZU ręki nastolatkowi, który ją do ciebie wyciąga? Na tym polega futbol? :D
2
No to chyba w FIFIE.
59
A Neymar 4 za klaskanie :D :D ,,UEFALONA" i przekupywanie sędziów z LaLiga, jak to mówią hala dzieci :))
19
Neymar tak się już wczuł w bycie super bogatą gwiazdą z Paryża, że już nie zamierza podawać rąk jakimś szczawiom z Celticu. Bardzo słabe.
1
Inteligentne mocno, jeśli nie bierze się go nawet na ławkę. Wymówka, że potrzebuje treningu to jedno, ale niech nie pierdzieli, że chodzi tylko o to - bo ostatnio, kiedy przydałby się z City, to też nawet na niej nie siedział. Żeby nie było podobnie z Sevillą, bo się Klopp może nieprzyjemnie zdziwić :)
1
Z innej beczki, ktoś się orientuje, jak tam Benedito? Podobno dzisiaj mieli chodzić po Camp Nou jego przedstawiciele, żeby uniknąć ogromnych kolejek do podpisu jak ostatnio, ktoś coś już wie? :D
15
Mówcie co chcecie, wiem że Neymar jest świetnym zawodnikiem, sama uważałam, ze jego strata to dla nas wielkie osłabienie - ale póki co wygląda bardziej na to, że dzieje się znacznie lepiej. Teraz chłopaki naprawdę tworza drużynę, nieistotne z czego to wynika. FORCA!
12
,,Barca się skończyła, tylko Real jest faworytem do wygrania Ligi Mistrzów, Neymar już jest lepszy niż Messi, ależ on wymiata w Lidze Francuskiej" :D a teraz to pozdrawiam Miroslawskiego serdecznie
69
Messiego jak się wku**i to nie ma zmiłuj :D
1
Król jest tylko jeden :)))
0
Jak to co, najpewniej PMS :D :D
3
Wcale nie jesteście lepsi, takie same z was marudy potrafią być, jak i z nas :P
3
A ja znowu temat z innej beczki, żeby się już tą FIFĄ nie ekscytować tak - zauważyłam ostatnio, że na La Rambli panuje spory dystans, jeśli chodzi o Dissa. (Kanał ,,Footroll" na yt, jakby ktoś nie kojarzył) i tak mnie właściwie zastanawia, dlaczego go nie lubicie :D Ja od czasu do czasu lubię go pooglądać, często ma sporo racji w tym co mówi, no i niezapomniana Wina Sędziego. Poza tym, akurat nasze środowisko powinno chyba reagować na niego pozytywnie, a mam wrażenie, że jest inaczej. Jak tam uważacie? ;)
1
Gripex Hot do picia :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Z tych wersów wynika, poezja Krawczyka... ;-) Miodowe Lata są nieśmiertelne.