baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ME u21 wygrali Niemcy tak właściwie
0
Słyszałam o tych podtekstach satanistycznych, ale myślę, że czasem warto spojrzeć na coś racjonalnie, bez szukania wszędzie teorii spiskowych. Kiedy patrzysz w przeszłość, to uważasz, że bajki Disneya wyciągnęły z ciebie to, co najgorsze? Bo ja uważam, że ze mnie wręcz przeciwnie. Szczególnie te z moich czasów (Król Lew, Mulan, Mój Brat Niedźwiedź). Niesamowicie dużo mnie nauczyły. Do teraz, kiedy oglądam jakieś z siostrzeńcami, to uważam, że są niezwykle wartościowe (Wielka Szóstka chociażby). Dziecko nie zwróci ci w życiu uwagi na to, że gdzieś w tle może znajdować się symbol satanistyczny czy inny shit, ja sama w życiu nie zwróciłabym na to uwagi oglądając. Ostatecznie zostawiam głębsze teorie spiskowe tym których to pasjonuje, a sama skupiam się na tym, że te bajki uczą milion razy więcej dobrych rzeczy, niż większość bajek.
11
Jeżeli tak wywlekasz to swoje pochodzenie niemieckie i mówisz, że nie czujesz się Polakiem, to może przenieś się do Niemiec, czemu tego nie zrobisz? I mówię to bez hejtu. Możesz gwarantować, a ja znam Ślązaków, którzy czują się Polakami i nie uważam, że powinieneś mówić w imieniu wszystkich. I wcale nie mówię tego z nienawiścią, bo jak to ująłeś ,,MY POLACY MAMY Z TYM TAKI BÓL DUPY JAK CI W MADRYCIE" (z tego, co piszesz, to raczej ty odczuwasz jakiś ból właściwie). Mi to się wydaje, że trochę za bardzo cię wyobraźnia poniosła, bo to, że kibicujesz Barcelonie i cała ta kultura Katalonii pozwala ci chyba wierzyć, że ty sam masz te samą sytuację :D A, że tak powtórzę po koledze wyżej - skończ z porównaniami, bo to jest zupełnie inna sprawa. Śląsk nie miał swojego państwa. I nie wiem, czy będziesz odpowiadał czy nie, ja już na tym skończę dyskusję - proszę cię tylko, żebyś się nie wypowiadał za innych, ani tym bardziej mówił, że ,,jeśli ktoś powiedział, że czuje się Polakiem, to na pewno nie jest prawdziwym Ślązakiem", bo to śmieszne. Ty czujesz tak, nikt ci tego nie zabrania, nikt nie ma pretensji, a ktoś inny może czuć inaczej. Niby to reszta Polski nie może pogodzić się z tym jak jest na Śląsku, a to raczej ty nie godzisz się z tym, że ktoś tam może mieć inne zdanie niż ty na ten temat. Pozdrawiam, bez bólu jak ci z Madrytu ;))
11
Krychowiak w PSG przechodził depresję, od kiedy tylko gra w West Bromwich wrócił ten wiecznie uśmiechnięty Krycha, znowu go pełno na ŁNP, używa twittera ;D Bardzo to cieszy, szczególnie, że w grze też zdecydowanie się to objawia.
2
Moja ulubiona to piąta zdecydowanie ;) Klimat filmu, zwerbowanie całej ekipy po raz pierwszy, muzyka. Wszystko mi pasowało. No i Dom, jego lubiłam od początku najbardziej. Najmniej z kolei podobała mi się chyba 3, Tokio Drift, sama nie wiem dlaczego.
2
za jego klauzulę, także ból podwójny XD
15
Zdrzemnęłam się na pół godziny i śniło mi się, że Manchester United nam Umtitiego wykupił
Wniosek: nie spać nigdy w dzień
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To był żart. Nie ma takich włosów.
0
nie musimy pytać :D
0
Szejk nie sprzeda go za Chiny ludowe, a już szczególnie Barcelonie
0
Wyobraźcie sobie VAR w meczu Realu, zamiast 90 minut spokojnie potrwa ze 120 ;)
0
Podpisze go. Nie dramatyzujcie.
0
Co kogo obchodzą statystyki? 80% meczów, które rozgrywa Benzema, to uczta dla kibiców Barcelony. Nie trzeba żadnych statystyk. I masz racje, nie wszyscy go hejtują, większość tylko się śmieje.
2
Sorry, ale w tym przypadku to i Messi i Ronaldo mogą tylko patrzeć z politowaniem i się śmiać. Neymar ciałem we Francji, a umysłem już w innej galaktyce
1
oj Lola XD i co ty poczniesz?
1
Denis jak tylko zerknie na La Ramblę tuż przed meczem, to pewnie się wzruszy i cię posłucha.
0
nie ma szans, pewnie na słuchawce jest
2
Ale w tym roku naprawdę nie powinno go być w tym zestawieniu.
4
Mietczynski. Mistrz świata.
0
Kupony to psuło Atletico z Qarabag. Jak ktoś obstawia kogokolwiek w meczu City - United na kuponie, to na koniec sam jest sobie winny.
16
Ciężko się rozwodzić bez ślubu.
1
słaby Coutinho, Boże widzisz i nie grzmisz.
0
Ooo, dzięki wielkie! Pomogło :)!
0
Chcę obejrzeć film, który pojawi się niebawem na yt, ale nie będzie normalnie dostępny w naszym kraju. Konkretnie, to najlepiej byłoby, gdybym mogła zmienić swój adres IP na USA bądź Australię. Z tego co kojarzę, kiedyś działała wtyczka ZenMate, ale teraz, kiedy ją zainstalowałam, okazuje się, że nie można już mieć nawet tej próbnej wersji. Trzeba wykupić pakiet miesięczny, żeby jakkolwiek móc jej użyć. A ja, chociaż zależy mi na filmie, nie zamierzam wydawać kasy na obejrzenie kilku minut, szczególnie, że wcale nie mam pewności, że to by zadziałało. I tutaj pojawia się moje pytanie - znacie jakieś konkretne sposoby na to, żeby ominąć tę blokadę kraju i zmienić swoje IP na USA? Byłabym na maksa wdzięczna, bo kompletnie nie ogarniam tych spraw!
0
Nic im po najlepszym piłkarzu na świecie, jeśli nie stworzą drużyny. Patrz, chociażby, Polska na EURO 2012 a teraz.
2
Z miesiąc temu zaczęły się te plotki, że niby ją zdradził i go zostawiła, więc Gerard w odpowiedzi wrzucił na instastory zdjęcie Shakiry z dzieciakami i podpisał ,family sunday". Teraz plotki wracają. Ona zaraz wyjeżdża w trasę, może po prostu próby pożerają mnóstwo czasu i dlatego paparazzi nie przyłapują ich razem. Wątpię, żeby się rozstali ;)
4
Warta jest tyle, żeby wyjść z grupy na pierwszym miejscu. Zacznijcie wreszcie szanować czasem pracę innych, źle grają - źle, dobrze grają - a ciekawe, jak dostaną lepszych przeciwników, dojdą do ćwierćfinału ME - fuksem im się udało. No ludzie, wychodzi z was tylko cebula. Wspieraj, zamiast wiecznie marudzić, to by była dobra postawa.
15
Powiedział to dla beki, odcinek był nagrywany przed premierą XD
0
Tyrion ulubiony od samego początku, najmniej lubiłam chyba Ramseya jednak ;)