baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście, że już zaczyna się powoli dyskusja, ale to prawda, że Quebonafide jest obecnie najlepszym raperem w Polsce. To fakt, nie zdanie :) Koniecznie przesłuchaj Egzotyki, bo skoro Bolywood aż tak cię ujęło, to co dopiero Zorza prawdopodobnie :D
1
Ja tam go lubię, ma dobrą ripostę. A kłóci się z Lebiedzinskim, ten to dopiero stan umysłu XD
1
Najlepiej używać ,,mes que un club" tylko wtedy, kiedy jest wygodnie... szkoda gadać ;)
1
Jakim prawem -6 a nie -3? :D hahah w głowie się nie mieści, La Liga to stan umysłu ;))
1
Zależy, czy po prostu wyciskacz łez, czy bardziej z romantycznych skoro dla dwojga :D Jeśli typowy to klasyki:
- Mój przyjaciel Hachiko
- Zielona Mila
- Gladiator
Jeśli z bardziej romantycznych:
- Gwiazd naszych wina
- Szkoła uczuć (zawsze będzie top)
- Jeden dzień (mój ulubiony z tych wszelkich z głównym wątkiem miłosnym)
1
O, On, Ona i dzieciaki też mi się podobało ;) Jima muszę zobaczyć :D
0
Polecacie jakiś dobry sitcom? Widziałam i uwielbiam Friends, HIMYM i TBBT, Simpsonów też lubię, no ale coś w tym stylu! Byłabym wdzięczna, bo lubię obejrzeć na rozluźnienie jak mam chwilę ;)
1
Można się śmiać, ale to wcale nie taki zły pomysł :D Chwilowo mam serdecznie dość dramatów sercowych, ale jakbym kiedykolwiek miała poznać kogoś przez portal to taki typowy pro-barca byłby bardzo fajnym wyjściem. Domyślam się, że sto razy łatwiej byłoby spotykać się z kibicem Barcelony, dotychczas trafiłam na kibica Bayernu i ciężko bywało. Chociaż i tak dobrze, że ja nie byłam za Arsenalem, albo on za Realem, to już w ogóle ciężko sobie wyobrazić, chociaż kolegów mam od groma kibiców innych drużyn :D
0
Lola i Vicky mają żeńskie, indyczka w sumie też
2
Jeszcze sypnij jakimś ,,do kuchni" i ci wręczę order z ziemniaka za poczucie humoru ;))
4
1. Zająć trzecie miejsce w grupie
2. Spaść do Ligi Europy
3. Wyeliminować Arsenal
4. Arsenal
nie tylko ty to gdzieś widziałeś dziś :D
8
Szkoda tego Bayernu wczoraj. Ale jak wiemy, nie 3:0 z PSG się odrabiało :D
1
Zniszczyli Bayern 3:0. Bez przesady, żeby nazywać to pychą, mówi jak jest, są jednym z faworytów i to bez dwóch zdań, nawet jeśli nam się to nie podoba.
0
Odpowiedź Glika ,,bo tak jest naprawdę" ;))
1
Nie chyba, a na pewno. I tak czy siak do nas trafi, będzie jak z Suarezem ;)
0
O, to widzisz, nie wiedziałam nawet ;)
0
jdabrowsky chyba, ale nie oglądam, to nie dam sobie ręki uciąć
0
To może Martin Stankiewicz? jak nie, to już w ogóle nie mam pomysłu, ale jak znajdziesz ten filmik abstra i to faktycznie youtuber, to oni zawsze podają kanały gości w opisie ;)
0
No to Lewy, dzisiaj ci kibicujemy jak w reprezentacji!! ;))
0
Bardzo w porządku, poza tym, że paczki potrafią iść baaardzo długo, bądź przygotowany ;)
0
Jakub Król? Ten od genialnego pomysłu makijażu dla facetów? XD
5
Nie, to nie jest udawane ;) Moja przyjaciółka sama miała okazję brać udział razem ze swoimi dwiema koleżankami z roku. W niektórych przypadkach stres robi swoje, a w innych - ludzie najwidoczniej bywają głupi. Warto tylko pamiętać o tym, że oni zadają jakoś z dwadzieścia pytań i możesz dobrze odpowiedzieć na dziewiętnaście z nich, a przy jednym palnąć głupotę i ostatecznie wstawią do filmu tylko tę jedną odpowiedź. Poza tym, ponoć są i tacy, którzy specjalnie gadają takie bzdury, byleby ich pokazano ;)
5
Denis bez dwóch zdań. Messi to go chyba kocha ;)
1
Szejk się prędzej, że tak to nieładnie ujmę, zes*a, niż pozwoli mu odejść. Neymar sam sobie to załatwił podpisując kontrakt z PSG, oni hajsów nie potrzebują, więc propozycje z Madrytu będą pewnie lecieć prosto do niszczarki ;)
27
Ultramocny tekst w El Pais. Neymar w Paryżu został sam, szatnia go nie lubi i jest zła, że trzeba sprzedawać dla FFP [J_Krecidlo]
Link do artykułu: https://elpais.com/deportes/2017/09/24/actualidad/1506275718_162603.html
Cytując klasyka, miałeś chamie złoty róg... :D
16
,,Barca nadal chce go sprowadzić. Liverpool jest skłonny oddać go zimą i latem" - aż się łezka w oku kręci, bo tak bardzo przypomina to codzienność naszego ostatniego okienka transferowego :D
0
Nie lekceważ Atletico. Równie dobrze może być na drugim czy nawet pierwszym miejscu, chociaż w pierwsze to akurat wątpię.
16
jak dobrze, że Benzema w nim został :D
10
Nie ma czasu się cieszyć, musi gonić Paulinho w klasyfikacji strzelców przecież
0
Ja tylko chciałabym przypomnieć, że mamy kozaka Paulinho, który już jest lepszy od Ronaldo, to po co nam Neymar :D