0

mówiłam, że talizman :D

89

Jedyna wada umtitiego? 60 mln klauzuli.

0

NIE WIERZE HAHAHAH, brawo Paulihno!!

0

XD Boże biedny Coutinho.

0

Jaki wynik? Bo sama jestem ciekawa

0

*visca łebki :P no niektórym nie przetłumaczysz, obniżka formy to jedno, a to, że gra nie na swojej pozycji to drugie.

0

tak koledzy, oglądam mecz, chodziło mi raczej o to, że już trzeci Suarez na boisku w jednym meczu xd

0

Damian Suarez XD

0

DENIS SUAREZ PROSZĘ PAŃSTWA.

0

pewnie, że jest :D można ponarzekać na zawodników, bo grali piach w pierwszej połowie i eksperymentalny trochę skład nie wyszedł, no ale gdzieś Valverde musi to posprawdzać. w każdym razie, może być tylko lepiej ;))

0

No z tego, jak ostatnio zagrał Paco, to powiedziałabym, że aż dziwne, iż może być od Suareza gorzej..

0

I kogo za niego? Tylko nie mów, że Paco, bo chyba padnę. Ewentualnie Denis albo Deulo w sumie, skoro i tak nie ustawiają Suareza na dziewiątce, czyli tam, gdzie ustawiany być powinien.

0

Dokładnie, co do Suareza!! Już nie mogę czytać o krytykowaniu Luisa. Jasne, trochę słuszne, on gra teraz tragicznie - ale on nie gra na swojej optymalnej pozycji, ludzie. Suarez to dziewiątka. Na dziewiątce powinno się go ustawiać. End of story.

0

Dramat. A na ławce najwyżej Semedo i Denis, którzy mogliby cokolwiek zmienić. Żadnego środkowego obrońcy, który mógłby zastąpić TRAGICZNEGO Pique. Chyba, że zmienić cały układ na drugą połowę, Masche za Pique, Semedo na prawą, Roberto do pomocy, ewentualnie Denis za Suareza. Pozytyw jest taki, że wychodzi na Benedito - tak się właśnie objawia genialne okienko transferowe w wykonaniu Bartomeu, że nawet nie ma żadnej porządnej możliwości rotacji ;) Może możemy liczyć na więceeeej podpisów niebawem.

0

Nawet sam Roberto nie rozumie, dlaczego wystawia się go na prawej obronie. Śmiechu warte...

0

Z tego co ja czytałam, łacha to darli tylko z obrony Liverpoolu. Zresztą słusznie. U nas podobnie, jeśli chodzi o pomoc.

0

Kontuzja

0

Pamiętajcie, że statystycznie Barca nie przegrała żadnego meczu, w którym grał Paulinho. Talizman.

0

Już wyjaśniam; niektórych nie zrozumiesz, więc nie marnuj nawet czasu na próbowanie.

0

Z okazji 100 meczy Ter Stegena w naszych barwach, chciałam powiedzieć, że życzę mu żeby już do końca kariery bronił tak dobrze, jak ostatnimi czasy ;))

0

Jaki sztosik te stroje :D

0

To jest najzabawniejsze, że ciężko gdziekolwiek go widzieć :D Real będzie teraz stawiał na młodych, wątpie żeby chcieli wydać na niego tyle kasy. City prawdopodobnie zakontraktuje za darmo Sancheza. Według mnie, United i Chelsea też jakoś specjalnie go teraz nie potrzebują. Możliwe, że PSG (a jakże, bo ich stać) albo Juventus, jeśli Dybala przejdzie do nas w lecie. I tak, wiem, że Dybala to nie 9, ale może jakoś pokombinowaliby ze składem, głównie podaję dlatego, że Juventus lubi kupować sobie starszych zawodników. Innych opcji specjalnie nie widzę.

0

Ten sam, który pobił swoją byłą? ;) Życzę mu nie strzelenia żadnej więcej bramki w życiu, może tym sposobem sam się wyrzuci z piłki na poziomie, skoro inni nie zrobili tego za niego.

2

Mówiłam to już za pierwszym razem, kiedy wystawił go na PO ;) Powiedział wprost po meczu z Betisem, że teraz jest szczęśliwy, kiedy w końcu gra na swojej pozycji. I świetnie sobie na niej poradził zresztą, dlatego został w Barcelonie. Tylko patrzeć, jak w lecie przejdzie do Chelsea czy United za grosze i jak to w standardzie u nas bywa, okaże się, że zrobi progress i będziemy mogli tylko podziwiać. Za każdym razem to samo.

0

Serial mogę ci polecić, ,,Black Mirror", naprawdę mocny.

1

Im to nie przeszkadza :D z własnego doświadczenia mówię, zaczyna się to zmieniać dopiero po jakimś czasie, gdy okazuje się, że poza lubieniem piłki masz też swoje zdanie na ten temat i wtedy to już naturalnie cules i madridisci :D

2

Co za bzdura. To wcale tak nie działa. Znaczy, może na początku faktycznie, bo coś w tym jest że ilekroć poznawalam jakichś kolesi w ciągu kilku lat i dowiadywali się o moim kibicowaniu, początkowo im to imponowało, ale im bliżej się poznajcie tym bardziej cie zaczynają traktować jako kogoś dobrego do dyskusji po prostu, w sensie podchodzą do ciebie powazniej. Ale to może tez wynikać z tego, zee nie wiem jak tam inne dziewczyny, ja spotkałam bardzo mało osób poza soba w swoim otoczeniu, które były za Barca. Większość moich kolegów jest za Arsenalem (rip), Bayernem i olaboga, za Realem, wiec w sumie i często się sprzeczamy. Powiem wam nawet, że kobietom trudniej kibicować właśnie dlatego, co wspominalam - faceci uważają to za słodkie, faktycznie czasami oczy się świecą, ale na początku, bo uznają to za coś fajnego i niespotykanego, także fakt, + do atrakcyjności. Ale dziewczyny tez muszą podwójnie udowadniać, że faktycznie się na tym znają, żeby traktować je poważnie juz w rozmowach o piłce, bo coraz częściej jest tak, że właśnie potrafią tylko wpisać sobie nazwę druzyny na tInderze :P

5

Przecież to logiczne, że coś takiego powiedział. Co wcale nie znaczy, że tak było i pewnie nie było, bo nie zwlekałby tyle z podpisaniem. Szkoda, że nie dodał ,,od zawsze pragnąłem grać dla Realu", to by się wstawiło jego zdjęcie w koszulce Barcelony i fragmenty wywiadu, w których mówi, że nie lubi ,,Królewskich" :D

1

Sociedad ;)

0

Hahahah brak słów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?