baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Poczekaj aż Xavi zostanie trenerem ;-)
3
No tak, bo wcale nie jest lepiej mieć zawodnika, ktory przez pół roku zdąży się w pełni zaaklimatyzowac i zgrać z zespołem na przyszły sezon. Ja nie rozumiem twojej logiki, nie wspinajac o tym, że cena za niego do lata wcale nie spadnie, a wręcz przeciwnie, przez mistrzostwa może wzrosnąć.
0
Śmieszna jest ich jazda po Barcelonie głównie dlatego, że jako argumenty podają postawę naszego klubu, za to o postawie Live w przypadku Van Dijka już nikt nie wspomina :D
6
Ja, Ibra
0
Jak ci wygodniej, dla mnie może być i po angielsku, a chętnie bym go przeczytała bo niedawno wróciłam do domu po całym dniu w pracy i jest taki natłok informacji o Cou, że ciężko to wszystko ogarnąć teraz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ja uważam inaczej :) jescze nie zapłacili kasy za Mbappe, a wam się wydaje, ze może się wziąć za Coutinho. Ciekawe po cholerę miałby mu on teraz być niezbedny, już nie wspominając o tym ze cały czas mysli o Oblaku.
3
Nie wyląduje w Paryżu, bo raz chce do Barcelony i dwa, nawet oni nie będą tak głupi, by jeszcze bardziej zadzierac z FFP
0
A jak rano pisałam, że pierwszym transferem będzie Coutinho, to jakoś nikt nie przytakiwał ;-) dawać mi go wreszcie, bo czekam od ponad dwóch lat żeby go wreszcie u nas zobaczyć!
0
Coutinho ;-)
19
Van Dijk w LFC za kosmiczne 75 mln to jak przedwczesne potwierdzenie transferu Cou do Barcy. Pytanie tylko, czy teraz czy w wakacje :D
0
Ja swojego nazwałam Leo, ale Barca to już wyższy level :D
18
Życzę wam wesołych i spokojnych świąt chłopaki i dziewczyny (bo kilka nas tu jednak jest :) ), a w nowym roku życzę - zupełnie bezinteresownie - żeby Barca może zdobyła jakiś tryplet ;))
2
Co ty gadasz :D osobiście uwielbiam, ale jakoś tradycja sprawia, że ograniczam się do jedzenia ich w święta, chociaż teoretycznie można je sobie zrobić nawet w środku lipca
3
kij tam pierogi i krokiety, ale uszka!
10
Kiedy po zobaczeniu dzisiejszego meczu przypominasz sobie, że kilka dni temu Ter Stegen był stawiany w rankingu bramkarzy na 8 miejscu, w dodatku o dwa miejsca niżej od Navasa
0
Nie mogłam dzisiaj oglądać meczu, ale nie ma porównania gdy wraca się do domu i widzi tai wynik!! Ma ktoś może link do meczu, jeśli nie w całości to chociaż dobrego skrótu? Będę mega wdzieczna!
18
Zaproś ją :) Jeśli mogę coś powiedzieć o byciu dziewczyna, to to, że jeśli facet ma odwagę wykonać ten pierwszy krok to automatycznie jest to dla nas na plus ;)
0
Mam nadzieje, ze rozumiemy się z tym, że sama przewiduje tak samo jak wyżej. Odnoszę do tego, że to Święcicki i akurat po nim bym się nie spodziewala :D
9
Święcicki na Twitterze przewiduje, że Barca wyjdzie zwycięsko z dwumeczu z Chelsea, a w PSG - Real - dalej przejdzie PSG. I z tym się zgodze, sama tak myślę.
Ale, skoro to Święcicki...
Myślicie, że go poku**iło?
1
Z ekstraklasa trolls
32
Nastroje niebieskich chyba gorsze niż u nas:
https://i.imgur.com/J59JZQM.png
0
Oglądam mecze, rzuciłam to czysto teoretycznie i żartobliwie ;)
1
Mogło. Mógł być Mirosławski zamiast Ćwiąkały, nie narzekaj.
5
6:1 z PSG
0
haha, nawet nie zauważyłam, że źle oznaczyłam :P
0
Black Mirror. Każdy odcinek pozostawia wielkie WOW i wzbudza rozkminy. Narcos, GOT, Breaking Bad - klasyki, pewnie widziałeś. Poza tym, od siebie podrzucam też sitcomy typu tbbt czy himym ;))
57
Kiedy już wszyscy myśleli, że Ronaldo po 30 trochę dojrzał i o największe ego zaczęli obwiniać Neymara, Cristiano postanowił przemówić.
0
Komentarz usunięty
9
Nie, nie zasłużył. Mówimy o całym 2017 na litość boska.