1

Poczekaj aż Xavi zostanie trenerem ;-)

3

No tak, bo wcale nie jest lepiej mieć zawodnika, ktory przez pół roku zdąży się w pełni zaaklimatyzowac i zgrać z zespołem na przyszły sezon. Ja nie rozumiem twojej logiki, nie wspinajac o tym, że cena za niego do lata wcale nie spadnie, a wręcz przeciwnie, przez mistrzostwa może wzrosnąć.

0

Śmieszna jest ich jazda po Barcelonie głównie dlatego, że jako argumenty podają postawę naszego klubu, za to o postawie Live w przypadku Van Dijka już nikt nie wspomina :D

6

Ja, Ibra

0

Jak ci wygodniej, dla mnie może być i po angielsku, a chętnie bym go przeczytała bo niedawno wróciłam do domu po całym dniu w pracy i jest taki natłok informacji o Cou, że ciężko to wszystko ogarnąć teraz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ja uważam inaczej :) jescze nie zapłacili kasy za Mbappe, a wam się wydaje, ze może się wziąć za Coutinho. Ciekawe po cholerę miałby mu on teraz być niezbedny, już nie wspominając o tym ze cały czas mysli o Oblaku.

3

Nie wyląduje w Paryżu, bo raz chce do Barcelony i dwa, nawet oni nie będą tak głupi, by jeszcze bardziej zadzierac z FFP

0

A jak rano pisałam, że pierwszym transferem będzie Coutinho, to jakoś nikt nie przytakiwał ;-) dawać mi go wreszcie, bo czekam od ponad dwóch lat żeby go wreszcie u nas zobaczyć!

0

Coutinho ;-)

19

Van Dijk w LFC za kosmiczne 75 mln to jak przedwczesne potwierdzenie transferu Cou do Barcy. Pytanie tylko, czy teraz czy w wakacje :D

0

Ja swojego nazwałam Leo, ale Barca to już wyższy level :D

18

Życzę wam wesołych i spokojnych świąt chłopaki i dziewczyny (bo kilka nas tu jednak jest :) ), a w nowym roku życzę - zupełnie bezinteresownie - żeby Barca może zdobyła jakiś tryplet ;))

2

Co ty gadasz :D osobiście uwielbiam, ale jakoś tradycja sprawia, że ograniczam się do jedzenia ich w święta, chociaż teoretycznie można je sobie zrobić nawet w środku lipca

3

kij tam pierogi i krokiety, ale uszka!

10

Kiedy po zobaczeniu dzisiejszego meczu przypominasz sobie, że kilka dni temu Ter Stegen był stawiany w rankingu bramkarzy na 8 miejscu, w dodatku o dwa miejsca niżej od Navasa

0

Nie mogłam dzisiaj oglądać meczu, ale nie ma porównania gdy wraca się do domu i widzi tai wynik!! Ma ktoś może link do meczu, jeśli nie w całości to chociaż dobrego skrótu? Będę mega wdzieczna!

18

Zaproś ją :) Jeśli mogę coś powiedzieć o byciu dziewczyna, to to, że jeśli facet ma odwagę wykonać ten pierwszy krok to automatycznie jest to dla nas na plus ;)

0

Mam nadzieje, ze rozumiemy się z tym, że sama przewiduje tak samo jak wyżej. Odnoszę do tego, że to Święcicki i akurat po nim bym się nie spodziewala :D

9

Święcicki na Twitterze przewiduje, że Barca wyjdzie zwycięsko z dwumeczu z Chelsea, a w PSG - Real - dalej przejdzie PSG. I z tym się zgodze, sama tak myślę.
Ale, skoro to Święcicki...



Myślicie, że go poku**iło?

1

Z ekstraklasa trolls

32

Nastroje niebieskich chyba gorsze niż u nas:
https://i.imgur.com/J59JZQM.png

0

Oglądam mecze, rzuciłam to czysto teoretycznie i żartobliwie ;)

1

Mogło. Mógł być Mirosławski zamiast Ćwiąkały, nie narzekaj.

5

6:1 z PSG

0

haha, nawet nie zauważyłam, że źle oznaczyłam :P

0

Black Mirror. Każdy odcinek pozostawia wielkie WOW i wzbudza rozkminy. Narcos, GOT, Breaking Bad - klasyki, pewnie widziałeś. Poza tym, od siebie podrzucam też sitcomy typu tbbt czy himym ;))

57

Kiedy już wszyscy myśleli, że Ronaldo po 30 trochę dojrzał i o największe ego zaczęli obwiniać Neymara, Cristiano postanowił przemówić.

0

Komentarz usunięty

9

Nie, nie zasłużył. Mówimy o całym 2017 na litość boska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?