baddiekix
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co, mieli mu dać jeszcze nowszy kontrakt, w którym miałby wyższą pensję niż Suarez i Messi razem wzięci, a przy okazji tatuś dostałby swoją osobną, wyższą od idk, Iniesty? Bez przesady. Podpisywał nowy kontrakt rok wcześniej. Nikt mu nie będzie wchodził z kasą w cztery litery, bo mu się to i tamto nie podoba. Nie mówiąc o tym, że on po prostu przyszedł i oznajmił, że odchodzi. Nie udało się go zatrzymać, trudno. Ja tam myślę, że to on jednak będzie tego żałował w przyszłości, a nie my.
0
Dlatego napisałam 1%. Aczkolwiek to wszystko jest już strasznie pokręcone, niby Liverpool ma się zgodzić na sprzedaż Cou po pozyskaniu Lemara, a nagle Lemara podbiera im Barca? Błędne koło z deka.
4
To mało możliwe, ale jakby pozyskali Coutinho + faktycznie Lemara (zamiast tego nieszczęsnego Di Marii), to chyba bym padła. Oczywiście, oceniam szanse na jakiś 1% na sprowadzenie obydwu, ale nadal.
2
Ignorowałam to początkowo, ale to serio robi się irytujące, gdy ciągle ktoś pisze ,,po co nam ten i ten, Seri!!" SERI NIE ZOSTANIE NASZYM PIŁKARZEM W TYM OKIENKU. Przecież powiedzieli to wyraźnie. Też byłam zwolenniczką tego transferu, ale skoro wprost powiedzieli, że go nie ściągną, to go teraz nie ściągną. Pozostaje liczyć na niego w przyszłym okienku, a w tym przestać go wtrącać przy każdej plotce transferowej jako opcję, którą mogą jeszcze kupić. End of story.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Okej, powoli... nie wiem czy znajdzie się większy zwolennik transferu Coutinho, bo ja sama marzę o tym nie od początku tego okienka tylko od dwóch lat, ale czy Liverpool go puści czy nie - sama już nic z tego nie rozumiem, albo twardo stoją przy swoim, albo kluby faktycznie weszły w jakieś dziwne układy. Nie wiem, okaże się na przestrzeni dwóch dni.
Teraz natomiast kwestia Lemara - to, że ktoś woli Coutinho, nie czy czyni z niego jakiejś znacznie gorszej opcji. Może i nawet przeciwnie (nie teraz oczywiście, teraz wiadomo który jest lepszym piłkarzem, ale w przyszłości). Gość ma 22 lata, umiejętnościami wcale tak bardzo nie odbiega, a może się jeszcze mnóstwo nauczyć. Po drugie - w ramach ciekawostki - w wywiadzie po zostaniu piłkarzem Monaco mówił, że kochał pomoc Xavi-Iniesta-Busi, że bardzo podziwia tych piłkarzy i ze szczególnym naciskiem na Iniestę. (mówił, że od takich piłkarzy można się mnóstwo nauczyć). Więc nie chce mi się szukać głębiej, ale bardzo możliwe, że tak jak w przypadku Dembele - jest kibicem Barcelony nie od dziś. Nie skreślajcie go od razu, tylko dlatego, że wkurza was możliwość nie-pozyskania Cou; i mówię to z pełną odpowiedzialnością, chociaż sama o nim marzę, że tak powtórzę. Wolę Cou, ale jakby przyszedł Lemar to też nie ma tragedii - wszystko rozwiąże się w ciągu najbliższych godzin. Tym razem faktycznie, jakichś 56 godzin.
1
Nie no, Denisa to ja szanuję. Też edytuję w takim razie, bardzo dobrze, że zostaje.
0
Zostaniemy mistrzem LM, co ty na to?
1
Ona się chyba zapłacze zanim przejdzie jej to przez klawiaturę, toż ona go kocha XD
0
Fajne kobiety kibicują tej z Messim.
0
Nie oddali, bo chcieli dla nas dobrze i przewidzieli, że Semedo się lepiej sprawdzi.
0
Od dwóch lat chcę go w Barcelonie, nie wiem czy da się chcieć jakiegoś zawodnika w swojej drużynie bardziej :D
0
Zmienia się cały wygląd. U niektórych (u mnie) jest już nowy.
2
Oficjalnie: Gerard czyta La Ramblę
36
Znalazłam taką rozmówkę na twitterze:
Arsenal sprzedałby Coutinho Barcelonie za 60M€ rozłożone na 60 rat i jeszcze przeprosił, że tak dużo. @onemajk
Lmao, dałby go na wymianę za Deulofeu i jeszcze dopłacił 20 milionów. @PiotrOwczarek
I stwierdziłam, że skoro dzisiaj dosyć tu nudno, to się podzielę bo sama się uśmiechnęłam :D
1
Pisał też, żeby pozostać SPOKOJNYM i OPTYMISTĄ, najnowsza wypowiedź też taka dwuznaczna, oni wewnątrz chyba faktycznie wiedzą więcej, niż mogą nam powiedzieć.
0
Możliwe, szczególnie, że Coutinho na treningach Brazylii już nie jest - tak jak na jakichkolwiek zdjęciach z ostatniego miesiąca - cieniem samego siebie. Może to kwestia kolegów, że nie jest taki przygnębiony, ale myślę też, że mógł się uspokoić bo sytuacja stała się klarowniejsza :)
24
,,Barca obiecała Neymarowi, że sprzeda Messiego jeśli zostanie" hahahah tego nie widziałam, o jak śmiechłam :D :D świetna robota z tymi podsumowaniami, btw ;)
3
W Brazylii ciepło, to i katar minął
1
Ja juz od soboty rano żyję jakąś dziwną pewnością, że jest nasz :D a czekam od samego początku plotek, ileż można
3
Czwartek - napisali to o Dembele, który dziś miał prezentację. Czekamy :D
1
Jejku jaki ziomek jest pozytywny :D Lubiłam go wcześniej, ale teraz za te piątki nawet +1000 do sympatii, aż się miło patrzy jaki jest mega szczęśliwy ;))
1
Chyba oszalałeś. Jak przekonali Liverpool, to brać go teraz, bez niego nie ma raczej co liczyć na bardziej niż dobry sezon. Od początku był priorytetem, nie Dembele, nie Seri (chociaż obu miło byłoby u nas widzieć), tylko Cou.
18
Ziomek wyszedł przybić piony :D Ale kozak!
0
Douglasa niespecjalnie obchodzą transfery, dopóki dostaje darmowy popcorn na trybunach.
49
wszyscy żądni krwi :D
0
Wystarczy dodawac na początku postów ,,UWAGA: SPOILER Z TEGO I Z TEGO" . Nikomu korona by od tego nie spadła, a jednocześnie osoby które nie chcą sobie spoilerowac nie będą tego czytać. Wilk syty, owca cała. I już na pewno jeśli mówimy o kilku godzinach po premierze, pół Polski jeszcze nie oglądało XD
0
W wyścigu z naszym Andre Gomesem.
1
Ciężko powiedzieć, skoro 10 i 11 zajęte. Może 7? Albo jak Roberto, będzie chciał numer, z którym będzie mógł zbudować własną historię.
1
Helikopter i do kliniki w Szwajcarii leci.