balduran0
Dołączył/a: maj 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No to jest cała Polska liga a nie tylko Legia . Wkurza mnie w legii to że jest dużo bogatsza niż reszta ligi a i tak robią to co reszta i co chwilę sprzedają najlepszych.
0
Wolelibyscie żeby Legia zagrała 2x z rzędu w lidze mistrzow i dostawała w każdym meczu po 0-4 zdobywając może jeden punkt ale dużo zarabiając czy zagrała spokojnie w Le powalczyła realnie o wyjście z grupy i nabiła trochę punktów rankingów i też zarobiła ale mniej . Bo słysząc że po odjidji-ofoe mają odejść jeszcze conajmniej Pazdan i Guilherme ja się boje ze w tym roku więcej męczy będzie wyglądało tak jak pierwszy z Borussia .
0
Real też będzie miał łatwiej Xd
0
Tak , ale gdzieś czytałem że zostały im do tego 2 tygodnie
0
Costa już na pewno odchodzi ?
8
Nie rozumiem twojego komentarza . Szukasz sensu tam gdzie go nie ma
2
Podobno Legia się właśnie pozbyła Oddiji-Ofoe za 3,5 mln do Krasnodaru...
Jeszcze mają odejść Pazdan i Guilherme...
1
John Terry? To on nie miał czasem kończyć kariery po tym sezonie ? Widziałem chyba na YouTube jakiś film z jego pozegnania
0
Zakładając że przyszedł by do nas nowy środkowy pomocnik + S.Roberto wróci do pomocy z którymi dwoma naszymi zawodnikami chcielibyście się pożegnać ?
0
Rafinha nie może też tam grać ?
0
Ale co 50 ? Messi dostał niby 50 mln ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Orphan Black
Americano horror story asylum
7
Mówili że jak polski klub awansuje do ligi mistrzów to zarobi tyle kasy że będzie w Polsce hegemonem na lata, a to udało się fartem legii i twierdzą że nie mają ZADNYCH oszczędności i zamiast budować drużynę skład będzie jeszcze słabszy niż przed rokiem .
Do dupy z polską liga
0
Holems-europa... Czy ja powiedziałem że się dziwię jakie są skojarzenia ? Zwróciłem uwagę że twierdzenie wszyscy terroryści to muzułmanie jest błędna , jest ich większość jakieś 95% . Nawet nie powiedziałeś że chodzi co o ostatnie 2-3 lata czy o wcześniejszą historię . Ogarnij mózg . NIE PYSKUJ
Odpisałem bo MOGE. Koniec OT
1
Breivik i James holems to byli muzułmanie ?
0
On już zakończył karierę ?
8
W sam raz na kolejną podwyżkę dla MSN
0
Gerard raczej nie byłby szczęśliwy w Chinach
0
To jest Netflix original?
0
Zostało zdementowane te 102 mln czy jednak nie?
0
Naszym jedynym wartościowym rezerwowym był Roberto... To się nie mogło nie odbić
0
Załatwił nas ban transferowy bo ławkę mieliśmy cienka i nie miał kto grać . Odeszli głównie Xavi i Pedro którzy byli świetnym uzupełnieniem składu a w ich miejsce sprowadzilismy turana i vidala którzy i tak mogli grać po pół roku i ten 2 nie grał wgl a munir i Sandro to była rozpacz
0
Odnośnie sezonu 2002/2003 dziwne rzeczy się działy bo w lidze grali fatalnie ale w lm bardzo dobrze po 2 fazach grupowych mieli bilans 11 zwycięstw 1 remis a w ćwierćfinale stracili gola z juvemtusem w ostatnich minutach
0
No w pierwszym sezonie guardioli(sławny sekstet) Barcelona po 3 kolejkach też była na miejscu spadkowym
0
Poproszę o wyjaśnienie dla laika bo ja nie wiem
0
Na origin jest tak samo ?
2
No w ostatnim sezonie LM graliśmy dobrze, na pewno nie byliśmy gorsi od takiego realu który wygrał , nie wyszedł nam jeden mecz z Atletico które jest niewygodne a gdybyśmy mieli taką drabinkę niż oni to też moglibyśmy wygrać . Za to w tym się zgodzę wyszedł nam tylko rewanż z PSG bo naszym się udało zmotywować
0
Kolego na allegro jest FM za 2 zł że steama
1
Po prostu ci się aktywuje na stronie steam gra która możesz ściągnąć na dysk a następnie odpalasz ja przez aplikację steam .