3

No to jest cała Polska liga a nie tylko Legia . Wkurza mnie w legii to że jest dużo bogatsza niż reszta ligi a i tak robią to co reszta i co chwilę sprzedają najlepszych.

0

Wolelibyscie żeby Legia zagrała 2x z rzędu w lidze mistrzow i dostawała w każdym meczu po 0-4 zdobywając może jeden punkt ale dużo zarabiając czy zagrała spokojnie w Le powalczyła realnie o wyjście z grupy i nabiła trochę punktów rankingów i też zarobiła ale mniej . Bo słysząc że po odjidji-ofoe mają odejść jeszcze conajmniej Pazdan i Guilherme ja się boje ze w tym roku więcej męczy będzie wyglądało tak jak pierwszy z Borussia .

0

Real też będzie miał łatwiej Xd

0

Tak , ale gdzieś czytałem że zostały im do tego 2 tygodnie

0

Costa już na pewno odchodzi ?

8

Nie rozumiem twojego komentarza . Szukasz sensu tam gdzie go nie ma

2

Podobno Legia się właśnie pozbyła Oddiji-Ofoe za 3,5 mln do Krasnodaru...
Jeszcze mają odejść Pazdan i Guilherme...

1

John Terry? To on nie miał czasem kończyć kariery po tym sezonie ? Widziałem chyba na YouTube jakiś film z jego pozegnania

0

Zakładając że przyszedł by do nas nowy środkowy pomocnik + S.Roberto wróci do pomocy z którymi dwoma naszymi zawodnikami chcielibyście się pożegnać ?

0

Rafinha nie może też tam grać ?

0

Ale co 50 ? Messi dostał niby 50 mln ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Orphan Black

Americano horror story asylum

7

Mówili że jak polski klub awansuje do ligi mistrzów to zarobi tyle kasy że będzie w Polsce hegemonem na lata, a to udało się fartem legii i twierdzą że nie mają ZADNYCH oszczędności i zamiast budować drużynę skład będzie jeszcze słabszy niż przed rokiem .
Do dupy z polską liga

0

Holems-europa... Czy ja powiedziałem że się dziwię jakie są skojarzenia ? Zwróciłem uwagę że twierdzenie wszyscy terroryści to muzułmanie jest błędna , jest ich większość jakieś 95% . Nawet nie powiedziałeś że chodzi co o ostatnie 2-3 lata czy o wcześniejszą historię . Ogarnij mózg . NIE PYSKUJ
Odpisałem bo MOGE. Koniec OT

1

Breivik i James holems to byli muzułmanie ?

0

On już zakończył karierę ?

8

W sam raz na kolejną podwyżkę dla MSN

0

Gerard raczej nie byłby szczęśliwy w Chinach

0

To jest Netflix original?

0

Zostało zdementowane te 102 mln czy jednak nie?

0

Naszym jedynym wartościowym rezerwowym był Roberto... To się nie mogło nie odbić

0

Załatwił nas ban transferowy bo ławkę mieliśmy cienka i nie miał kto grać . Odeszli głównie Xavi i Pedro którzy byli świetnym uzupełnieniem składu a w ich miejsce sprowadzilismy turana i vidala którzy i tak mogli grać po pół roku i ten 2 nie grał wgl a munir i Sandro to była rozpacz

0

Odnośnie sezonu 2002/2003 dziwne rzeczy się działy bo w lidze grali fatalnie ale w lm bardzo dobrze po 2 fazach grupowych mieli bilans 11 zwycięstw 1 remis a w ćwierćfinale stracili gola z juvemtusem w ostatnich minutach

0

No w pierwszym sezonie guardioli(sławny sekstet) Barcelona po 3 kolejkach też była na miejscu spadkowym

0

Poproszę o wyjaśnienie dla laika bo ja nie wiem

0

Na origin jest tak samo ?

2

No w ostatnim sezonie LM graliśmy dobrze, na pewno nie byliśmy gorsi od takiego realu który wygrał , nie wyszedł nam jeden mecz z Atletico które jest niewygodne a gdybyśmy mieli taką drabinkę niż oni to też moglibyśmy wygrać . Za to w tym się zgodzę wyszedł nam tylko rewanż z PSG bo naszym się udało zmotywować

0

Kolego na allegro jest FM za 2 zł że steama

1

Po prostu ci się aktywuje na stronie steam gra która możesz ściągnąć na dysk a następnie odpalasz ja przez aplikację steam .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?