balduran0
Dołączył/a: maj 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To było po strzelonej bramce ?
0
Potrafi mi ktoś wskazać dobry powód dlaczego Arsenal nie wyrzuci w końcu tego Wengera ?
0
Wolelibyscie coutinho czy Hazarda ?
0
Dajcie PROSZE link do walki Mcgregor-Mayweather żebym nie trafił na spoilery !
0
Wiecie na jakiej stronie będzie można obejrzeć rano paquiao-Mayweather żeby się nie natknąć na spoilery ?
0
Gramy 4-2-3-1 czy 4-3-3 ?
0
Właśnie czytam że Miecugow nie żyje i mi się jakoś smutno zrobiło...
0
Taaaaaa, jasne...
0
Nabija sobie statystyki żeby mu łatwiej było bić rekordy strzeleckie Xd
0
Skąd info ?
0
Jaka owe z Valencia ?
2
Ta z Cristiano najlepsza XDDDD
0
Ajax w zeszłym sezonie finał ligi Europy a teraz są na najlepszej drodze żeby nie zagrać nawet w fazie grupowej. No ładnie...
0
Obawiam się że to jednorazowy wyskok. Po sezonie ich rozkupia i nic z nich nie będzie. Cos jak u nas Groclin kiedyś
1
Z nim w składzie to i tak by ograli astane i moldawow
0
Mają jako-taki budżet na tle Europy czy też kopciuszek ?
0
Z Roberto w pomocy i tak to wygląda lepiej niż przed rokiem
0
Tego samego dnia ?
0
Którzy piłkarze poza Messim i Ronaldinho zdobywali w barwach Barcy złota piłkę ?
0
Poleci ktoś dobry internetowy sklep gdzie mógłbym kupić air maxy?
0
Może źle wypełniłeś ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba frajerstwo DEKADY!
0
Za dembele?
0
Szanuje go jako człowieka i za to że nie miał łatwo a osiągnął sukces ale nie zmienia to faktu że moim zdaniem jest zupełnie niepotrzebny i żałuję że za tą kasę nie kupiliśmy choćby inigo
0
Kogo byście woleli dembele czy hazarda ?
3
To jednak zupełnie co innego
0
Czy seri i paulinho to jest ta sama pozycja ?
0
Wiadomo już czy muzulmanin ?
0
Jaka umowa, jakie top 5 ?