0

To było po strzelonej bramce ?

0

Potrafi mi ktoś wskazać dobry powód dlaczego Arsenal nie wyrzuci w końcu tego Wengera ?

0

Wolelibyscie coutinho czy Hazarda ?

0

Dajcie PROSZE link do walki Mcgregor-Mayweather żebym nie trafił na spoilery !

0

Wiecie na jakiej stronie będzie można obejrzeć rano paquiao-Mayweather żeby się nie natknąć na spoilery ?

0

Gramy 4-2-3-1 czy 4-3-3 ?

0

Właśnie czytam że Miecugow nie żyje i mi się jakoś smutno zrobiło...

0

Taaaaaa, jasne...

0

Nabija sobie statystyki żeby mu łatwiej było bić rekordy strzeleckie Xd

0

Skąd info ?

0

Jaka owe z Valencia ?

2

Ta z Cristiano najlepsza XDDDD

0

Ajax w zeszłym sezonie finał ligi Europy a teraz są na najlepszej drodze żeby nie zagrać nawet w fazie grupowej. No ładnie...

0

Obawiam się że to jednorazowy wyskok. Po sezonie ich rozkupia i nic z nich nie będzie. Cos jak u nas Groclin kiedyś

1

Z nim w składzie to i tak by ograli astane i moldawow

0

Mają jako-taki budżet na tle Europy czy też kopciuszek ?

0

Z Roberto w pomocy i tak to wygląda lepiej niż przed rokiem

0

Tego samego dnia ?

0

Którzy piłkarze poza Messim i Ronaldinho zdobywali w barwach Barcy złota piłkę ?

0

Poleci ktoś dobry internetowy sklep gdzie mógłbym kupić air maxy?

0

Może źle wypełniłeś ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba frajerstwo DEKADY!

0

Za dembele?

0

Szanuje go jako człowieka i za to że nie miał łatwo a osiągnął sukces ale nie zmienia to faktu że moim zdaniem jest zupełnie niepotrzebny i żałuję że za tą kasę nie kupiliśmy choćby inigo

0

Kogo byście woleli dembele czy hazarda ?

3

To jednak zupełnie co innego

0

Czy seri i paulinho to jest ta sama pozycja ?

0

Wiadomo już czy muzulmanin ?

0

Jaka umowa, jakie top 5 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?