balduran0
Dołączył/a: maj 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może mi ktoś odpowiedzieć jak póki co wygląda gra legii? Gra tak samo chu-owa jak wynik czy grają dobrze ale mają pecha ?
0
Jaki tytuł ?
Za mało znaków
2
Przecież Messi o tak zarabia więcej od Neymara
1
Twoja wypowiedź jest bez sensu. Skoro klauzula wynosi 220 mln to Barcelona nie ma NIC do powiedzenia
0
Z tego co kojarzę to był wypożyczony z Turcji(bursaspor chyba) na pół roku opcja wykupu za 1,5 mln ale ze był totalnym niewypałem to wrócił do siebie po sezonie a czy tamci go chcą u siebie czy go odsprzedażą gdzie indziej to nie wiem.
0
Przecież Necida już oddali. A chukwu chyba w rezerwach gra
0
Mógłby ktoś podać jakaś darmowa stronę lub aplikacje gdzie mógłbym obejrzeć grę o tron ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kto mówił o bombie transferowej ?
0
A czy Juventus by go wgl sprzedał ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Niektórzy mają REALNA ochotę się zabić ale jednak tego nie robią tylko dlat go ze są osoby dla nich ważne które mogły by tego nie znieść...
0
Edit. Do usuniecia...
0
Brak słów.....
0
Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o polską ligę. Może mi powiedzieć ktoś kto się orientuję jak się prezentuje ten Armando sidoku którego Legia sprowadziła ? Są jakieś szanse że udanie zastąpi Nikolica i priovica a nie jak Necid/Chukwu?
0
Bo chcą mieć drugiego najbardziej medialnego piłkarza na świecie z realnym potencjałem bycia nr 1 w niedalekiej przyszłości. Ja wiem że to szejki ale 130 mln to nie 220 i jeśli Veratti faktycznie chciałby odejść to była by to realna opcja. Ale mimo wszystko wolę Neymara u nas
0
W teorii gdyby Neymar odszedł kogo byście widzieli na jego miejsce? I podobała by wam się opcja 130 MLN + Veratti ?
0
Tu bardziej chodzi o to że chciałby być gwiazda nr 1 na świecie a nie być w cieniu Messiego
1
Tylko gdyby się to miało stać to lepiej teraz niż przed samym końcem okienka , żeby z tą kasa za niego coś zrobić
0
Xavi sobie tak dorabia w przerwie ligi katarskiej , był news nawet o tym .
0
Mam ochotę sobie zagrać w football managera i w związku z tym mam do was pytanie. Czy da się w jakimś edytorze zmienić system rozgrywek polskiej ligi na ten stary 30-kolejkowy bez tej 2 rundy ?
0
Masz kogoś konkretnego na myśli ?
0
A taki Azpiliqueta to też była nierealna opcja ?
0
Często Chodzisz do kina ?
0
Gdzie tak pisało ?
0
Ale na CDA masz dużo filmów których nie ma na netflixie.
Ewentualnie są ale musisz dodatkowo płacić za VPN
0
Zrobiłem screena jak coś
0
Ale serio to byłyby kur-a jaja gdyby dwóch najlepszych piłkarzy naszej epoki trafiło do więzienia Xd
3
Chcielibyście kiedyś zobaczyć Messiego i Ronaldo w jednej drużynie w jakimś meczu towarzyskim ?
0
Na jak długo go dostali