0

Może mi ktoś odpowiedzieć jak póki co wygląda gra legii? Gra tak samo chu-owa jak wynik czy grają dobrze ale mają pecha ?

0

Jaki tytuł ?
Za mało znaków

2

Przecież Messi o tak zarabia więcej od Neymara

1

Twoja wypowiedź jest bez sensu. Skoro klauzula wynosi 220 mln to Barcelona nie ma NIC do powiedzenia

0

Z tego co kojarzę to był wypożyczony z Turcji(bursaspor chyba) na pół roku opcja wykupu za 1,5 mln ale ze był totalnym niewypałem to wrócił do siebie po sezonie a czy tamci go chcą u siebie czy go odsprzedażą gdzie indziej to nie wiem.

0

Przecież Necida już oddali. A chukwu chyba w rezerwach gra

0

Mógłby ktoś podać jakaś darmowa stronę lub aplikacje gdzie mógłbym obejrzeć grę o tron ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kto mówił o bombie transferowej ?

0

A czy Juventus by go wgl sprzedał ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Niektórzy mają REALNA ochotę się zabić ale jednak tego nie robią tylko dlat go ze są osoby dla nich ważne które mogły by tego nie znieść...

0

Edit. Do usuniecia...

0

Brak słów.....

0

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o polską ligę. Może mi powiedzieć ktoś kto się orientuję jak się prezentuje ten Armando sidoku którego Legia sprowadziła ? Są jakieś szanse że udanie zastąpi Nikolica i priovica a nie jak Necid/Chukwu?

0

Bo chcą mieć drugiego najbardziej medialnego piłkarza na świecie z realnym potencjałem bycia nr 1 w niedalekiej przyszłości. Ja wiem że to szejki ale 130 mln to nie 220 i jeśli Veratti faktycznie chciałby odejść to była by to realna opcja. Ale mimo wszystko wolę Neymara u nas

0

W teorii gdyby Neymar odszedł kogo byście widzieli na jego miejsce? I podobała by wam się opcja 130 MLN + Veratti ?

0

Tu bardziej chodzi o to że chciałby być gwiazda nr 1 na świecie a nie być w cieniu Messiego

1

Tylko gdyby się to miało stać to lepiej teraz niż przed samym końcem okienka , żeby z tą kasa za niego coś zrobić

0

Xavi sobie tak dorabia w przerwie ligi katarskiej , był news nawet o tym .

0

Mam ochotę sobie zagrać w football managera i w związku z tym mam do was pytanie. Czy da się w jakimś edytorze zmienić system rozgrywek polskiej ligi na ten stary 30-kolejkowy bez tej 2 rundy ?

0

Masz kogoś konkretnego na myśli ?

0

A taki Azpiliqueta to też była nierealna opcja ?

0

Często Chodzisz do kina ?

0

Gdzie tak pisało ?

0

Ale na CDA masz dużo filmów których nie ma na netflixie.
Ewentualnie są ale musisz dodatkowo płacić za VPN

0

Zrobiłem screena jak coś

0

Ale serio to byłyby kur-a jaja gdyby dwóch najlepszych piłkarzy naszej epoki trafiło do więzienia Xd

3

Chcielibyście kiedyś zobaczyć Messiego i Ronaldo w jednej drużynie w jakimś meczu towarzyskim ?

0

Na jak długo go dostali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?