0

Elita światowa spotyka się raz do roku w jakimś zadupiu na odludziu z top security żeby modlić się do sowy i odprawiać rytuały...
Ciężko mi wymyślić jakie motywy nimi kierują

0

To gdzie on dzisiaj gra

0

Gomesa mimo wszystko bym zostawił na następny sezon
Edit kur-a dlaczego 2x z rzędu źle dodało moja odpowiedź mimo że kliknąłem dobrze
To było do tego wyżej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie rozumiem do końca , twój telefon nie chce się uruchomić a na wbudowanej karcie pamięci masz zdjęcia których nie chcesz utracić ?

11

Skoro nie stać ich na verattiego to co dopiero na ciebie...

0

Są aplikacje na androida ale wymagają roota.

0

Skoro ktoś niżej już zapodal temat teorii spiskowych na przykładzie chemtrials to teraz ja zapytam.
Słyszał ktoś o BOHEMIAN GROVE ?

0

O co chodzi bo nawet snapa nie mam

1

Strony gore.....

1

Jeszcze parę lat temu nie sądziłem że doczekam czasów gdzie pełno filmów full HD z torturowaniem i zabijaniem ludzi z montażem rodem z HOLLYWOOD . Wszystko to mamy "dzięki" ISIS
Przerażające...

0

Roberto Ceni BRAMKARZ 50 goli z rzutów wolnych Xd

1

Na YouTube bodajże

1

Jaka szklanka ?

0

W całej historii klubow sporting i benfica Lizbona przewinęło się wieeeeele Portugalczyków

1

W iluminati prędzej uwierzę niż w chemtrials

1

Chyba tylko on tak myśli

0

Czy byl w historii lepszy wykonawca rzutów wolnych od tej legendy ?

1

Ale za rok się zacznie

0

Jakich oni mają teraz najlepszych napastników w głównej kadrze ?

0

Orientuje się ktoś czy Ronaldinho się załapał do kadry Brazyli na mundial w 2010 ?

0

Umarł w urodziny ?

0

Dlaczego Legia nie może sobie sprowadzić w miarę porządnego bramkarza ? Przez ostatnie lata zawsze słynęli że świetnych jak na polską ligę bramkarzy Boruc-fabianski-Mucha-Kuciak-Malarz wszyscy wcześniejsi byli dużo pewniejsi niż ten ostatni . Jeżeli chcą powalczyć o LM 2x z rzędu to bramkarz i napastnik to są priorytety .

0

Jest jakiś dobry stream w necie działający na androidzie ?

0

Proszę o odpowiedź na jakim kanale leci mecz Portugalia-chile

1

No przecież nawet z alexisem biją się tylko o ligę Europy bo tam zagrają w przyszłym roku Xd
Bez niego to wgl nie było by pucharów

0

Czy tylko ja odnoszę wrażenie że gdyby Legia nie sprzedała nikolica i priovica to spokojnie by przeszła ajax ?

0

I to Legia grała piękna piłkę w tamtym meczu. To nie był jakiś fart tylko zasłużony remis .

1

Czy na TVP1 HD głos wyprzedza obraz o pare sekund czy to tylko u mnie

3

A ja nie, bo to zwykłe chamstwo.
BTW ma ktoś dane z którego to meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?