balduran0
Dołączył/a: maj 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Elita światowa spotyka się raz do roku w jakimś zadupiu na odludziu z top security żeby modlić się do sowy i odprawiać rytuały...
Ciężko mi wymyślić jakie motywy nimi kierują
0
To gdzie on dzisiaj gra
0
Gomesa mimo wszystko bym zostawił na następny sezon
Edit kur-a dlaczego 2x z rzędu źle dodało moja odpowiedź mimo że kliknąłem dobrze
To było do tego wyżej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie rozumiem do końca , twój telefon nie chce się uruchomić a na wbudowanej karcie pamięci masz zdjęcia których nie chcesz utracić ?
11
Skoro nie stać ich na verattiego to co dopiero na ciebie...
0
Są aplikacje na androida ale wymagają roota.
0
Skoro ktoś niżej już zapodal temat teorii spiskowych na przykładzie chemtrials to teraz ja zapytam.
Słyszał ktoś o BOHEMIAN GROVE ?
0
O co chodzi bo nawet snapa nie mam
1
Strony gore.....
1
Jeszcze parę lat temu nie sądziłem że doczekam czasów gdzie pełno filmów full HD z torturowaniem i zabijaniem ludzi z montażem rodem z HOLLYWOOD . Wszystko to mamy "dzięki" ISIS
Przerażające...
0
Roberto Ceni BRAMKARZ 50 goli z rzutów wolnych Xd
1
Na YouTube bodajże
1
Jaka szklanka ?
0
W całej historii klubow sporting i benfica Lizbona przewinęło się wieeeeele Portugalczyków
1
W iluminati prędzej uwierzę niż w chemtrials
1
Chyba tylko on tak myśli
0
Czy byl w historii lepszy wykonawca rzutów wolnych od tej legendy ?
1
Ale za rok się zacznie
0
Jakich oni mają teraz najlepszych napastników w głównej kadrze ?
0
Orientuje się ktoś czy Ronaldinho się załapał do kadry Brazyli na mundial w 2010 ?
0
Umarł w urodziny ?
0
Dlaczego Legia nie może sobie sprowadzić w miarę porządnego bramkarza ? Przez ostatnie lata zawsze słynęli że świetnych jak na polską ligę bramkarzy Boruc-fabianski-Mucha-Kuciak-Malarz wszyscy wcześniejsi byli dużo pewniejsi niż ten ostatni . Jeżeli chcą powalczyć o LM 2x z rzędu to bramkarz i napastnik to są priorytety .
0
Jest jakiś dobry stream w necie działający na androidzie ?
0
Proszę o odpowiedź na jakim kanale leci mecz Portugalia-chile
1
No przecież nawet z alexisem biją się tylko o ligę Europy bo tam zagrają w przyszłym roku Xd
Bez niego to wgl nie było by pucharów
0
Czy tylko ja odnoszę wrażenie że gdyby Legia nie sprzedała nikolica i priovica to spokojnie by przeszła ajax ?
0
I to Legia grała piękna piłkę w tamtym meczu. To nie był jakiś fart tylko zasłużony remis .
1
Czy na TVP1 HD głos wyprzedza obraz o pare sekund czy to tylko u mnie
3
A ja nie, bo to zwykłe chamstwo.
BTW ma ktoś dane z którego to meczu?