0

Ma 18 lat
Potencjalnie 12 sezonów na najwyższym poziomie

0

Dembele jest tyle wart, ale Cou według mnie nie

1

Myśli o Barcelonie już

0

Czy będziesz/będziemy zadowoleni bardziej to pokaże czas

0

Isco kroos thiago to są największe perełki za ,,bezcen" ostatniej dekady

3

Na dzień dzisiejszy psg na papierze ma mocniejszy skład niż my
Czekam na ból ;)

0

To inaczej kupiłeś monetę za 200 kiedy była warta 200, sprzedajesz ja za 600 kiedy jest warta 1000. Dla mnie to nie jest dobry biznes
Również pozdrawiam

0

Ten marcal to rzetelny?

1

Weldug takiego rozmuwienia to Thiago do Bayernu był świetnym biznesem, a Sergi Roberto za 40 mln brać w ciemno.
Bez sensu

0

Tyle ze Mbappe droższy Wiec wolałbym dembele

1

Zarząd będzie rozliczany po sezonie, już raz mieli nóż na gardle i wiemy jak to się skończyło

0

Ja tak nie uważam (bo w sytuacji gdy on by chciał odejść, a Barca by go nie chciała sprzedać to musiałby wypełnić kontrakt aby być lojalnym), ale masz prawo mieć swoje zdanie.
Pozdrawiam

0

Z czystej ciekawości, czyli jakby wypełnił kontrakt i odszedł za darmo byłoby lepiej według Ciebie ?

0

Opłacanej zbyt dobrze ?
15 mln (jeżeli się nie mylę) to jest zbyt dobrze dla pialkrza który jest na szczycie jeżeli chodzi o marketing?
Nielojalność? On kiedyś powiedział ze zostaje tu na zawsze ?

0

Jak można wgl nie lubić psg bardziej od realu bo kupili Neya i nie sprzedali nam Verrattiego
Nie wierze czasami o czym tutaj czytam

1

Śmiem twierdzić ze Cr nie byłby lepszy w Barcelonie niż Leo, a wygrywa zp

0

Dostaje zp Wiec w oczach dziennikarzy, sportowców, kibiców zalicza lepsze sezony

0

Bo nie powiedział ze zostaje a na następny dzień odszedł jak większość piłkarzy w dzisiejszych czasach.
Niektórzy jednak wola słodkie kłamstwo niż najgorsza prawdę

2

Niektórzy sa tak prymitywni, ze potrafią po filmiku przestać życzyć Neymarowi wszystkiego najgorszego.
Prawdziwi kibice dziękują Neymarowi, za szczerość i wszystko co dla nas zrobił

0

>finał
>Barca-PSG
>88min
>0-1
>Neymar
>fcbarca przeciążona

1

Żeby coś połamać to najpierw musi istnieć xd

17

I dobrze w sumie jest to do ugrania jako próba wyłudzenia

1

Odejście Neya zmieni najbliższa historie Barcelony.
Miejmy nadzieje ze na dobre nam to wyjdzie

13

Aha czyli Cou to nie brazol

1

HHaha
10/10 bardzo mnie śmieszą te wszystkie obrazki jak psg się mści za verrattiego

1

Z chęcią w cl czasami obejrzę jak sobie radzi crack

10

Coutinho ;)

4

Oczywiście ze nie dembele to nie poziom Neya
Jednak z pary dembele + Cou może, podkreślam moze powstać więcej pożytku niż z samego Neya

2

Czekam na więcej info co do tego cyrku.
1. Dlaczego zablokowali transfer ?
2. Czy mogą zablokować transfer (do końca okienka) jeżeli będą tego chcieli?
3. Czy jest jakaś instancja ponad ll która może zmusić ll do przyjęcia klauzuli?

0

Zgadzam się, ale co cztery nogi to nie dwie, a właśnie tyle ma przyjść zadośćuczynienia
Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?