barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma 18 lat
Potencjalnie 12 sezonów na najwyższym poziomie
0
Dembele jest tyle wart, ale Cou według mnie nie
1
Myśli o Barcelonie już
0
Czy będziesz/będziemy zadowoleni bardziej to pokaże czas
0
Isco kroos thiago to są największe perełki za ,,bezcen" ostatniej dekady
3
Na dzień dzisiejszy psg na papierze ma mocniejszy skład niż my
Czekam na ból ;)
0
To inaczej kupiłeś monetę za 200 kiedy była warta 200, sprzedajesz ja za 600 kiedy jest warta 1000. Dla mnie to nie jest dobry biznes
Również pozdrawiam
0
Ten marcal to rzetelny?
1
Weldug takiego rozmuwienia to Thiago do Bayernu był świetnym biznesem, a Sergi Roberto za 40 mln brać w ciemno.
Bez sensu
0
Tyle ze Mbappe droższy Wiec wolałbym dembele
1
Zarząd będzie rozliczany po sezonie, już raz mieli nóż na gardle i wiemy jak to się skończyło
0
Ja tak nie uważam (bo w sytuacji gdy on by chciał odejść, a Barca by go nie chciała sprzedać to musiałby wypełnić kontrakt aby być lojalnym), ale masz prawo mieć swoje zdanie.
Pozdrawiam
0
Z czystej ciekawości, czyli jakby wypełnił kontrakt i odszedł za darmo byłoby lepiej według Ciebie ?
0
Opłacanej zbyt dobrze ?
15 mln (jeżeli się nie mylę) to jest zbyt dobrze dla pialkrza który jest na szczycie jeżeli chodzi o marketing?
Nielojalność? On kiedyś powiedział ze zostaje tu na zawsze ?
0
Jak można wgl nie lubić psg bardziej od realu bo kupili Neya i nie sprzedali nam Verrattiego
Nie wierze czasami o czym tutaj czytam
1
Śmiem twierdzić ze Cr nie byłby lepszy w Barcelonie niż Leo, a wygrywa zp
0
Dostaje zp Wiec w oczach dziennikarzy, sportowców, kibiców zalicza lepsze sezony
0
Bo nie powiedział ze zostaje a na następny dzień odszedł jak większość piłkarzy w dzisiejszych czasach.
Niektórzy jednak wola słodkie kłamstwo niż najgorsza prawdę
2
Niektórzy sa tak prymitywni, ze potrafią po filmiku przestać życzyć Neymarowi wszystkiego najgorszego.
Prawdziwi kibice dziękują Neymarowi, za szczerość i wszystko co dla nas zrobił
0
>finał
>Barca-PSG
>88min
>0-1
>Neymar
>fcbarca przeciążona
1
Żeby coś połamać to najpierw musi istnieć xd
17
I dobrze w sumie jest to do ugrania jako próba wyłudzenia
1
Odejście Neya zmieni najbliższa historie Barcelony.
Miejmy nadzieje ze na dobre nam to wyjdzie
13
Aha czyli Cou to nie brazol
1
HHaha
10/10 bardzo mnie śmieszą te wszystkie obrazki jak psg się mści za verrattiego
1
Z chęcią w cl czasami obejrzę jak sobie radzi crack
10
Coutinho ;)
4
Oczywiście ze nie dembele to nie poziom Neya
Jednak z pary dembele + Cou może, podkreślam moze powstać więcej pożytku niż z samego Neya
2
Czekam na więcej info co do tego cyrku.
1. Dlaczego zablokowali transfer ?
2. Czy mogą zablokować transfer (do końca okienka) jeżeli będą tego chcieli?
3. Czy jest jakaś instancja ponad ll która może zmusić ll do przyjęcia klauzuli?
0
Zgadzam się, ale co cztery nogi to nie dwie, a właśnie tyle ma przyjść zadośćuczynienia
Pozdrawiam