barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casemiro
0
Jak nie odwolam swoich słów do wtorku to Ney wypier****
0
HHhahahaha
To będzie ciekawa noc
0
Zgadzam się, nie napisałem ze nie.
Fakt faktem jednak z forma Max 3/4:4 sezonu
0
Jedynie finał zagrał dobrze, z city nic z vfl nic
Pierwszy sezon miał dobry szczególnie druga polowe
0
Nie przesadzaj przed kontuzja tez słabo.
Gra tam 4 lata i w formie był Max przez 3/4 sezonu na 4 możliwe Wiec wynik słaby
0
Wiadomo ze tak nie będzie
Ale śmiesznie by było na LR
#Mowilemzenieodejdzie x1000 #Neyśmiesznyżart #jednakznówmogezmienicavatar #ulubienizawodnicy?neymar
0
It's just a prank bro chill
12
Ney strzela bramkę całuje herb i mówi it was just a prank bros
0
Jest Ufc a alko działa na mnie nasennie Wiec niestety kawa i redbull
1
Nie tylko w fifie, ale czy go wykorzysta okaże się za rok
1
Jak coś to na extreme leci
0
Jest na extreme
0
JEST NA EXTREME caps żeby zainteresowani widzieli wkradł im się błąd i jest napisane ze osp vs Jj ale normlanie będzie 214 lecieć
2
No tak rakieta Arda gomes bawią się piłka xd
1
Cormier Jonesa
Maia woodley
Cyborg w końcu
Lawler cerrone
Gala 10/10
0
Di Maria za stary już zdecydowanie max40 a i tak bym kręcił nosem.
Verratti 100 mln i jestem w 7 niebie
0
Di Maria + 140mln za Neymara [barcaclue97]
0
Nie mogła, ale są frajerami myśląc ze każdy się będzie do tego stosował
Co za problem wpisać klauzule 300? Wpisali 222 i wątpię jakoś teraz ze jest to przypadek, nie są idiotami żeby się nie domyślić ze jak Pogba poszedł za 109 Ney może pójść za 222
1
Klauzula miała być nie do zapłacenia przez fpp takie było założenie
A ze to frajerswto to swoją droga
1
Hahahaha rozbawiło mnie to bardzo.
Dobre Hahaha
18
Niedobrze, mam nadzieje ze zostaną przy swoim Mbappe
0
Poleciałeś z tymi 3 stówkami
240 Max
0
Rzadko się z tobą nie zgadzam i tym razem mam podobne zdanie.
To jego kariera, to nie jest skok na kasę, a czy to jest dobra decyzja to sie okaże
0
Ale to jego ojciec będzie jak już płacić dochodowy, nie nasz problem.
0
Najpierw piszesz ze wiesz o tym ze to nie znaczy ze ktoś ma zmysł do gry kombinacyjnej, w następnym zdaniu piszesz, ze to znaczy, ze ktoś ma zmysł do gry kombinacyjnej xd
Nie zrozum mnie zle, ja tez lubię Alexisa (choć zapewne nie jestem aż takim fanem jego talentu jak ty), ale po jego przygodzie w Barcelonie nie uważam żeby do nas pasował.
Ps to z bajka dobre, nie znałem
Pozdrawiam
1
No look pass nie ma niczego wspólnego z gra kombinacyjna
0
Pomijając to ze di Maria miał o niebo lepszy drybling od alexisa, to oglądaliśmy chyba dwóch innych Alexisow. Bo ten którego ja oglądałem nie rozumiał stylu Barcelony. Był, jest dobrym piłkarzem stworzonym jednak do prostego grania w którym nie wymienia się za dużo podań i nie wymienia sie pozycjami
0
Tak, często wdawał się sam w dryblingi z których nie potrafił wyjść które kompetnie nie dawały żadnych korzyści drużyny. Zero gry kombinacyjnej tylko podać , wyjść szybko na pozycje ewentualnie pokiwac, powtarzam zero gry kombinacyjnej
2
Piłkarz idealnie pasujący do naszej gry to nie jest jeździec bez głowy który się gubi w grze kombinacyjnej
Nie sprawdził się, był przeciętny slabysz niż pedro w najlepszym okresie, nie wspominając o Villi.