barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest 10 mln różnicy. B
0
CIekawe za ile poszedł Morata jedni piszą o 58 funtów drudzy o 75 mln ojro
0
Przezabawna odpowiedz
0
Neymar to głupi dzieciak, a Leo nie traktuje go jak kumpla z paczki.
Mam pytanie. Ten wniosek jak go traktują to po cieszynkach wyciągnąłeś ? Czy może czytasz z ust?
Denerwuje mnie takie wyzywanie swoich (od głupich dzieciaków np.) mimo ze dużo nam daje i wkłada często więcej serca niż Leo w grę, ale No tak Neymar afe bo 220 mln
0
Czysto hipotetycznie bierzecie sytuacje Neymar out (plus kilku pomocników)
Verratti dembele coutinho in?
0
A o czym piszecie panowie bo chyba przegapiłem :p
0
nie tłumacz, nie warto nawet. Niektórzy myślą, że siedząc w Polsce na la rambla w niedzielne popołudnie z wielkim bagażem doświadczenia na rynku piłkarskim (6 edycji FIFA) są dokłądnie ci w stanie wytłumaczyć, że dany trener na pewno nie chce danego piłkarza i zrobią to w jednym zdaniu- mamy Rakitića.
0
Porównywanie szpilki do najmana jest żałosne i tylko ktoś kto się tym kompletnie nie interesuje może wyciągnąć taki wniosek
1
Komentarz usunięty
0
Ale to musiałeś mieć dwa takie same błędy xd
2
Znacznie bliżej mi do prawicy a jestem wielkim antyglobalista. Nie widzę związku wyznawców antyglobalizmu z prawica/lewica
2
A to nie antyglobaliści?
0
Na sph?
0
A jakim prawem rozwiąże ? Czy za porozumieniem obu stron ?
Jak tak to dla mnie to żart
5
Moim zdaniem lis to inna kategoria. Dla mnie naprawdę nie jest już zdrowy psychicznie, myśle ze gdybys mu dał broń i pozwolił bezkarnie zabić 5 ludzi to PiS-owi by ubyła cała 5.
0
Czy sprzedaliśmy już Mathieu ?
0
Ja np pokuszę się o stwierdzenie ze negocjacje będą wygaldaly jak z poprzednimi prezydentami tego hegemona, a wiec niekorzystnie.
Ps czytam twoje komentarze i aż fajne chociaż raz mieć inne zdanie
Pozdrawiam
0
Zaskoczę ciebie to nie jest bukmacherka, ale polityka, którą można przewidzieć w pewien sposób. Politykę w demokracji uprawia się zazwyczaj tak żeby większość była zadowolona, a jak widać większość z wizyty Trumpa już jest zadowolona Wiec wykonali dobra robotę
0
Może tak jest nie mówię (piszę), że nie. Jednak to pierwszy raz, kiedy o tym wspominam w internecie i jestem przekonany, że mam rację i w przeciągu roku dadzą nam znów niedziałający sprzęt, czy pomysł na tarczę, a może nie będziemy mogli wchodzić w naszym państwie na kolejną ich bazę. To jest polityka i czysty pr, niektórych zadowolą konkrety, a innych sam przylot
0
Wystarczy, że tv pokazuje jak ląduje. Ta mentalność o której piszę wlaśnie potwierdzasz (nie obrażam). Spore oczekiwania, bo najpeirw przyleciał do Polski, a będzie jak zawsze korzystny dla nich deal za ich wojska na naszej ziemi (nawet nie możemy wchodzić na teren NASZEGO państwa) za jakiś szrot wojskowy.
0
Jaki ten kraj ma mentalność to jest aż przykre. Wszyscy już nogi rozstawione bo D Trump przyleciał, najpierw do Polski, w Europie, a skończy się jak zawsze, czyli większymi korzyściami dla nich niż dla nas, ale liczy się wizerunek.
Smutne to
1
No właśnie dlatego porażka. Nie mowie ze powtórki były w słabej rozdzielczości ale VAR nie pomógł, mało tego została podjęta zła decyzja, po raz kolejny
1
VAR znów porażka, tylko przy spalonych
2
Simeone. Przesadzasz xd
2
Bez przesady, to światowej klasy sportowiec
3
Presja na ostatnim jest większa dla większości
18
To samo co o robbenie jako sprinterze i ramosie jako zawodniku mma.
Nie wiem co on sobie myśli, niech okaże trochę szacunku do tego sportu
0
A ciężko jest sprawdzić trochę bardziej info ?
Wypisali wszystkich strzelców karnych
0
VAR jest zły przy faulach.
Wiecie jaki będzie ból np. kiedy sędzia użyje varu przy 2 symulkach Ronaldo a przy karnym na Messim, nie?
Nawet nie wchodziłbym tutaj na stronę przez tydzień.
Taki sędzia zostanie zmieszany z błotem, wyjdzie na to ze VAR będzie używany kilka razy w meczu co najmniej, a czasami 30s nie wystarczy aby ocenić sytuacje.
VAR tylko przy spalonych
0
Proste, bo był faul.