0

To jest 10 mln różnicy. B

0

CIekawe za ile poszedł Morata jedni piszą o 58 funtów drudzy o 75 mln ojro

0

Przezabawna odpowiedz

0

Neymar to głupi dzieciak, a Leo nie traktuje go jak kumpla z paczki.
Mam pytanie. Ten wniosek jak go traktują to po cieszynkach wyciągnąłeś ? Czy może czytasz z ust?
Denerwuje mnie takie wyzywanie swoich (od głupich dzieciaków np.) mimo ze dużo nam daje i wkłada często więcej serca niż Leo w grę, ale No tak Neymar afe bo 220 mln

0

Czysto hipotetycznie bierzecie sytuacje Neymar out (plus kilku pomocników)
Verratti dembele coutinho in?

0

A o czym piszecie panowie bo chyba przegapiłem :p

0

nie tłumacz, nie warto nawet. Niektórzy myślą, że siedząc w Polsce na la rambla w niedzielne popołudnie z wielkim bagażem doświadczenia na rynku piłkarskim (6 edycji FIFA) są dokłądnie ci w stanie wytłumaczyć, że dany trener na pewno nie chce danego piłkarza i zrobią to w jednym zdaniu- mamy Rakitića.

0

Porównywanie szpilki do najmana jest żałosne i tylko ktoś kto się tym kompletnie nie interesuje może wyciągnąć taki wniosek

1

Komentarz usunięty

0

Ale to musiałeś mieć dwa takie same błędy xd

2

Znacznie bliżej mi do prawicy a jestem wielkim antyglobalista. Nie widzę związku wyznawców antyglobalizmu z prawica/lewica

2

A to nie antyglobaliści?

0

Na sph?

0

A jakim prawem rozwiąże ? Czy za porozumieniem obu stron ?
Jak tak to dla mnie to żart

5

Moim zdaniem lis to inna kategoria. Dla mnie naprawdę nie jest już zdrowy psychicznie, myśle ze gdybys mu dał broń i pozwolił bezkarnie zabić 5 ludzi to PiS-owi by ubyła cała 5.

0

Czy sprzedaliśmy już Mathieu ?

0

Ja np pokuszę się o stwierdzenie ze negocjacje będą wygaldaly jak z poprzednimi prezydentami tego hegemona, a wiec niekorzystnie.
Ps czytam twoje komentarze i aż fajne chociaż raz mieć inne zdanie
Pozdrawiam

0

Zaskoczę ciebie to nie jest bukmacherka, ale polityka, którą można przewidzieć w pewien sposób. Politykę w demokracji uprawia się zazwyczaj tak żeby większość była zadowolona, a jak widać większość z wizyty Trumpa już jest zadowolona Wiec wykonali dobra robotę

0

Może tak jest nie mówię (piszę), że nie. Jednak to pierwszy raz, kiedy o tym wspominam w internecie i jestem przekonany, że mam rację i w przeciągu roku dadzą nam znów niedziałający sprzęt, czy pomysł na tarczę, a może nie będziemy mogli wchodzić w naszym państwie na kolejną ich bazę. To jest polityka i czysty pr, niektórych zadowolą konkrety, a innych sam przylot

0

Wystarczy, że tv pokazuje jak ląduje. Ta mentalność o której piszę wlaśnie potwierdzasz (nie obrażam). Spore oczekiwania, bo najpeirw przyleciał do Polski, a będzie jak zawsze korzystny dla nich deal za ich wojska na naszej ziemi (nawet nie możemy wchodzić na teren NASZEGO państwa) za jakiś szrot wojskowy.

0

Jaki ten kraj ma mentalność to jest aż przykre. Wszyscy już nogi rozstawione bo D Trump przyleciał, najpierw do Polski, w Europie, a skończy się jak zawsze, czyli większymi korzyściami dla nich niż dla nas, ale liczy się wizerunek.
Smutne to

1

No właśnie dlatego porażka. Nie mowie ze powtórki były w słabej rozdzielczości ale VAR nie pomógł, mało tego została podjęta zła decyzja, po raz kolejny

1

VAR znów porażka, tylko przy spalonych

2

Simeone. Przesadzasz xd

2

Bez przesady, to światowej klasy sportowiec

3

Presja na ostatnim jest większa dla większości

18

To samo co o robbenie jako sprinterze i ramosie jako zawodniku mma.
Nie wiem co on sobie myśli, niech okaże trochę szacunku do tego sportu

0

A ciężko jest sprawdzić trochę bardziej info ?
Wypisali wszystkich strzelców karnych

0

VAR jest zły przy faulach.
Wiecie jaki będzie ból np. kiedy sędzia użyje varu przy 2 symulkach Ronaldo a przy karnym na Messim, nie?
Nawet nie wchodziłbym tutaj na stronę przez tydzień.
Taki sędzia zostanie zmieszany z błotem, wyjdzie na to ze VAR będzie używany kilka razy w meczu co najmniej, a czasami 30s nie wystarczy aby ocenić sytuacje.
VAR tylko przy spalonych

0

Proste, bo był faul.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?