barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Mith- najlepszy prawnik, potrafi lepiej niż prawnicy Barcelony ocenić sytuacje, czy piłkarz może zagrać.
Podeslij im swoje Cv
1
Ciężko powiedzieć.
Uważam, ze Bayern, biorąc pod uwagę cały sezon (pamietajmy ze Lucho odpalił po porażce z RSSS)
0
Podlinkuj źródło które informuje ze wystawienie Neymara to automatyczny walkower.
Mam wrażenie, ze gdyby tak było to BYC MOŻE by nie próbowali. No, ale tak jak już wcześniej pisałem, ci prawnicy to pewno z przypadku tam są i przegapili taki istotny fakt
0
Czy VAR jest używany tez przy faulach ?
0
Pewno gdyby wylosowali monaco i mundo by napisało taki artykuł to każdy tutaj by uwierzyl
0
Z tego co widzę to madrycki dziennik a nie Real Madryt
1
gwarantującej mu roczne zarobki na poziomie 650 tysięcy funtów tygodniowo,
Tłumaczący równie wiarygodny co sky sports :)
0
Podlinkuj mi jakieś źródełko mówiące o walkowerze
0
Kurde masz może numer do adwokatów Barcelony? Przekaz im ta informacje, bo serio będzie walkower tak jak piszesz.
Eh ja nie wiem co ci adwokaci z Barcelony, zachowują się jakby nie mieli żadnego wykształcenia z prawa i nie wiedzieli co robią
0
Nie wiem komu wierzyć prawnikom, prawdopodobnie najlepszym na świecie, czy użytkownikom w komentarzach, którzy piszą, ze skończy się walkowerem.
A ci którzy piszą ze chcą aby nie zagrał bo się nauczy to cytując (z lekka zamiana) klasyka zibiegi antykibicami jesteście
0
Nie wierze w takie błędy. Na pewno nie tak dużej instytucji
0
Zabrakło mu klikadziesiat minut gdy my już mieliśmy ligę w kieszeni. Już widzę jak jakikolwiek klub na takim poziomie sobie pozwala na takie zaniedbanie.
0
Uważam ze sprzedaż Thiago to jeden z większych przekrętów w piłce nożnej w xxi wieku. Mam nadzieje, ze winni pójdą siędziec na długie lata, powinien ktoś się przypatrzyć szczegółom tej operacji.
0
Masche jest za stary, a Marlon nie wiaodmo jak wypali, wtedy moglibyśmy przejść nawet na 3/4/3 niekiedy, teraz jest to zbyt ryzykowne
0
Środkowy obrońca przede wszystkim wraz z pomocnikiem o którym wspomniałaś.
8
No to wykładać 90mln za Thiago (winnych co do tego doprowadzili do więzienia )
I młodego obrońcę. Tylko tyle nam potrzeba moim zdaniem.
Out: Mathieu, Masche, Arda i Gomes
0
Nie był, od 2009 nie przypominam sobie większego druku
0
VeB.
0
Myśle ze jeszcze lepszym jest ten żart hehe
1
Śmieszne w tej sytuacji jest to jak ludzie przezywają pojawienie się podatku od wygranej u Buka a maja głęboko w 4 literach wszystkie inne podatki (z różnych powodów) które im zabierają dużo więcej pieniędzy
0
No i ta pomoc jest rewelacyjna. To tak jakbyśmy na ławie mieli alexisa-mullera-dembele. Ich rezerwowa pomoc jest lepsza niż nasza podstawowa
2
Ich główna siła nie jest BBC
0
Ja tez twierdziłem ze tryplet wygrał wybory. Jednak po wyborach zmieniłem zdanie. Przegrał je Laporta, a nie wygrał bartomeu
0
Kiedy nowe wybory w Barcelonie ?
0
Mcgregor diaz ? :)
1
Higuain jest lepszym piłkarzem
9
za ciasno w mieszkanku
0
Juve miało jedną szansę Higuain za spalonego. W paryżu mogło być 6-0, tutaj 3-0 to najsurowszy wymiar kary
0
sekstet > obrona :)
Też nie uważam żeby Real tego dokonał, nawet po przjeściu Bayernu, czeka na nich Barca/Juve/Atleti i czarny koń z pary bvb/monaco
Dobrej nocy