0

Awans Ataleti to zdecydowanie najgorsze co by mogło sie przytrafić.
Dwa razy mieliśmy juz obronić LM, dwa razy sie nie udało przez zespoły grające podobnie jak Atleti.
Naprawde uważam, ze na te chwile sa to najbardziej groźni rywale w LM dla Barcelony. W lidze z kolei przewaga jest w miarę bezpieczna i o nia bym sie nie martwił.

0

skoro już tak cytujemy komentarze
Hen : ,,I potem się dziwić że są wojenki na linii Barca-Real. Jak ten burak tylko prowokuje bez przerwy.

Swoją drogą, niedawno pojawiła się informacja że Mou odejdzie po tym sezonie odejdzie a Real będzie musiał mu jeszcze 10mln dać. Nie wiem kiedy przestanę się z nich smiać jeśli rzeczywiście ich tak żoze wydyma."

El kapitano ( uwaga bomba )

,,@Hen - Skoro nazywasz trenera,ktory osiągnął już sporo w klubowej piłce-"burakiem"-to jak tu się nie dziwić,że są wojenki na linii Barca-Real..."

Jak to oceniasz Panie? Zmieniłeś swoje podejście do Mou, czy nadal twierdzisz, że to nie jest burak? I po co w ogóle komu te konflikty na linii rm-fcb ?
TO tyle na temat hipokryzji

0

a każdy może robić kupę w gacie bez względu na wiek?
Zwracanie uwagi komuś, że ma obsesje na punkcie innego klubu jest niedozwolone dla 18 latka?
Idź lepiej na stronę białych rób screeny, crtrl+C/ctrl+v i pamiętaj o najważniejszym analizuj tabelę, jak nie będzie szybko nas poinformuj

0

Świetny przykład, naprawdę. Musiałeś się cofnąć o 5lat. W dodatku miałem wtedy 13lat.
I teraz pytanie czy dziecko, które przestaje wierzyć w Mikołaja, mimo że zaciekle go broniło jest hipokrytą?
Ale spokojnie kapitanie, ja z tego wyrosłem, ty też kiedyś wyrośniesz

2

Bo ma rację.
Nie postawiłbym złamanego grosza na to, że ktoś by tu napisał zdanie w stylu: oglądałem mecz z SB z tego sezonu, ależ graliśmy świetnie"
NIE
Za to postawiłbym sporo pieniędzy na właśnie takie komentarz.
Dla większości tutaj widok załamanego CR7 jest lepszym balsamem niż sam wynik, potwierdzający dominację Barcelony.
O Cr7 pisze się tutaj więcej niż o samym Messim.

0

Niech każdy użytkownik napisze swój wzrost i rozmiar buta, bardzo ciekawie się czyta, jakie to ludzie mają stopy wielkie.
172-42

0

Polska jeżeli chodzi o dług publiczny na tle innych państw UE wygląda rewelacyjnie więc ten argument trzeba by było odrzucić.
Nasuwa mi się pytanie jakie kraje w UE są według Ciebie zamożne?
,,A i jak słusznie zauważyłeś menelstwo nie produkowałoby nowych istnień po to, żeby mieć na fajki i browara. Kontrolowanie na co idą wydatki takich rodzin zapewni etaty kolejnych urzędników, co zwiększy koszty utrzymania 500+." To albo menelstwo albo koszty urzędników.
Ja też nie przepadam za socjalnymi rozwiązaniami, ale samo 500+ uważam na całkiem dobry pomysł, trzeba jakoś walczyć z perspektywą 10mln Polaków w 2100

0

Szczecinek pozdrawia :D

0

oczekiwałem takiego komentarzu :)

37

wygląd < cechy mężczyzny?
O stary nie chcę Cię martwić...

0

Wyczuwam słabiaka dla nas a City dla Realu

0

nic w tym pytaniu nie jest głupiego wręcz przeciwnie

0

W takim razie dalsza rozmowa nie ma sensu skoro według Ciebie 3 razy użyte sformułowanie golić BRODĘ jest dla Ciebie równoznaczne z ani razu nie użytym golić siebie.

A teraz zagadka. Pisiorkoczyścioch mył każdemu pisiorki (nie chcę dostać bana hehe), jednak jeżeli ktoś mył sobie pisorka sam został oszczędzony przez pisiorkoczyściocha.
Czy pisiorkoczyścioch mył też kobiety ?

1

Tak, Ney jest najbardziej perspektywiczny i sprzedaż jego byłaby prawdopodobnie najmniej sensowna z perspektywy czasu.
Z kolei wybór między Messim, który bazuje na atrybutach, które z wiekiem ulegają minimalnej redukcji, a Suarezem, któremu na tak wysokim poziomie zostały 2-4lata gry jest całkiem oczywisty

0

Przecież wyraźnie jest napisane, że chodzi o czynność golenia brody, a nie samego golenia.
,, Nikt w mieście nie może mieć brody. "
,,golił brody wszystkim, którzy sami sobie nie golili brody. Osoby, które same sobie goliły brodę"

I według Ciebie nie ma tu znaczenia czy broda rośnie czy nie?

1

Serio ktoś tu wierzy, że Espanyol spadnie? Szansa na to jest równie niska jak na to, że Barca nie zgarnie mistrza.
Forma Espanyolu WWLWL 9/15
Taką formę w lidze lub lepszą ma zaledwie 7 drużyn w lidze

0

,,Golibroda golił brody wszystkim, którzy sami sobie nie golili brody". W pytaniu jest napisane, że kto nie golił sobie brody sam, a nie kto się ogólnie nie golił/
Kobiety nie mają brody, a więc nie golił ich goliborda.

0

Sama zagadka jest bardzo nieprecyzyjna. Odrzucenie hipotezy ze golibroda to nie kobieta nie jest koniecznie prawidłowe. To tak jak z tymi kulami (ostatnio była taka zagadka na forum), gdzie mozna było sie doczepić ze z tekstu wynikało, ze tylko WYCIĄGNIĘCIE czarnej (?) uratowaloby osobnika od smierci.
Juz sam fakt, ze zagadka nie wyklucza ze golibroda sie goli sam potwierdza, ze jest ona słabo skonstruowana.
Płeć to na 90% dobra odp

0

Problem polega na tym, ze jestesmy w punkcie gdzie więcej żartujemy niz sie cieszymy z naszego sukcesu.

0

Po prostu pisze prawdę.
Tych bzdur sie nie da czytac, ze Legia by sie nie utrzymała, a Las Palmas miałby u nas na luzie mistrza.
Drużyna która prawie rok w rok gra w LE miałaby sie nie utrzymać w LL?
Założę sie, ze sa tutaj ,,eksperci" ktorzy myślą ze Barva B poradziłaby sobie z Legia

2

Moim zdaniem poziom jest odwrotnie proporcjonalny do sukcesów drużyny

0

poskarżyłeś się mamie ?

2

Dopiero teraz zauważyłem ze to na awans.
Otwieraj szampana atleti wygra na 97%

1

Kazdy lubi co innego.
Mi akurat połączenia dwoch gatunków wchodzą najlepiej dlatego polecam

0

Śmierdzi mi ten kupon, ale z całego serca życzę powodzenia

2

niektórzy wygrają milion. Co masz na tym kuponie?

5

Tak samo możesz napisać, że nie musi mieć 18 żeby pić wystarczy, że ma starsze rodzeństwo.
W świetle prawa musi i kropka

2

Raczej jest na to mała szansa

0

dokładnie, do bramki Suareza żegnałem się z moim Władkiem Jagieło

3

rok temu Barca była po kursie 1.5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?