3

Czytam sobie wczoraj komentarze środowiska Arsenału i takiego narzekania zdecydowanie nie było.
Najczesciej poruszana kwestia było, czy ich gra była dobra. Oczywscie powstały dwa obozy, tak i nie.
Zródło narzekań środowiska po prosze

0

No tak zapomniałem, analiza częstotliwości znikania tabeli na rm.pl + cytaty z rm.pl + żarty o rm i rm.pl

1

Liczysz na polecenia, czy odpowiedzi typu ,,HAHA rzeczywiście" ?

3

Barcelona to taki potwór, ze kibice kanonierow piszą, ze chcą do LE

0

Jestes zalosny.

0

Jedyny mecz po ktorym płakałem

1

Tylko, ze tak jak wyżej pisałem chellange by sie resetowal tylko w przypadku bledu sędziego.
Z rekami jest jeszcze taki problem, ze nawet po challenge trudno by było je ocenić. Nie raz sie zdarzają ręki, ktore nie sa łatwe do interpretacji. Chociażby ta która nabił giggs w finale LM, za która chciał karnego. Przy spalonym i kartkach, symulkach jest duzo jaśniejsza sytaucja

0

nie żeby coś, ale tak bardzo mi się spodobał ten pomysł, że gdybym miał jedno życzenie do zrealizowania, to wybrałbym ten nowy przepis

0

poza tym
15win + 5D = 50pkt
10W (+10 premii) + 5 remisów =45pkt

0

ja jednak byłbym za opcją albo wcale albo z resetem. Dokładnie o to bym zrobił chellange, jedyne czego bym zabronił to chellange o ręce, uważam, że to najbardziej niesprawiedliwe karne

2

to żaden absurd, a świetny pomysł. Nie byłoby oszczędzania siebie i ofensywny styl gry byłby odpowiednio nagradzany
EDIT jaka podnieta by była z manityz 2010 haha

2

Tez nad tym sie zastanawiałem i w pełni popieram twoje pomysły.
Jedyne co bym zrobił to 2x Challenge ale przy błędzie sędziego resetowalyby sie.
Inaczej robiloby sie za duzo przerw w trakcie meczu

1

Beda, ale mogą byc droższe.
Zawsze mozna kupić bilety pod stadionem nawet na finał LM

0

prawnikiem nie jestem, ale moja siostra znajdująca się na drugiej flance domu już tak. Niestety napisałeś to tak bardzo niezrozumiale, że nie da się tego rozszyfrować

0

,,I pewnego razu on powiedział mojemu znajomemu ze zabiera mu skuter albo jak da 700zł to skuter zostawi u niego.Nie ukrywam mój znajomy jest alkoholikiem i bał się i dał mu ten skuter" - damian16161212
Z góry przepraszam, ale musiałem

2

Przeczuwam, ze seria bez przegranej jutro sie skończy

0

Dokładnie jeszcze by suarez wrzucił w Google translate i by sie obraził

0

Nie ma nic złego w krytyce zawodników po złym występie, tak jak i każdej innej o ile jest ona merytoryczna :)

1

Dissblaster nie jest żadnym wyznacznikiem kibica Barcelony.

Lubie jego humor i to co robi mi sie podoba, ale jego oceny danych sytuacji sa czesto infantylne i nie przemyślane, wystarczy obejrzec sobie jego filmiki sprzed roku.

Zamieniać sie w trakcie meczu na ,,viscalebka" świadczy o rozpieszczeniu przez klub albo mały staż jeżeli chodzi o pilke nożna

1

Każda czesc która moze zdobyć bramkę w teorii. W praktyce jest to oczywiście prawie nie do zauważenia

3

Zeby jeszcze za tydzień sie podzieliły punktami :D

1

No to musiałes sie duzo tej piłki naogladac skoro wolisz aby zespol był 6pkt za nami przed 13 kolejkami.
Albo jestes typowym antyfanem realu a nie kibicem Barcy

0

Chyba raczej marzenie :D

0

20/25 ostatnich twoich komentarzy jest o Realu
Kompleks ?

0

Atleti dzis i za tydzień remis i liga nasza

1

Nie hala dzieci tylko homo sapiens, ale spokojnie wyrośniesz z tego. Ciesz sie faktem, ze tabela na rm.pl stanowi teraz jedno z twoich głównych zmartwień, a nowy smartfon nie ma autokorekty aby real poprawiać na Real

1

Z czystej ciekawości.
Mozesz mi wytłumaczyć jak w rok (dwa lata ?) podwójny złoty medalista IO nie potrafi sie zakwalifikować do turnieju i nie jest w 20 najlepszych skoczków (jak jest to mnie popraw)
Pytam całkiem serio, bo nie ogladam zbytnio skoków i nie potrafię sobie tego wytłumaczyć

1

Ale musisz tez wziasc pod uwagę pecha jakiego wówczas doswiadczylismy.
Przegrana z Interem (w dwumeczu), przegrana z Chelsea. Żadne z nich nie były sprawiedliwe. Z reszta kazdy mecz ktory Barcelona wówczas przegrywała mozna było podpiąć pod pech, bo nikt nam wtedy nawet nie dorównywał

5

Pamietam to dokładnie


Film nie oddaje dramaturgii tamtej akcji, ale zawsze to cos dla przypomnienia :)

1

Pewno jakis fan Legii mu wcisnal ze bereszynski odrobił karę, ale mu nie zaliczyli bo nie był w kadrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?