barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czytam sobie wczoraj komentarze środowiska Arsenału i takiego narzekania zdecydowanie nie było.
Najczesciej poruszana kwestia było, czy ich gra była dobra. Oczywscie powstały dwa obozy, tak i nie.
Zródło narzekań środowiska po prosze
0
No tak zapomniałem, analiza częstotliwości znikania tabeli na rm.pl + cytaty z rm.pl + żarty o rm i rm.pl
1
Liczysz na polecenia, czy odpowiedzi typu ,,HAHA rzeczywiście" ?
3
Barcelona to taki potwór, ze kibice kanonierow piszą, ze chcą do LE
0
Jestes zalosny.
0
Jedyny mecz po ktorym płakałem
1
Tylko, ze tak jak wyżej pisałem chellange by sie resetowal tylko w przypadku bledu sędziego.
Z rekami jest jeszcze taki problem, ze nawet po challenge trudno by było je ocenić. Nie raz sie zdarzają ręki, ktore nie sa łatwe do interpretacji. Chociażby ta która nabił giggs w finale LM, za która chciał karnego. Przy spalonym i kartkach, symulkach jest duzo jaśniejsza sytaucja
0
nie żeby coś, ale tak bardzo mi się spodobał ten pomysł, że gdybym miał jedno życzenie do zrealizowania, to wybrałbym ten nowy przepis
0
poza tym
15win + 5D = 50pkt
10W (+10 premii) + 5 remisów =45pkt
0
ja jednak byłbym za opcją albo wcale albo z resetem. Dokładnie o to bym zrobił chellange, jedyne czego bym zabronił to chellange o ręce, uważam, że to najbardziej niesprawiedliwe karne
2
to żaden absurd, a świetny pomysł. Nie byłoby oszczędzania siebie i ofensywny styl gry byłby odpowiednio nagradzany
EDIT jaka podnieta by była z manityz 2010 haha
2
Tez nad tym sie zastanawiałem i w pełni popieram twoje pomysły.
Jedyne co bym zrobił to 2x Challenge ale przy błędzie sędziego resetowalyby sie.
Inaczej robiloby sie za duzo przerw w trakcie meczu
1
Beda, ale mogą byc droższe.
Zawsze mozna kupić bilety pod stadionem nawet na finał LM
0
prawnikiem nie jestem, ale moja siostra znajdująca się na drugiej flance domu już tak. Niestety napisałeś to tak bardzo niezrozumiale, że nie da się tego rozszyfrować
0
,,I pewnego razu on powiedział mojemu znajomemu ze zabiera mu skuter albo jak da 700zł to skuter zostawi u niego.Nie ukrywam mój znajomy jest alkoholikiem i bał się i dał mu ten skuter" - damian16161212
Z góry przepraszam, ale musiałem
2
Przeczuwam, ze seria bez przegranej jutro sie skończy
0
Dokładnie jeszcze by suarez wrzucił w Google translate i by sie obraził
0
Nie ma nic złego w krytyce zawodników po złym występie, tak jak i każdej innej o ile jest ona merytoryczna :)
1
Dissblaster nie jest żadnym wyznacznikiem kibica Barcelony.
Lubie jego humor i to co robi mi sie podoba, ale jego oceny danych sytuacji sa czesto infantylne i nie przemyślane, wystarczy obejrzec sobie jego filmiki sprzed roku.
Zamieniać sie w trakcie meczu na ,,viscalebka" świadczy o rozpieszczeniu przez klub albo mały staż jeżeli chodzi o pilke nożna
1
Każda czesc która moze zdobyć bramkę w teorii. W praktyce jest to oczywiście prawie nie do zauważenia
3
Zeby jeszcze za tydzień sie podzieliły punktami :D
1
No to musiałes sie duzo tej piłki naogladac skoro wolisz aby zespol był 6pkt za nami przed 13 kolejkami.
Albo jestes typowym antyfanem realu a nie kibicem Barcy
0
Chyba raczej marzenie :D
0
20/25 ostatnich twoich komentarzy jest o Realu
Kompleks ?
0
Atleti dzis i za tydzień remis i liga nasza
1
Nie hala dzieci tylko homo sapiens, ale spokojnie wyrośniesz z tego. Ciesz sie faktem, ze tabela na rm.pl stanowi teraz jedno z twoich głównych zmartwień, a nowy smartfon nie ma autokorekty aby real poprawiać na Real
1
Z czystej ciekawości.
Mozesz mi wytłumaczyć jak w rok (dwa lata ?) podwójny złoty medalista IO nie potrafi sie zakwalifikować do turnieju i nie jest w 20 najlepszych skoczków (jak jest to mnie popraw)
Pytam całkiem serio, bo nie ogladam zbytnio skoków i nie potrafię sobie tego wytłumaczyć
1
Ale musisz tez wziasc pod uwagę pecha jakiego wówczas doswiadczylismy.
Przegrana z Interem (w dwumeczu), przegrana z Chelsea. Żadne z nich nie były sprawiedliwe. Z reszta kazdy mecz ktory Barcelona wówczas przegrywała mozna było podpiąć pod pech, bo nikt nam wtedy nawet nie dorównywał
5
Pamietam to dokładnie
Film nie oddaje dramaturgii tamtej akcji, ale zawsze to cos dla przypomnienia :)
1
Pewno jakis fan Legii mu wcisnal ze bereszynski odrobił karę, ale mu nie zaliczyli bo nie był w kadrze