barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda leicesteru za 3..2..1
1
Leiceater z pierwszej 4 ma najłatwiejszy terminarz
0
Wcale nie w naturze ludzkiej jest zapisane kibicowanie Dawidowi w walce z goliatem. Aczkolwiek moge sobie wyobrazic co bedzie potem. Sprzedadzą swoich kluczowych zawodników, wydadzą polowe kasy na zastąpienie ich i wyjdzie 4 miejsce w LM i 7 w PL. Jakby Arsenal wygrał to by na pewno dokonał kolejnych sensownych wzmocnień i mógłby obronić PL
5
Czy ja jestem tutaj jedyny za Arsenalem ? :D
0
,,nie haruje i nie czaruje" SERIO? :D
W czym Kroos jest lepszy od Rakiety: wiek, wizja gry, podania, klasa (jeżeli wiesz o co chodzi, ale skoro pozwalasz sobie na takie cechy jak czarowanie to ja też sobie pozwolę), strzał
W czym Kroos jest lepszy od Iniesty: wiek- i to naprawdę wystarczy, Iniesta Ci jeszcze pogra na najwyższym poziomie jeden sezon lub zacznie łapać kontuzje, które już go męczyły od młodszych lat
1
na fcbarca.com kązdy z Realu oprócz Modrica jest przereklamowany
0
Kroos jest bardziej ofensywnym pomocnikiem, właśnie dlatego się marnuje w Realu bo nie było dla niego miejsca na nominalnej pozycji i go ustawili na SPD.
0
kurczę, można powiedzieć, że seta była
0
jak ja zazdroszczę Realowi Kroosa, nie pasuje do ich koncepcji i się marnuje. Jestem pewien, że u nas grałby pierwsze skrzypce. Do dziś mnie te 20 bolą
2
nie miałeś wymienić tych w jego wieku ale bardziej perspektywicznych
Każdy z nich jest na teraz słabszy od Varane'a
2
tutaj jestem, nie ma to jak podniecać się jedną akcją i na tej podstawie oceniać zawodnika. Wymień mi 3 bardziej perspektywicznych SO
0
gówno wiem- potwierdzone info
1
jak Baskowie grają jak równy z równym, że później wychodzi Real z kontry 3 na 3 to się nie zdziwie jak się skończy manitą. Mam nadzieje, że będą bardziej ostrożnie atakować
0
przez jeden gol się ,,nie skończył" ???
Nie uwazam, ze sie skonczyl, ale sie konczy i to jest fakt rok, max dwa i koniec gry na najwyższym poziomie
3
co jak co, ale ładnie przymierzył
0
To jest absolutny must win dla Realu . Jak stracą punkty to mogą miec problem z 3 miejscem, patrząc na rywali ktorzy na nich czekają. Jak wygrają to oczywscie dalej sa w walce o mistrza
0
A moim zdaniem odpala.
To w wiekoszosc młodzi zawodnicy, ktorzy jeszcze ze soba nie grają. Potrzeba im czasu zeby zaczac sie lepiej rozumieć, ale tez aby zrozumieć sama taktykę LVG.
Dlabym mu jeszcze sezon
0
Zawsze gdy ktos mnie sie pyta o opinie postram sie doczepić tak bardzo jak moge.
Tutaj niestety nie mam zbytniego pola do popisu , wejdzie - potwierdzone info
0
Odpali, zobaczysz. Za młody zespol zeby od razu zaczął grac pierwsze skrzypce
0
Naprawde trzeba inwestować w młodzież, bo Anglicy wrócą na szczyt, jeżeli bedziemy dalej prowadzili taka politykę transferowa i nie tylko (wiec szans od trenera)
A u nich (prawie) same młodziki po 23 lata. Za 4 lata beda tworzyli takie kolektywy, ze palce lizać.
1
LVG to chyba najbardziej specyficzny trener jeżeli chodzi o niszczenie i odkrywanie/szlifowanie zawodników
5
Kilka spraw
1. Bardzo niefajnie z twojej strony ze generalizujesz iż interesujemu sie tylko piłka praca i imprezami (ps. nie wybaczam )
2. To jest mimo wszystko forum o Barcelonie i piłce nożnej, a nie forum polityczne. Nie zrozum, mnie zle, bardzo lubie geopolitykę, ale gdybym chciał sie zagłębiać w te tematy to raczej nie tutaj.
3. Pierwsze zdanie chyba pozwala cb zakwalifikować do zbuntowanego, młodego (nie żebym ja nie był młodym) człowieka, ktory mysli, ze oglądając pare wywiadów lub wykładów, Wie wszystko na temat geopolityki
4
Co jak co ale za najlepszych czasow Xaviego i Iniesty Messi był lepszy
1
To mowa ciała.
Tak samo jak wargi podniesione ku gorze oznaczają wrogość i tez mozesz napisać ze potrafisz rozmawiać z kimś kogo nie lubisz nie unosząc warg.
Z reszta co ja ci bede tłumaczył nagraj jak siedzisz podczas meczu z rayo a na GD
1
Ligówka 2012 jeżeli mnie pamięć nie myli.
Sory, ale wygrana ligi za Tito z rekordem punktów i dwa wygrane LM z Martino+ ogólnie niezły sezon to żadna bieda
1
wiercenie to oznaka nudy tak więc jest możliwość, że jak przejdziesz na książki, które ciebie interesują problem ustanie.
2
Mam nadzieje, że w Barcelonie nie zmarnują talentu Alena. Naprawdę robi niesamowite postępy, nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby przedłużenie wypożyczenia jeszcze o rok. Taki piłkarz przede wszystkim potrzebuje minut, no chyba że u nas byłby 4 pomocnikiem (po Ardzie, Inieście i Rakiticu)
1
Verratti to absolutnie światowa czołówka, ma wszystko aby być prawdziwym szefem pomocy.
1
Mo Johnston chyba jednak nie do przebicia
0
wygrałeś