barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Link ?
6
Ten moment kiedy jestes tak samotny, ze musisz napisać na fcbarca ze sie porobiles
0
Za jakie grzechy Bayern-Juve jest tego samego dnia co Barca- Arsenal ? Co więcej co zrobiliśmy zle ze Atleti-Psv i City-Kijów jest tego samego dnia?
2
Zrobiłem przerwę w nauce na mecz, teraz musze jeszcze zrobic na sen
0
Rakitic 5 XD.
1
Komentarz usunięty
12
Komentarz usunięty
0
Powiem Enrique o tych wskazowkach jak bede go widział, na pewno nie brał tego pod uwagę.
1
Nieprawda, tam od jakiegosc czasu (wygrania trypletu) panuje duzo wyższy poziom
1
Ale charakter i mentalność sie kształtuje we wcześniejszych latach, a nie po 30. Dochodzą tez oczywscie aspekty genetyczne.
Ronaldo zawsze chciał byc na szczycie i zawsze dążył do tego po trupach do celu.
0
Ustales rozmiar z rozmiaru butów ktore juz miales z tej samej firmy ?
20/20 to całkiem imponująca statystyka :)
0
Przez to ze nie mozna ich przymierzyć ? :D
0
btw, która z twoich jest dla Ciebie najbardziej ciekawa ?
2
https://www.dropbox.com/s/5feok27slqaog9l/Zrzut ekranu 2016-02-19 o 00.01.52.png?dl=0
Najbardziej polecam El Clasico, dużo odstaje od innych
7
Jeżeli nie potrafisz myślec o danej godzinie to nie poprawiaj
1
Nie :).
1
Mogą, chociażby Atleti i Barca
1
Szkoda tylko ze jak ktos na białej stronie podszywa sie pod kibica Realu to wiekszosc tutaj wysyp cytatów i generalizujecie jak by to była wiekszosc
3
Nie przesadzaj juz
0
Czy jeżeli pomocnik o charakterze defensywnym nie stwarza wielu okazji to jest słaby ? Z reszta w 104 meczach asystował 22 razy. W tym sezonie miał ledwie 1000minut w lidze. Z resta cała twoja wypowiedz nie trzyma sie kupy , bo najpierw piszesz o zawodnikach ofensywnych, ktorzy stwarzają sytuacje (Ibra ma najwiecej asyst po Di Marii), a następnie stwierdzisz ze występuje miedzy obrońcami i pomocnikami i wysuwasz teorie, ze kradnie pozycje Mottcie
0
No wlasnie pokazał, ze zasługuje, a szans nie dostaje (przynaniej na nominalnej pozycji).
Porównywanie najloeszych pomocników swiata do SR, ktory ma dobry sezon i nic więcej jest niedorzeczne. Tym bardziej, ze jeszcze rok temu kazdy go wyrzucał.
Sergi jest graczem przeciętnym jak na pomoc Barcelony i zeby była jakakolwiek szansa aby wystrzelił należałoby mu dawac więcej szans niz dostaje teraz
0
No wlasnie moze dlatego, ze oglądałes go WCZORAJ. Na podstawie LM to oglądając dwa lata temu mecz z Atleti mozna było sie zdziwić jak wgl Messi mogl chcoiaz raz zdobyć ZP
2
Pierwszy dzien na tej stronie ?
Przecież ludzie tu twierdza, ze pomoc jest kompletna, a Roberto jest porównywalny z Verrattim/Pogbą.
Allen to drugi Messi, Rafinha to tez pewniak na lata.
Ludzie tutaj bardzo łatwo zaczynaja narzekać, ale tez bardzo szybko chwala na wyrost
2
To ma specjalnie grac słabiej ? Hahaha
0
To jestesmy teraz za realem ? :D
0
Otóż praktycznie cała twoja opinia to słowa wyjęte z jego ust (oprócz ostatniego słowa oczywscie). Przez ikonę wziąłem Ciebie za fanatyka Koriwna i mysalem, ze umyślnie go zacytowałes
2
Nie uważasz ze jest to troche smieszne aby cytować Koriwna praktycznie słowo w słowo i ustawiać sobie jako ikonkę na stronie o Barcelonie logo jego partii ? Nie żebym cos do niego miał, ale ten człowiek ,,wychował" armie ludzi, ktorzy uwierzą, podpiszą i zakcrptuja każda rzecz, która Janusz powie
1
Tak, dlatego podkreślam, że nie jestem pewien jak jest na innych uczelniach. Wpisz w google zasady rekrutacji na dany kierunek, który Ciebie interesuje to będziesz chociąz wiedziała na czym stoisz.
Osobiście na Twoim miejscu nie wahałbym się skoro to Ci się podoba. Człowiek powinien rozwijać horyzonty przez całe życie a nie do 25lat, a broń Boże do 18. :)
1
Nie wiem na 100% jak jest na innych uczelniach, ale na medycynie nie mozesz sie przenieść na stacjonarne mając dobre wyniki, musisz poprawić maturę. Zarówno stacjonarne jak i niestacjonarne studia maja swoje progi punktowe
0
Tylko musisz wiedzieć, ze teraz na wiekoszosci kierunków tylko matura sie liczy jeżeli chodzi o przyjęcie na studia (nie wiem jak było dawniej)