barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jestem bardzo ciekaw jak sie potoczy przyszłe okienko transferowe.
Moze byc najciekawsze od 2009
3
Sama sprzedaż Xabiego nie była wcale taka zła, problem polega na tym, że nie kupiono na jego pozycje kogoś bardziej perspektywicznego, a wepchano tam Kroosa, który na tej pozycji marnuje swój potencjał,
Real nigdy nie osiągnie stabilizacji z Perezem, ponieważ sprzedaje on nawet elementy, które dobrze działają i zastępuje je nowymi z pozoru lepszymi dodając do tego małą cierpliwość Pereza wychodzi mieszanka wybuchowa i ilość zmian po prostu nie umożliwia zbudowania drużyny, która byłaby potęgą na miarę Barcelony. Do tego gracz, który dawał im naprawdę dużo powoli zwalnia tempo i odchodzi do legend klubu. Jednym zdaniem, nie zazdroszczę im
1
Myślę, że od czasów Pepa różnica między Realem a Barceloną jest teraz największa. Naprawdę nie jest to zespół, który prezentuje coś nadzwyczajnego. Gdyby to jeszcze przeplatali słabe mecze z dobrymi (ale z silnymi rywalami) to można by było mieć obawy, ale na chwilę obecną są dwie klasy niżej od nas
0
,,Simeone zjadlby taktycznie guardiole"
Aha
0
Na pewno jest więcej takich przypadków jak Twoich. Jednak ogólnie tak niestety jest, ze te telfony z czasem sa coraz gorsze.
Dlatego dwa pytania z ciekawości.
1. Czy duzo korzystasz z telfonu?
2. Czy aktualizowales system ?
0
Tutaj w całości zgadzam sie z użytkownikiem riley
Dodam tylko, ze kupowanie wersji 16gb bedzie wielka męczarnią w przyszłości, wiec lepiej zaopatrz sie w większa pamięć jeżeli chodzi o jabuszko
0
Słaby aprat? Wszyscy, ktorzy testują smartfony profesjonalnie, twierdza ze aparat w ip6s to jeden z najlepszych na rynku i ustępuje tylko jednemu modelu noki.
Tutaj mowa o IP6 a wiec aparat nieco gorszy, ale to nadal górna polka (swoją droga filtry jako czynnik do porównania? Serio?).
Jeżeli chodzi o techniczne aspekty to samsung jest lekko w przewadze. Jeżeli nic sie jednak nie zmieniło, jeżeli chodzi o datę wydawania telefonów (galaxy-q1/IP-q3) to zawsze to co wychodziło pozniej było lepsze (tj IP5s lepszy od sgs4 a sgs5 lepszy niz ip5s), w tym wypadku jeżeli porównujemy s6 do ip6 to s6 jest mocno w przewadze i tu sie zgodzę wyszedł pozniej a do tego samsungi sa zawsze najmocniejsze na rynku.
0
Bo nigdy prawdopodobnie nie miales ip. Powielany stereotyp, ze iphony kupuje sie dla szpanu. Byc moze, ale w gimbazie.
A parametry wcale sie praktycznie nie różnią, a po roku-dwoch lat korzystania i tak okazuje sie ze IP jest 2 razy sprawniejszy i bardziej niezawodny
2
Ta, ale kiedy go kupiłeś ? Zapewne nie dwa lata temu. Samsung prędzej czy pozniej zaczyna lagować.
A lepszego aparatu od IP na pewno nie ma (więcej mgpx to nie lepszy aparat)
0
Przechodzenie na jedna liczbę więcej nie ma w dzisiejszych czasach sensu, wieksze zmiany zauważy sie po 3-4 cyfrach do góry
1
Zgadzam się, Suarezowi to pomogło, a Costa jako boiskowy brutal też powinien pójść na taką terapie
0
Ktos tu skłamał przy dacie urodzenia
0
Wygrałes tym drugim komentarzem haaha
0
Try harder.
2
Chyba, ze z bonusem to możliwe.
Na jakiej stronie?
Przyznam ze mnie zaciekawiłes ta metoda
0
Ciekawe, ale jaki jest faktycznie średni kurs ? Bo na pewno nie 1.01 bo bys musiał obstawic z 200 piłkarzy aby miec ponad 3
0
Nie ma co sie ,,wykartkowywac"
Niech po prostu dzis odpocznie, a szansa ze z Villareal dostanie żółta jest bardzo niska
0
Nie będę się spierał, bo i tak uważam, że VdB to najbardziej przereklamowany trener XXI wieku i będzie to turniej, który zapewne będzie jego ostatnim (bez happy endu)
12
Pytanie filozoficzne na noc.
Czy piłka nożna nie zastępuje po części wojen w XXIw, , wpisanych w geny mężczyzny?
Mamy swoje kluby (państwa), traktujemy jako wroga inne herby (szczególnie białe:), mimo że jako ludzie od nas praktycznie się nie różnią . Odnosimy porażki i zwycięstwa (zupełnie jak na wojnie), a niektórzy pod wpływem sukcesów wędrują do innych armii
1
Byłem w klimatach LE, więc pomyślałem, że być może jest jakiś obiecujący Roberto i dla pewności się zapytałem.
Osobiście nie uważam, że powołanie Sergiego jest równie ważne jak Aduriza. Młodszy z nich miał tak naprawdę tylko miesiąc, gdzie można by było powiedzieć, że jest w formie i zasługuje w pełni na reprezentacje. Po części na pewno jest to spowodowane tym, że działa jako zapchaj dziura i jasne jest, że ciężko się gra co mecz na innej pozycji. Do tego ma sporą konkurencję
Iniesta, Busi, Koke, Mata, Cazorla (choć tych dwóch nie widziałem często w akcji w tym roku), Isco, San Jose i na siłę Fabregas
Cięzko jest tutaj wepchać Roberto
0
Naszego Roberto?
2
Myślę, że po sporych komplikacjach mogłoby Ci się udać. Ich oferta się pośrednio zmieniła (przez eleven) tak więc na drodze prawnej myślę, że jesteś w przewadze. Problem jednak w tym, że to są hieny i niczego bez walki tobie nie rozwiążą
1
co znaczy przystępna cena ?
25
Ależ BPL będzie ciekawe w następnym sezonie
-Manu prawdopodobnie z Mou
- Guardiola w City i ponowne pojedynki z Portugalczykiem
- Chelsea, zaczynająca od zera ( z nowym trenerem?)
- Liverpool Kloppa, który będzie mógł przejść presezon i dokonać transferów, które są według niego niezbędne
- Leicester, który prawdopodobnie będzie bronił mistrza
- Najlepsze koguty od wielu lat
Jedyna drużyna, która nie będzie ciekawa to oczywiście Arsenal, chyba że nastąpi u nich zmiana trenera
1
Za tydzień chyba pierwszy raz w swoim życiu wybiorę inny mecz niż Barcelony.
W Monachium będzie arcyciekawe spotkanie. Moim zdaniem 2/3 drużyn które są w stanie zatrzymać Barcelonę
0
Kiśniesz ? To wytłumacz w takim razie pierwszą 11 kogutów na dziś
0
0
Krycha to najbardziej wartościowy gracz Sevilli. Nie twierdze, ze musi go znać, ale jeżeli ktos sie interesuje piłka to Krychowiak bedzie jednym z pierwszych nazwisk jakie sie pojawi jeżeli chodzi o zawodników Sevilli
2
Z tymi 10 latami to jednak lekka przesada, ale do 35 pociągnie na bardzo wysokim poziomie na pewno
0
Napisać trzy zdania i wyjść na hipokryte - mistrzostwo