barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale czy Ty (wy) naprawdę nie jesteście w stanie pojąc tak prostej rzeczy, że onet i inne tego typu portale bębnią o Lewym, bo Polacy CHCĄ O NIM CZYTAĆ. Czy naprawdę te wasze główki nie są w stanie tego pojąc, że onet nie jest portalem na którym przeczytasz felietony piłkarskie. Lewandowski jest oficjalnie czwartym zawodnikiem na świecie, czy tego chcecie czy nie i logiczne jest, że media się nim interesują, bo to najlepszy(prawdopodobnie) Polski piłkarz w historii, który ciągnie jeden z najlepszych zespołów na świecie. Jednak wasze ego i duma z bycia kibicem Barcy w tak dobrych dla niej czasach jest tak wielka, że nie możecie znieść, że Polacy nie chcą czytać o Barcelonie, ale o Lewandowskim. Zrozumcie to wreszcie, że nie na FCB i MSN kończy się piłka
0
o ogórach jestem pewny na 100%
1
jaki widać mamy różne wspomnienia, ja pamiętam teksty typu, że Bayern gra z ogórkami i że są przereklamowani. Nie było żadnej opinii (a przynajmniej nie przypominam sobie) że podchodzimy do tego meczu z pozycji underdoga
0
cóż pobiliśmy rekord punktowy i zapewne dla Ciebie było to spowodowane remontadą, ale dla innych wynikami z ligi. Tym bardziej, że po rewanżu z Milanem były jeszcze dwa przystanki z PSG
0
Radziłbym się wstrzymać z tym hurraoptymizmem do końca sezonu. Oczywiście nasza gra w drugiej połowie to istna masakracja Celty, ale pierwsza nie była już tak dobra. Nie czepiałbym się, gdyby ta sytuacja wydarzyła się pierwszy raz, ale niestety to jest notorycznie powtarzane, że wygrywamy mecz w jednej połowie. Ja osobiście czekam na większy test, w którym zobaczymy czy nasza drużyna robi to dlatego aby oszczędzać siły, czy dlatego, bo jest np. zmęczona i nie jest w stanie grać na wysokim poziomie przez 90minut. Zawiodłem się na Atleti, bo dostali dwie czerwone kartki co wyeliminowało ich praktycznie z gry, ale tam też druga połowa była bardzo słaba i w 9 Atleti stworzyło sobie groźniejszą sytaucje niż my w 11.
Zanim napiszecie żebym nie był takim pesymistą, pamiętajcie jak było za Tito gdy też wszystko wygrywaliśmy i większość tutaj pisała, że przejedziemy się też po Bayernie, a wyszło jak wyszło. Jestem pewien, że ta drużyna jest dużo lepsza niż za następcy Guardioli, aczkolwiek ja osobiście nie założyłbym się o pieniądze o to, że nie ma drużyny, która by mogła z nami rywalizować.
1
Dokładnie tez mi śmierdzi
0
Dostalibysmy admina to bysmy wspólnie zrobili tu porządek :D
Tak jak juz pisałeś z tym sie od tak nie da wygrać
0
Nie moze, chyba ze remis uznajesz ugraniem czegoś.
1
Broń Boze nie chciałem sugerować, ze sobie zle ukladasz dzien :D
Sam jestem na siebie zły, choc wiem ze to nieuniknione przez to ze duzo lepiej sie uczę w nocy.
2
Pas :p
Swoją droga tak to jest jak człowiek przeciąga sobie dzien do 4 a poranek do 11
0
Komentarz miał byc do użytkownika pozniej
Przepraszam i pozdrawiam
1
Młodszy brat to wielki skarb :)
0
Takie były plotki.
51
Czekam na więcej cytatów konferencji, śmiało nikt tu nie potrafi czytac artykułów
3
według mnie Juve, Barca, Atleti
6
Ktos jeszcze powiedział przy karnym co jest kur**?
Naprawde majsterszczyk.
0
nie żebym się czepiał ale nigdy nie rozumiałem podbijania kursy jakimś 1.08
0
tak samo mogę napisać, że tu tylko Real(według 60% tutaj nawet nie oni) i Atleti
0
to gratuluje, kompromitujesz swoją osobę publicznie
1
grali z ostatnią drużyną w tabeli
0
Pewno antysemita hehe
1
Mowie Ci, ze to wszystko przez te durne polecenia.
Promowane sa
1. Jakiekolwiek żarty o Ronaldo i Realu
2. Proste przemyślenia na 1-2 zdanie wystarczy popatrzeć na rekord poleceń, ja np mam ponad 100 za jedno zdanie, gdzie czasami pisze wypociny (nienajglupsze moim zdaniem :p) I zgarniam 5
3 jest tu więcej dzieciaków przez, ktorzy wlasnie zielonym przyciskiem sie promują nazwazjem i rozpętuja burze
19
Logika niektórych ludzi jest tutaj powalająca na kolana
1. Nie lubie onetu, ale wejdę zeby poczytać o czym piszą
2. Cytuje co Onet napisał o Lewandowskim.
3. Odnoszę sie do tego z najwieksza powaga (jakby to napisał szanowany użytkownik na tej stronie) KRYTYKUJE Lewego, bo Onet robi mu reklamę
1
Zgadzam sie, ale jaka władza takie decyzje
0
Takie ręki gwiazdac ....
Tylko psuje tl mecze
0
Czy zwycięzca LE gra automatycznie w następnej edycji LM?
2
Drugi ,,Szlagier " PL jest niestety bardzo nudny
4
Dokładnie, tym bardziej śmieszy taka nienawiść do rodaka i niedowierzanie w jego umiejętności
5
Bez urazy, ale twoje statystyki sa beznadziejne
0
Spurs czy city ?