0

To moze mi powiesz kolego jaka jest granica bogactwa?
Jak duze pieniadze trzeba zarabiać aby nie wolno było prosić o podwyżkę?
Sojalistyczne myślenie....

24

Takie komentarze mnie śmieszą.
Alves to legenda klubu, prawdopodobnie najlepszy PO w naszej historii i jakiegoś pierwszego lepszego Vidala, ktory jeszcze NIC NIE POKAZAŁ, kreuje sie na jego zastępcę.
Przecież na razie ten chłopak jest zagubiony, ma czasami tyle czasu na precyzyjne zagranie i to psuje. Nie twierdze, ze nie bedzie z czasem lepszym piłkarzem(ale na pewno nie przebije kariery Daniego), ale na razie nie ma podstaw by twierdzić ze jest lepszy od Alvesa.
Co do słabej gry Brazylijczyka polecam komentarz użytkownika pax przy ocenach nic dodać nic ująć.
Alves jest na ten moment we wszystkim lepszy od Vidala moze oporcz szybkości.

1

Nie odpowiadaj na takie zaczepki, bo ich karmisz tym, ale ja dorzucę tez swoje 5 groszy.
Uważam, ze porównywanie Vidala z Alvesem jest na ten moment nie na miejscu.
Vidal absolutnie jeszcze nie czuje sie dobrze i nie zaaklimatyzowal sie.
Potrafi odnaleźć wolna przestrzeń podobnie jak Alba, ale juz pozniej sie gubi, mimo tego ze czesto ma duzo czasu.
Alves za to to kluczowy element zespołu, jest cały czas pod grą. Fakt ze nie wraca do obrony, ale jest nadal lepszy w tym jak z reszta w kazdym innym aspekcie gry od Vidala #statement
Nie wiem co z Ciebie za fan Alvesa :)

3


Nie wiem czy ktos wrzucal, jak nie polecam 442

8

Kazdy co dał busiemu ponizej 9 powinno sie wylaczyc opcje oceniania

2

Real zdecydowanie bardziej niz my.
Mimo to uważam ze jest duża szansa ze Ney zostanie, chcą podbić zarobki na nowym kontrakcie i przez to te całe szopki

2

Już mi to na 10 zmieniać : )

10

Ty lepiej uzasadnij swoją debilną (dla nieświadomych 5) ocenę Busiego

1

mimo wszystko polecam Busiego. Był dziś tak perfekcyjny, że gdyby był napastnikiem obstawiałbym podwójnego hattricka

2

ogólnie to perfekcyjny występ, ciężko mi sobie wyobrazić bardziej perfekcyjny mecz. Chyba tylko gdyby jego strzał wylądował pod poprzeczką

4

Busi dobił do 20 odbiorów? Zdecydowanie (az głupio to brzmi przy 4 bramkach Suareza) zawodnik meczu

0

:)

1

55min Busi 14 odbiorow
FENOMEN

0

Busi mecz życia. Do REDAKCJI szykujcie 11 Jeszvze przed 2 połowa :D

1

To samo tutaj włączyłem na 5min jak zoabaczylem wynik 2-0 zostanę bo nie pamietam kiedy ostatni raz widziałem taka grę

0

Busquets chyba po rekord Guinessa idzie pod względem odbiorow

0

Argumenty mnie przekonały Haha

1

Po Villarealu ktory spadł do segundy, uważam ze Valencia jest najwieksza negatywna niespodzianką.
Duze pieniadze w końcu przeznaczone na tarnafery, solidny zespol przed wzmocnieniami, ktory sie zakwalifikował do LM. Dzis w lidze powoli zaczynaja walkę o utrzymanie

1

Do Hiszpanów jak najbardziej.
Del Bosque korzystał z maszyny która stworzył Pep tyle ile mogl. Teraz style sie zmienił, taktyka jest dostosowywana do przeciwnika. Poza tym brak takich zawodników jak Villa, Xavi, Puyol, Casillas czy Iniesta w kosmicznej formie zrobił i zrobi swoje.

3

Pereza stać na taki transfer

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

16

Real Madryt nie jest gotowy za 3...2..1..

0

śmieszne, że 5 lat starszy nie zrozumiał ironii (albo uznał za ironię pierwsze zdanie).
Potwierdziłeś ostatnim komentarzem, że jednak na tej stronie nie da się zakończyć dyskusji bez obelg i happyendu.

0

To mnie zaskoczyłes
Zeby nie było ze zawyżam poziom strony napisze obelgę
Minimalista
Pozdro :)

0

No tak czekam na twoj komentarz jak Barca ogra jakis ogórków 6-0

0

No to jest wlasnie kwintesencja kompleksów w stosunku do realu na ten stronie, jak Baraca wczoraj sie niby oszczędzała i wygrała 1 bramka to koniecznie trzeba napisać ze Real sie kompromituje nie wygrywając jak Barca wczoraj

26

Czekam na bramkę navasa

0

Słaba beka nawet

2

Prostytutki z espanyolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?