barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
DO końca nie wiadomo jak będzie z tym TVP
Wyraźnie powiedzieli 100% wyłącznie w nc+
tak więc zapewne tvp będzie miało 10%
0
Na stronie.
1
O, a mozna wiedzieć jak szybki jest twoj internet?
Plus ustawiłes na auto ?
0
Eleven to zart, niestety podejrzewam ze oglądalność maja podbna.
Wczoraj oglądając mecz najczesciej jakos obrazu mogłem porównać do jakości 360p na youtube. Pare scinek tez było, a moj net do najgorszych nie nalezy.
0
Jaka jest wasza opinia na teamt sprzedaży Adamy?
Moim zdaniem z perspektywy przenosin Pedro do Londynu jest to zła decyzja. MSN wypadnie zapewne na 1000minut (oby tych minut było jak najmniej oczywiście), a dochodzi jeszcze PK gdzie w początkowej fazie jest też wiele czasu dla ,,młodzików". Mamy oczywiście Sandro i Munira, ale to Traore zapowiadał się lepiej. O Adamie szeroko wypowiedzieć się nie mogę(bo mecze w jego wykonaniu, które oglądałem można policzyć na palchach dwóch rąk), ale nie wyobrażam sobie nagle jakiegoś przebłysku i dobrej gry Munira i Sandro.
11
Oficjalnie m: w Manchesterze jest cos mocniejszego niz mocarz, eksperci juz badają sytuacje
3
Bardzo solidny występ, duzo rzeczy mu dzis wychodziło. Chyba jego najlepszy występ w lidze
0
żadne poziom easy w Barcelonie się ciężko gra, tyle. Di Maria jakoś nie pokazał tego poziomu easy ...
1
źródło, że syn Cr jest fanem Messiego? Ciekawe, poczytałbym z chęcią
0
Chodzi o podatki, gdy klauzula zostaje aktywowana trzeba zapłacić większy.
Nie wiem czy pamiętasz, ale podobno było z Thiago do Bayernu
0
Panowie poratuje ktos ?
Z jakimi numerami grał Pedro 17, 7? Jakies jeszcze ?
1
ale czy ja napisałem, że wygrają 4/5-0? Każdy kto siedzi w piłce wiedział, że szanse są bardzo małe, ale niespodzianki się zdarzają, dlatego takie pisanie jest bezsensu, a chwalenie się tym przy tak dużym prawdopodobieństwie zdarzenia- dziecinne
2
rafcio juz wiemy ze masz dar przewidywania jeden komentarz starczy odnośnie scenario meczu, daj nam lepiej liczby do totka
0
nie wiem czy jest taki tańszy, ale wiem, że jest lepszy :)
1
Jeżeli się rzadko mylisz to wynika to ze szczęścia, a nie logicznej analizy.
Jak można porównać najsłabszą Barcelone ostatniej dekady do tej obecnej, ale żeby tego było mało to jeszcze najsilniejszy Bayern od X lat do Basków (z całym szacunkiem oczywiście)
1
szczerze? Jak byłby Ney na rewanż, dałbym 50 na 50, że odrobią tą stratę i wcale nie uważam, ze jest to (hura)optymistyczne podejście.
Niestety jeżeli całego tria nie ma to oceniam szanse na 10 do 90
2
na pewno nie jest to ,,kilka milionow" myślę, że kilkadziesiąt to jest bardzo drogi zawodnik jak na standardy Aston, dlatego jak wypali za 15 go na pewno nie oddadza
0
Komentarz usunięty
2
ja bym powiedzial tak
10% panikuje
80% wyzywa ich od sezonowcow(pokazujac ze w tak trudnych chwilach potrafia byc z druzyna)/uspokaja
0
ma ktos link gdzie nie bede ogladal kwadraow, yt nie wchodzi w gre bo siedze w tych Nimczech gdzie wszystko jest cenzurowane (moja piosnka hehe)
2
Dzieki tego szukalem ! Nie wierze ze szpakowski to komentuje ...
0
ty lepiej popracuj nad ortografia, a pozniej zabieraj glos
5
niewykorzystane sytuacje .... :D
0
ma ktos link gdzie nie bede ogladal kwadraow, yt nie wchodzi w gre bo siedze w tych Nimczech gdzie wszystko jest cenzurowane (moja piosnka hehe)
0
Marc 3 najelpszy pilkarz wedlug Alvesa, niezle...
70
,,Jesli to ultimatum to prawda to pierwszy raz w zyciu bede chcial porazki Barcelony. Enrique musi wyleciec.''
Twoj komnetarz 6 styczen, wiecej jest takich perelek.
Jedno pytanie, nie wstyd ci ani troche pisac teraz takie komentarze, hipokryto?
2
Tak sobie sprawdzałem transfermarkt i sie zastanwiam co dalej z Songiem, zero info o nim a przecież naszym zawodnikiem jest, ale raczej juz go nie ujrzymy w naszym trykocie
1
1. Laporta powiększał dług juz po tym jak rzeczywiście go zmniejszył.
2. Cudu nie ma jak sie pomyśli, premie dla piłkarzy za wygranie sa bardzo wysokie, ,,opłaca sie" byc we wszystkim nr 2
3. Transfery robi bo musi.... Nie wiem jak Ci na to odpowiedzieć ale to ważna sfera i troche to dziecinne tak to bagatelizować jakby Enrique zrobił te wszelakie transfery.
4 zwycięzców sie nie sadzi
Ps nie jestem zwolennikiem żadnego z kandydatów
1
Zobaczcie jak Pogba na fb pojechał po Realu.
To juz chyba pewniaczek :)
0
euro 4,7 funtow chyba