barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy to jest kur*a jakos wyznaczone zeby nie doliczać do pierwszej połowy?
Juz któryś mecz z rzedu 45min trwa a dzis przynajmniej 3min
0
Jak nie masz 18 to mozesz spróbować w fortunnie ewentualnie w sts (stacjonarne buki ofc)
Jak jestes pełnoletni to nie widze problemu, sa dziesiątki stron. Ja osobiście polecam bet365
0
Ktos wie kiedy mozna bedzie losowac bilety na finał LM?
5
5%. Są liderami najsłabszych rozgrywek ligi od lat, grają co prawda całkiem przyjemny futbol, ale sory za słabi w obronie żeby MSN nie wpakowało paru goli
0
Aha dobrze ze przedłuży kontrakt, bo nie bedziesz musiał czytac nagłówków plotek...
Bez komentarza
6
,,Do puenty LE jest za słabym trenerem i dawanie mu więcej czasu to strata czasu wiec dzisiaj porażka , w Pucharze z Atletico w dwumeczu tez i z city będzie juz nowy trener mam nadzieje ...."
Komentarz ze stycznia
Twoje wywody piłkarskie były i jak się okazuje są gówno warte
4
Zdecydowanie dziwniejsze jest obserwowanie lotu niz zycie z komorka w ręku 24/7
1
ja jestem już tutaj dość długo (proszę się nie sugerować tym kontem, mam starsze). Razem to już z 8-9lat będzie. I trzeba szczerze powiedzieć że jeżeli na rm.pl panuje dużo więcej racjonalnego myślenia niż tutaj, to znaczy, że nie jest dobrze. Komentarze po każdym meczu realu są wręcz żałosne. Jak Real przegrywa milion sucharów, jak wygrywają 10-2, to jeszcze gorzej. No cóż nic niestety nie zrobię, ale niestety wartościowi użytkownicy przepadli w gąszczu tych gimbów
0
Po kentarzach tutaj siwerdzam, ze po wygranej LM przybyła nam najwieksza ilosc sezonowcow. Szkoda, bo kiedys czytanie komentarzy było przyjemne. Czas chyba przerzucić sie do komentowania na innej stronce po takim stażu :)
1
niektóre komentarze są tutaj tak z (bólu) dupy napisane, ze bark mi słów
0
Puchar króla i SPE
1
ogląda ktoś UFC i ma linka?
0
nie zgodzę się z pierwszym zdaniem. To kwestia tego, jaka jest przeciętna osoba, której opinie czytamy na temat Ronaldo. Młoda, otoczona na forum innymi antyfanami wszystkiego co nie FCB, zafiksowana na udowodnienie, że Ronaldo jest złą osoba.
Gdybyś pokazał to ludziom, którzy nie siedzą 24/7 na tym forum zapewne też by się uśmiali, ale skoro tu 100 poleceń można zebrać za nazwanie Ronaldo delfinem, to nie dziwią mnie takie zachowania.
2
8min :)
2
no od takich ludzi bez dystansu jak Ty- tak, od innych, którzy mają troszkę więcej poczucia humoru, i nie ograniczają się do fangolu- nie
6
to jest prawda, ale powiedział to w formie żartu i trzeba przyznać, że mu się udał
1
hm no nie wiem, mnie uczono, że lub oznacza i i albo, ale jeżeli mam do czynienia z polonistą nie będę się oczywście kłócił.
Dodam tylko, że w języku matematycznym lub oznacza na pewno i i albo :D
0
mała uwaga, lub zawiera w sobie albo i i :D
0
6 miechów temu też tak pisałeś? Śmieszy mnie jak Roberto najpierw był dużo lepszy od Thiago (kiedy odszedł), później był największym nieudacznikiem, a teraz jest lepszy niż Cesc.
0
w sensie, że dostanie więcej niż 4/5? Wątpię, ale też mu z całego serca kibicuje
0
Ponieważ Neymar jest już gwiazdą i to dawno, to nie żaden świeżak w piłce żeby go tak nazywać. Już lepsze byłoby napisanie, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.
PS wiem, że czepiam się za słówka, czasami tak mam, to moja wada ,przepraszam :D
0
Neymar nie jest żadną wschodzącą gwiazdą futbolu...
2
Być może się skompromituje, ale jak za Tito przegraliśmy dwa razy GD i chyba nawet raz z Atleti, mistrzostwo zdecydowanie nie smakowało tak jak np. rok temu. Być mistrzem, mając w świadomości to, że vice Ciebie ogra w każdej chwili (wtedy tak było) nie jest chyba dużo lepsze niż być vice mając świadomość, że jest się lepszym od teoretycznego mistrza
1
Nasza młodzież wczoraj zagrała tak, że nasi pomocnicy mogliby się uczyć. Szkoda, że w Niemczech a nie u nas....
1
Przychody sa roczne a nie 4 letnie. Mnożenie sumy jaka nam płacą Katarczycy nie ma sensu
Powinno byc 128-35
1
po cichu liczyłem jednak, że będzie nominacja do 5 dla Messiego :D
3
Powtarzam ze dla mnie sprzedaż Adamy to jest jakies nieporozumienie (zeby nie cytować Koseckiego).
To trzeba byc naprawde polmozgiem zeby nie przewidzieć ze nasze trio nie bedzie grało wspólnie przez minimum 1500min a to juz jest sporo jak na młodego zawodnika. Nie widze wykorzystania szansy przez sandro lub Munira.
2
Moze nie w roli faworyta, ale bardzo możliwe ze lidera.
My mamy Seville wyjazd i Villareal dom
A Real ma celta sevilla atleti wyjazd
1
jest a nc+ czy jeszcze internet, normalnie nie lubię takich pytań, ale już się pogubiłem
0
po co te matematyczne cwaniakowanie ?
nc+ może pokazać 100% meczów LM
TVP moze pokazać 100% meczów LM
Pokazanie samego finału to np. 1%
Jeżeli tego nie zrozumiesz to nie mamy o czym dyskutować