barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fernando is back ?
0
odpiszę jutro kiedy będę miał więcej czasu na zrobienie porządnego researchu, żeby nie było, że nie doceniam merytorycznej dyskusji
Pozdrawiam :)
0
Może niepotrzebnie Cb atakowałem, chodziło mi konkretnie o argument o rekordach, którego nie mogę przyjąć bo bądź co bądź nie odnosi się do wazych meczow bezpośrednio, ale nie powinienem się tego czepiać gdyż reszta wypowiedzi jest kompletna, mój błąd.
Nie twierdzę, że zagrał słabo w tamtym pamiętnym meczu w Madrycie (3-4), ale gdyby nie to że on był egzekutorem karnych to jedna bramka i asysta już by tak świetnie się nie prezentowały. Mimo wszystko mecz na plus w tym 2letnim epizodzie.
Jednak argumentacja, że strzelił gola, którego sędzia niesłusznie nie uznał jest co najmniej śmieszna. Od razu można dodać w takim razie 10 bramek dla Messiego, a Interowi zabrać trofeum LM z 2010.
I tak Milan był słaby, gdyby nie był nie przegraliby 4-0. Ich 2-0 na SS potwierdza natomiast, że Barcelona była słaba w tym okresie.
Podsumowując moją subiektywną opinią. Uważam, że statystyki(z tych ważnych meczów) wyglądają całkiem korzystnie jak na ,,zawodnika który w ważnych meczach ginie"(ale niekorzystnie jak na Messiego) jednak to tylko statystyki. Tony artykułów, które podważały jego formę, jego chęć odejścia z Barcelony, potwierdza, że statystyki to nie wszystko. Messi był poza grą, nie był sobą. A rewanż z Atleti to potwierdza, kiedy Pinto zrobił prawie więcej km od Messiego. Absolutnie z każdego zawodnika z Barcy B byłby większy pożytek niż z Leo w tamtym meczu. Zmienił to dopiero Enrique. Pamiętam jak się tutaj wszyscy podniecali po pierwszym meczu, że Messi zaczął biegać. Po drugim, że był na swojej połowie, a po trzecim, że udało mu się odebrać piłkę.
Każdy ma prawo do swojego punkty widzenia formy Leo w tym 2 letnim epizodzie, ja oceniam ją na złą.
0
No fakt mecz z PSG mu wyszedł najlepiej z tych ważnych.
Przypisywanie Messiemu awansu z milanem jest jednak nie na miejscu, cała drużyna grała wtedy swietnie i swietnie grał tez Messi, ale przypominam ze to ze słabym Milanem.
Dwa WOLNE, no wlasnie. Jedna bramka z gry z tego co sobie przypominam, ale przede wszystkim totalnie poza gra (przypominam graliśmy 6 razy z Realem za Tito).
Jednak przyznaje, ze jeżeli chodzi o okres Tito to nie brak formy a słaba gra z silnymi przeciwnikami. Za Martino jednak był wyrazie bez formy, w koncu to ,,tylko" człowiek
0
no oba końcowe pytania odpowiedź jest znana :)
0
Śmiech to zdrowie. Powtarzam w ważnych meczach za Tito nic nie pokazał, nie obwiniam za to Messiego, bardziej taka a nie inna taktyka spowodowały, że po sezonie mimo rekordów każdy miał mieszane odczucia.
0
Tak zgadzam się rekord Mullera itd. ale to wszystko w mniej istotnych meczach, był jak Ronaldo rok temu, strzelał na zawołanie, ale jak przychodziło co do czego zawodził
0
Rekordy, rekordami, gra była skupiona tylko wokół niego, a ja i tak napisałem o ważnych meczach, a nie ogólnie (najwyraźniej nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem). Z Realem może i strzelił dwa razy, ale gole to nie wszystko i każdy kto oglądał ten mecz pamięta, że nie było go widać.
I z Bayernem po kontuzji czy nie, w ostatecznym rozrachunku nie ma to znaczenia. Oprócz bramek (nie wliczając meczu z Milanem) kompletnie był poza grą, po wejściu w rewanżu z PSG coś grał, a tak to kompletnie nic.
I dobrze wiemy jak wyglądał hattrick z Realem...
3
nie zgadzam się, za Martino i Tito w ważnych meczach znikał, śmiem twierdzić, że mielibyśmy większe szanse na przejście Atleti, gdyby ktoś inny grał za Messiego
0
tak po paru godzinach już śmigało
3
Miałem tak samo tydzień temu!!!
Tylko ja korzystam z safari, ale coś się psuje :D
4
Takie rankingi sprawdzają się tylko i wyłącznie dla 1 miejsca, reszta miejsc zawsze budzi słuszne kontrowersje
0
Serio? Napoli może grać lepiej niż my w 2009 ale ich tak wysokie miejsce to żart
1
Na dodatek jego ostatniy wolny w lidze tez nie był nawet bliski bramki
1
Tak to prawda, smutno to przyznać ale to forum jest gorsze niz tamto. Mimo wszystko zostali tutaj użytkownicy ktorych przyjemnie sie czyta.
Komentarzy tak idiotycznych jak kolegi and tobą (gdzie pisze ze perez ingerował w mecz było setki, a i tak to pikus w porównaniu do coniektórych)
3
to najbardziej nietrafione oceny jakie tutaj miałem przyjemność czytać
Mam nadzieje, że następne będą bardziej trafne :)
1
Zgadzam się z większością ALE
1. Nie trenowałeś nigdy Ronaldo, nie widziałeś treningu itd. W pamięci mam więcej afer na treningu z udziałem Messiego niż Ronaldo więc takie gadanie jest nie na miejscu.
2. Drużyna mimo wszystko grała źle i może nawet najgorzej od 2009 roku. Screeny z brakiem pomocy zostaną zapamiętane na bardzo, bardzo długo. Normalnie jakby mi ktoś napisał, że mecz z realem był meczem życia Suareza, Neymara lub Iniesty bym stwierdził, że ogląda 3 mecze Barcelony w roku, ale wiem, że w twoim wypadku tak nie jest :).
Dodam od siebie, że jak już zdecydowali się go zatrudnić w lecie to standardem powinno być dawanie trenerowi czas 1,5 roku. Tym bardziej przy takim taktyku jakim jest Rafa.
3
normalna wymiana zdań podczas meczu
0
serio?...
2
wstrzymajcie się z waszymi ekspertyzami bo to jest śmieszne co się na tym forum wyprawia w ostatnich dniach.
Jak jest z castillą do końca z was nikt nie wie, bo zapewne ich nie oglądacie, zespołu młodzieżowe to nie to samo co pierwsze w których sytuacja psychologiczna jak i zaplecze piłkarskie jest stabilna. Dodatkowo ich zespół wcale nie jest taki słaby jak tutaj co niektórzy się nabijają, raptem 5(3/2) punktów za nami. Ja tragedii nie widzę. A Zidane da zapewne jak to przy zmianie trenera bywa efekt świeżości, jego motywacja sięga prawdopodobnie zenitu, tak więc jak zawsze te wasze durne, przedwczesne opinie możecie zachować dla siebie (Stwierdziliście, że Enrique jest słaby po pół roku, a teraz stwierdzacie już przed pierwszym meczem czy trener się nadaje HAHA)
1
o jakim 3 miejscu wy tu piszecie w ogólne?
0
Bravo? ,,:P"
0
spokojnie Łukaszek po co to nerwy na starość
0
gonzales gonzales
4
https://www.facebook.com/Troll.Football/videos/1674473479259528/
0
Ostatnia statystyka nieaktualna
3
Nie rozumiem waszego rozpaczania (kolejnego już z resztą dzisiaj) o wygrywanie Atleti po 1-0, 2-0. WYgrali o 3 mecze więcej 1 bramką od nas, z resztą nawet jakby wszystkie mecze wygrywali po 1-0 to nadal są to całkowicie zasłużone 3 punkty. I jest to też jawna taktyka Simeone, która polega na przesuwaniu się do obrony przy korzystnym wyniku.
Mecze się wygrywa atakiem, mistrzostwo obroną, a oni stracili w 18 meczach 8 bramek ... kosmos
0
Ktos wie kiedy lub jak mozna bedzie losowac bilety na finał LM?
10
Czy wam się troszeczkę nie poprzekładało w główkach po sylwku ? Naprawdę jedyne co potraficie to narzekać na sędziego, który mógł pokazać 1-2 żółte kartki więcej?
Hipokryci, gdyby tak na rm.pl komnetowali już byście tutaj zrobili wysyp cytatów. Rozumiem jakby nie podyktował 3 karnych, czy odgwizdano 3 nieprawidłowe spalone, ale jeżeli dla was dzisiejszy poziom był tragiczny to piłkę oglądacie chyba od 2 lat.
Barca zagrała słabo, a Espanyol ładnie w obronie. Messi po kontuzji jest absolutnie poza formą, często nie gra dokładnie, bardzo dużo strat, Luis niewidoczny, do tego dołożyć słabą dziś pomoc i mamy efekt, ale użalanie się nad sędzią to naprawdę niedorzeczność, włączcie sobie angielską wtedy dopiero się zdziwicie.
2
Cel uświęca środki, nie wymądrzaj sie