barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
16 według transfersmarkt. Po kilkunastu latach za zakwalifikowanie się do LM słuszne wynagrodzenie.
Choć wiadomo, że poważne szanse raczej ma tylko Legia
0
ja potrafię z niższych drużyn a Anglii wymienić zdecydowanie więcej zawodników niż z Hiszpanii. Stać ich po prostu na lepszych zawodników i to kwestia czasu aż znów zaczną dominować w Europie
0
też racja, ale BPL ma lepszych piłkarzy w słabszych klubach
0
to było bardziej pytanie retoryczne :D
Mimo, że bardzo szanuje tego użytkownika kiedyś też wypisywał x postów o Lameli, że to wirtuoz itd. a na razie wyszła mu jedna rabona :D
0
po czym to wnioskujesz?
0
Wejdź na profil ,,dorosłego " :DDD
0
,,Ulubione zespoły:
Barcelona-to chyba oczywiste i MC
OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB"
0
A ile żyłes w przekonaniu ze to nir jest udawane ? Hahaha
1
Mam nadzieje, ze zbierzesz duzo poleceń, bo niestety wiekszosc tutaj przeczyta tylko wstęp
0
Brazylia obstawiona po kursie 3, zobaczymy ...
2
Ma ktoś składy Brazylia-Francja? Bo mnie kursik kusi :DDD
1
Nie rozumiem waszej logiki, ostatni dzwonek by dorobić się dużych pieniędzy, a wy wypisujecie tutaj, cytuje ,,szkoda że chce podróżować w podobnym kierunku co Polskie "modelki" .
Nie wstyd wam?
Ps sami byście pewno te gówno schrupali za 3koła
1
Zrobili to specjalnie, pewno beda jakies kary lub konsekwencje. Myślisz naprawde ze nie sa na tyle wpływowi aby uniemożliwić finał na CN?
0
A ja ze drugim
1
minimalnie ??? W pierwszej zdecydowanie Real w drugiej Barcelona
5
http://fangol.pl/view/92045/tymczasem-neymar-i-luis
Ktoś jeszcze twierdzi, że nie ma konfliktu ? :DDDDDDD
3
gdybać to sobie możesz, to jest hipokryzja na najwyższym poziomie. Mecz Barcy w 1/2 kiedy wygraliśmy potrójną to oczywiście już nie ,,szczęście".
Lm zawsze się wygrywa mając odrobine szczęścia w poszczególnych meczach
0
nie przypadek, zainwestuj jak ja :D
2
z drugą sugestią się jak najbardziej zgadzam, ale 50 piechotą nie chodzi :D
0
trzeba mieć przeciwników, takie lizanie sb nawzajem zabiłoby emocje
12
no panowie 100 poszla (wiadomo na kogo) oby się udało :D
2
,,mogą odpaść z LM" brawo Jasiu, takie sa zasady tych rozgrywek ze kazdy moze odpadasc. 4pkt w plecy tez nie skreśli ich w walce o mistrzostwo.
3
Ustawione.
0
no i już jest, formalność :D
12
rozumiem, ze nie ma zawodnika spotkania :D
0
kiedy tak było?
2
Zgadza sie orlowski jest za Barca
0
Jak sie tak strzela to nie mam pytan
0
nie da rady, ale królem strzelców zostanie.
(edit) Chociaż z tym świrem nie wiadomo :D
2
w domu u siebie, rok albo 2 lata temu było ciężko ich pokonać. Pamiętam jak się męczyliśmy tam, raz nam urwali punkty, Realowi chyba dwa w przeciągu 2 sezonów. U siebie słabo kojarzę z nimi mecze :)