1

16 według transfersmarkt. Po kilkunastu latach za zakwalifikowanie się do LM słuszne wynagrodzenie.
Choć wiadomo, że poważne szanse raczej ma tylko Legia

0

ja potrafię z niższych drużyn a Anglii wymienić zdecydowanie więcej zawodników niż z Hiszpanii. Stać ich po prostu na lepszych zawodników i to kwestia czasu aż znów zaczną dominować w Europie

0

też racja, ale BPL ma lepszych piłkarzy w słabszych klubach

0

to było bardziej pytanie retoryczne :D
Mimo, że bardzo szanuje tego użytkownika kiedyś też wypisywał x postów o Lameli, że to wirtuoz itd. a na razie wyszła mu jedna rabona :D

0

po czym to wnioskujesz?

0

Wejdź na profil ,,dorosłego " :DDD

0

,,Ulubione zespoły:
Barcelona-to chyba oczywiste i MC
OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB"

0

A ile żyłes w przekonaniu ze to nir jest udawane ? Hahaha

1

Mam nadzieje, ze zbierzesz duzo poleceń, bo niestety wiekszosc tutaj przeczyta tylko wstęp

0

Brazylia obstawiona po kursie 3, zobaczymy ...

2

Ma ktoś składy Brazylia-Francja? Bo mnie kursik kusi :DDD

1

Nie rozumiem waszej logiki, ostatni dzwonek by dorobić się dużych pieniędzy, a wy wypisujecie tutaj, cytuje ,,szkoda że chce podróżować w podobnym kierunku co Polskie "modelki" .
Nie wstyd wam?
Ps sami byście pewno te gówno schrupali za 3koła

1

Zrobili to specjalnie, pewno beda jakies kary lub konsekwencje. Myślisz naprawde ze nie sa na tyle wpływowi aby uniemożliwić finał na CN?

0

A ja ze drugim

1

minimalnie ??? W pierwszej zdecydowanie Real w drugiej Barcelona

5

http://fangol.pl/view/92045/tymczasem-neymar-i-luis
Ktoś jeszcze twierdzi, że nie ma konfliktu ? :DDDDDDD

3

gdybać to sobie możesz, to jest hipokryzja na najwyższym poziomie. Mecz Barcy w 1/2 kiedy wygraliśmy potrójną to oczywiście już nie ,,szczęście".
Lm zawsze się wygrywa mając odrobine szczęścia w poszczególnych meczach

0

nie przypadek, zainwestuj jak ja :D

2

z drugą sugestią się jak najbardziej zgadzam, ale 50 piechotą nie chodzi :D

0

trzeba mieć przeciwników, takie lizanie sb nawzajem zabiłoby emocje

12

no panowie 100 poszla (wiadomo na kogo) oby się udało :D

2

,,mogą odpaść z LM" brawo Jasiu, takie sa zasady tych rozgrywek ze kazdy moze odpadasc. 4pkt w plecy tez nie skreśli ich w walce o mistrzostwo.

3

Ustawione.

0

no i już jest, formalność :D

12

rozumiem, ze nie ma zawodnika spotkania :D

0

kiedy tak było?

2

Zgadza sie orlowski jest za Barca

0

Jak sie tak strzela to nie mam pytan

0

nie da rady, ale królem strzelców zostanie.
(edit) Chociaż z tym świrem nie wiadomo :D

2

w domu u siebie, rok albo 2 lata temu było ciężko ich pokonać. Pamiętam jak się męczyliśmy tam, raz nam urwali punkty, Realowi chyba dwa w przeciągu 2 sezonów. U siebie słabo kojarzę z nimi mecze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?