2

Typowy Bielsa ....

0

Ciekawe ile komentarzy będzie o tym, że jest Ronaldo, a powinien Messi :D

1

Zgadzam sie co do Courtois, ale co do Robaldo juz nie i nie jestem żadnym hejterem. Ogladalem mecz i Cr zagrał naprawde przeciętnie. Asysta tylko do statystyk (jeżeli dobrze pamietam). Bramka ładna to fakt, ale oprócz tych dwóch zagrań mało.

0

Z tego co pamiętam był jeszcze mecz z Saragossa gdzie Messi miał 11, to mecz w którym przepchał tego wysokiego obrońcę, przy jego zdj był photoszop gdzie Leo miał pelerynę Supermena. Zapadło mi to w pamięci, ale nie jestem pewien czy na pewno miał 11

0

N11...

0

No brawo Sherlocku

0

Wniosek: najlepszy gracz na swiecie nie potrafi dobrze strzelać karnych

0

Leo powinien zobaczyć jak Hazard strzela i sie tak nauczyć

0

Rakitic.

0

Rzeczywiście śmieszne :).

0

Kto go wyzywa? Jak zwykle tekst wyciągnięty z dupy

0

jakie pytanie taka odpowiedź

0

ja to bym nadusił co innego

1

Wygramy to, zobaczycie

1

Nie, Barca jest lepsza

0

Bo nie było spalonego, sa dwie stop klatki, jedna z nich pokazuje ofsajd, druga nie.

1

1. Casillas
2. Terry
3. R10, ale przez dwa lata :)
4. Ronaldo
5. Maldini

0

tak chodzi o nią, gwarantuje Ci, że z żadnej książki nie wyciągniesz tyle o Barcelonie I Realu jak z tej.

0

Ktoś wierzy dzisaj w Elche? Bo ja po meczach z nami jakoś nie mogę :D

0

El Clasico. Pod względem merytorycznym najlpesza jaką czytałem

1

14:56 czas z internetem dobiegł dziś końca, przesada...

1

no wiedziałem, że Alves i zapewne jak wejdziesz na tych użytkowników to będą komentarze, że dużo tu sezonowców :D

1

Zgaduje, że obrażali Alvesa i to zapewne Ci, którzy później piszą takie głupoty. Brazylijczyk ma tutaj wielu antyfanów, kompletnie tego nei rozumiem. On nawet jak strzeli bramkę, to się doczepią, że mógł podać Messiemu żeby się zbliżył do Cr'a.

1

dokładnie z góry jest wyciągana wniosek, że ktoś płacze, martwi mnie jedynie liczba ludzi, którzy tak piszą, bo nie jest ona mała.
Co do meczu z City jestem spokojny, oglądałem wczorajszy mecz i wcale tak źle to nie wyglądało, problemy z przyjęciem piłki zdecydowały o porażce, bo często stosowaliśmy schemat
Messi dokręcenie z drugiej linii w pole karne, a tam ktoś miał ją zgrać lub przyjąć. Nie udało się trudno, ale z taką grą jestem spokojny. Tym bardziej, że City jest słabe jak cała liga angielska (oprócz Chelsea). Jeżeli postawią autobus mają szanse, jeżeli nie mogą się pożegnać z liga mistrzów, piłkarsko zjadamy ich na podwieczorek.

4

Nigdy bym nie pomyślał, że po porażce największymi idiotami okażą się ci, którzy wylewają tu wypociny o tym, że jest u nas mnóstwo sezonowców i żebyśmy nie pisali kogo sprzedać, bo jak znowu wygramy to będziemy inaczej ,,gadać".
LUDZIE, nikt tak nie pisze (może promil) nie wiem na co wy liczycie, czy na polecenia, czy na to, że Barcelona przyśle wam kartę członkowską za te durne osądy.
Brak mi słów żeby to opisać, to po prostu kłamstwo, które sobie wymyśliliście

1

,, dopiero teraz widać kto jest kibicem, a kto nie " moje ulubione

0

Money wygra, jestem przekonany :)!

0

To juz wgl tego nie rozumiem, do wersji mobilnej tez potrzebujesz internetu ...

0

a Mario?
Moim zdaniem Cr jest w tym aspekcie najlpeszy na świecie

0

FkubaC mnie uprzedził :D, a już myślałem, że to jakiś bramkarz i podchwytliwe pytanie haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?