0

Ja był chciał jescze oceniać wystawione oceny redakcji bo czasem mocno sie nie zgadzam ...9

1

Messi już raczej o MS tez moze pomarzyc, a o tym ani słówka tutaj, hipokryci

4

hahaha ale ból dupy, nie mogę uwierzyć. Napisz jeszcze, że rm bez Cr byłby lepszy

1

Oczywscie nie chodziło mi o karniaka ! Żadnego karnego nawet nie było !
Ale wejście w bramkarza frontkickiem mogło sie skończyć tragicznie

0

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=324313571109543&set=p.324313571109543&type=1&theater
zdj ktore podsumowuje starcia najwikeszych w tym sezonie :D

1

no i taka jakość mnie interesuje, ale niestety nie ma tam zdjęcia tria :D

3

Ale śmierdzi rm.pl
O faulu Messiego na czerwień nie napiszecie... O jego ewidentnej ręce też nie...
Karny na rakiticu? bez przesady. Hipokryzja ,szkoda że takie artykuły się tu pojawiają

0

Ma ktoś może galerie zdjęć lub przynajmniej zdjęcie tria? Bardzo mi zależy na wysokiej rozdzielczości :)
Z góry dzięki

0

za mała ;/
Ps dawaj fote lucho :D

0

Ma ktoś może galerie zdjęć lub przynajmniej zdjęcie tria? Bardzo mi zależy na wysokiej rozdzielczości :)
Z góry dzięki

3

Neymar powoli przejmuje koronę po Messim i wcale nie żartuje

1

Wolski tez moze nad głowa popracować

0

No to szybki jestes

0

Czekam na news enrique taktyczny geniusz

0

Daliby 300 i by sie dogadali tak jak było z Thiago kiedyś ze nam zapłacili troche więcej (albo mniej?) niż w klauzuli zeby uniknąć podatku

0

20mln dla Siemone i mamy szanse, moim zdaniem to idelany trener dla Barcelony, lepszy byłby tylko Pep

0

dwa słówka ni ch***

0

ale by było :d

0

dla Bielsy nie, chcę zobaczyć Traore kiedyś w Barcelonie ... No, ale jakby mieli zatrudnić takiego trenera jak po Pepie to z pocałowaniem ręki

0

Puyol i Xavi zorganizowali spotkanie w którym ją podbno ustalili, trenerem wtedy był śp. Tito, moim osobistym zdaniem najgorszy trener po Pepie.

0

Bale za 65 jest tak samo nietrafioną kwotą jak za 150...

0

Brawo Jasiek ...

0

chciał odejść przed śmiercią Tito i to jest potwierdzone, gdyby nie Tito Messiego u nas by już nie było

1

Myślicie ze LE poleci w następnym tygodniu ? Wiadomo, ze dzis praktycznie nie mógł bo jutro mecz z Elche. Choć i takie rzeczy sie zdarzały. Ja myśle ze tylko wygrana z atletico moze go uratować. Nasi piłkarze beda jednak dwa razy mniej zmotywowani od bandy Simeone. Ciekawe czy beda grać chociażby z pełnym zaangażowaniem

1

a trener i zawodnicy pojawili się od tak w klubie... To najgorszy zarząd od lat nie wiem jak można ich wgl porównywać z zarządem Laporty. Nie chce mi się wymieniać wszystkich błędów tego zarządu i wszystkiego dobrego co zrobił dla nas Laporta bo mam jeszcze co dzisaj robić, ale dopuszczenie myśli, że ten zarząd może będzie miał o wiele lepszą następną kadencję jest karygodne

3

Bez czytania komneatrzy, niech zgadnę, wszyscy są gotowi skoczyć pod rozpędzony pociąg tylko aby Simeone nas trenował ?

0

Real, chciałbym GD

0

też mi się marzy :)

1

tylko różnica między takim Mou lub topką, która nie daje sobą pomiatać, a LE Jest taka, że oni potrafią do siebie przekonać 90% piłkarzy, którzy są w stanie się rzucić w ogień i przychodzą wyniki. A LE potrafi tylko krzyczeć mam takie wrażenie

1

Bielsa jest dobry, z nim byśmy mieli wyniki, ale zapomnijcie o Traore w koszulce Barcelony za kilka lat albo jakiegokolwiek młodzika, chyba ze przez transfer. Ja bym dał Simeone 20 i byśmy go wyciągnęli (oczywiście w lato)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?