0

Jordi Roura :D

2

Zwycięzców się nie sądzi, a LAporta takim jest.
Co do znajomości z Johanem to jak w każdym zawodzie każdy ma swoje i je wykorzystuje lepiej lub gorzej.
Bez wad nie jest, ale stworzył dwie drużyny na miarę złota w LM.

3

Komentarz miesiąca

1

Lepiej ? Bez przesady wyglądałby troche gorzej na pewno, ale stwierdzenie ze Ronaldo przeszkadza w Realu jest karygodne

2

,,który niejednokrotnie był zmorą The Blues w Lidze Mistrzów."
No nie wiem, spytalabym sie Cecha :)

4

OFICJALNIE
Nie mogę sobie przypomnieć większej rozpierduchy w tym klubie.
#liveupdate ide spać, dobranoc wszystkim.

1

Tego nie wiedziałem, ale nie zmienia to faktu, ze jego jezyk moze byc na bardzo słabym poziomie.
W każdym razie od razu ci potwierdzam, bo widzę ze nie możesz wytrzymać... Nigdy nie widziałem go w akcji na żywo, widziałem jedynie pare jego akcj na filmikach albo w reportażachi, bramkę która dała LM i mam podstawowa wiedzę co osiagnął z Holandia i Barcelona.
Zadowolony ?

0

Przecież wiem kim on jest Ty nie zdajesz sobie sprawy ze przez 20 lat mozna zapomniec 80% języka jak nie więcej.

1

Oj panowie dzieje sie w naszej Barcelonce radzę zapiąć pasy :D
Na przedwczesne wybory bym nie liczył. To co sie teraz dzieje jest po to, ze tylko wygranie trypletu mogłoby ten zarząd uratować.
Odejście Zubiego niewiele w tym pomoże. Moze nowy dyrektor ściągnie suareza, moze załatwi z niektórymi zawodnikami transfer w 2016? Nie wiem.
W każdym razie Messi celuje w głowę enrique i cos czuje ze zaraz strzeli. Problemem bedzie znalezienie nowego trenera.
Ja osobiście nie chciałbym noname. Klopp wydaje sie do wyciagnięcie, tylko czy on na pewno jest dobry dla nas? Nie wiem czy jego temperament i styl (motywacja) jest odpowiedni dla nas.
Koeman jest naprawde niezły po hiszpańsku zapewne rozmawia, ale wielkim trenerem jeszcze nie jest.
Ciężkie zadanie. Nie wiem kogo mozna jeszcze wyciągnąć, a kogo nie, ale wiem ze to zadecyduje o pozostaniu Messeigo u nas i o uniknięciu katastrofy albo wielkiej katastrofy :)

Ps wklejam drugi raz bo główny news usunięto w cień i zmieniono na ten :)

1

Oj panowie dzieje sie w naszej Barcelonce radzę zapiąć pasy :D
Na przedwczesne wybory bym nie liczył. To co sie teraz dzieje jest po to, ze tylko wygranie trypletu mogłoby ten zarząd uratować.
Odejście Zubiego niewiele w tym pomoże. Moze nowy dyrektor ściągnie suareza, moze załatwi z niektórymi zawodnikami transfer w 2016? Nie wiem.
W każdym razie Messi celuje w głowę enrique i cos czuje ze zaraz strzeli. Problemem bedzie znalezienie nowego trenera.
Ja osobiście nie chciałbym noname. Klopp wydaje sie do wyciagnięcie, tylko czy on na pewno jest dobry dla nas? Nie wiem czy jego temperament i styl (motywacja) jest odpowiedni dla nas.
Koeman jest naprawde niezły po hiszpańsku zapewne rozmawia, ale wielkim trenerem jeszcze nie jest.
Ciężkie zadanie. Nie wiem kogo mozna jeszcze wyciągnąć, a kogo nie, ale wiem ze to zadecyduje o pozostaniu Messeigo u nas i o uniknięciu katastrofy albo wielkiej katastrofy :)

1

A moze hazarda u nas za 2 lata ? :P oczywiście to mało prawdopodobne, ale przebolalbym odejście Messiego. Neymar by eksplodował, powstała była nowa drużyna

3

Jestem gotów zainwestować 3pkt w nowego trenera :)

0

Chyba sobie żartujesz ...

1

Gdybać to sobie możesz gdyby nie Laporta nie byłoby Guardioli. On ma prawo nazywać sie i byc uznawanym za ojca sukcesu. Stworzył dwie świetne drużyny jedna z R10 na czele druga z Messim i 3 LM wpadły

0

Tak ogarnięci ze połowa komentarzy to o grach

1

proszę Ciebie to było do przewidzenia skoro przed tym mieliśmy już sankcje ...

1

Tu sie mylisz, tak jak wspomniales
Gol z karnego= gol z 40m
Ale za gola z karnego nie dostaniesz wielkich braw bo to formalnosc, krotko mowiac musisz strzelic.
Wymagasz od kogos zeby bil brawo pilkarzowi ktory strzeli z karnego ktorego nie bylo?
A jezeli chodzi Ci o to zebysmy napisali ze Cr strzela b dobrze karne to przyznaje, ale oprocz tego okropnie nurkuje bez zadnego wstydu przy stanie 4:0 jeden wielki kompleks...

2

Gdyby byl taki sam scenariusz jak w marcowym GD z zamiana rol, nie mialbym nic przeciwko. Szczegolnie ze najbardziej kontrowersyjny karny byl za faul na Cr7

2

Najlepszych

1

to ze na razie jest za wczesniej zeby okreslic czy byl to odbry transfer

0

według mnie forma Neymara

0

Socios *

33

Po ciężkich i długich przemyśleniach- Messi

3

,,183 euro za t-shirt bez nadruku, 210 euro za koszulkę z numerem i nazwiskiem. Przy zakupie dwóch koszulek culés będą mogli liczyć na zniżkę w wysokości 25 eurocentów"
Hahahahahaha

0

Ładnie lykacie jak pelikany :)

1

MAsz prawo do swojej opinii, ale w czym był lepszy? W pojedyńczych meczach tak, ale jeżeli sięgniesz dalej do pamięci to do października-listopada był bez formy i nie ulega to żadnej wątpliwości. Przegrywał proste pojedynki, zawodnicy go brali na szybkość ogólnie SŁABO. Ja by się z Tobą zgodził gdybyśmy brali pod uwagę ostatnie 2-3 miesiące, ale w przeciągu roku to moim zdnaiem Alves, Pique, Alba i oczywiście Masche lepsi

2

ja zagłosowałem właśnie przez takie idioctwo wystawiania tych zawodników do głosowania (zapewniam, ze po takich wynikach już nie będzie takiej opcji), mimo wszystko wszyscy się chyba zgodzą, że Masche był najlpeszym obrońcą

1

od 1 do 11 się z Tobą zgadzam :)

1

durne nominacje to takie podejście, ja się uśmiałem przy Douglasie, ale Vermalen rozwalił

2

Ney to najlepszy transfer tego zarządu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?