barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mylisz się Alexis i Neymar pod nieobecność Messiego grali po prostu dobrze i skutecznie.
1
bez przesady Messi to jakieś 40%, jak w poprzednim sezonie miał kontuzję Ney i Alexis zaczęli grać dużo lepeij
1
nieporównywalnie więcej, najlepszy mecz Pedrito w sezonie
0
Pique zaczyna grać jak kiedyś? Widziałeś co on zrobił przy bramce, jeżeli Garcia obiegał tak Pique to ja chyba oglądałem innego (jeszcze wówczas) Piquenbauera
Ja nie narzekam, ja tylko studzę Twoje zapędy na finał LM
0
zgadzam się :)
2
co ja tutaj czytam...
Jaki mamy potencjał pokazała dzisaj obrona, Busi już któryś raz taka strata a Pique nie potrafi wygrać pojedynku 1v1 ze średniakiem, który ogrywa go jak dziecko. Już widzę jak Pique będzie pilnować Ibry albo Cavaniego
0
pominales jeden mecz kolego :)
2
Jestes tu 150 dni synek żadnego Pepa wtedy nie było
0
Błąd Busiego błędem Busiego ale Pique pokaz jakim jest marnym obrońcom
0
Pod względem taktycznym nie ma go co porównywać do Lucho, Barc była w stnie wygrać z każdą drużyną. Jestem/byłem jego zwolennikiem, ale niestety bardzo mnie bolało, że nie stawiał na młodzież
0
O co chodzi bo nie ogladam meczu ?
0
Oglądaliśmy inny mundial. Moim zdaniem grał bardzo dobrze do momentu jego kontuzji był zawsze w czołówce najlepszych graczy. Aguero zgodzę sie, Higuain zgodzę sie ale jeżeli piszesz ze Di Maria zagrał słabo i był rozczarowaniem to po prostu nie pamiętasz mundialu
0
Ciągłość i płynność ? Zero !
Przez pierwsza polowe pomoc wgl nie brała udziału w konstrukcji akcji. Schemat był 100 klep miedzy Masche Busim i pobliskim zawodnikami i długa piłka z obrony. Dla mnie to jest chaos a nie płynność tzw ,,na aferę" i udało sie tylko raz kiedy Surez powien to strzelić z zamkniętymi oczami.
Na pewno z para 2 Spd nie ma co grać a na pewno nie z tak ustawionymi Xavim i skrzydlowymi
Ja z wygranej jak kazdy sie cieszę ale styl był słaby i nie ma co gadać po prostu nam sie trafiło
14
Wszystko fajnie ale w 2005 Busi pogrywal czasami jescze na podwórku
Korekta 2012. :)
0
my sie mozemy tylko przygladac i interesowac sie co najwyzej tym gdzie pojdzie ;p
1
Douglas na byc podstawowym PO? HA HA
0
powtórka pytania bo nikt mi nie odpowiedział
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z Bentem za 60mln?
0
wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi 60mln za Benta?
0
i co w związku z tym?
0
Dajcie spokój Alaba zjada Albe na śniadanko
0
Oczywiście masz racje, że niektórzy tu zgłupieli, ale.. no właśnie co robił Ronadlo w tych ważnych meczach?
2GD przespane (2 bramki z 11 XD)
W finale LM nic, kompletnie nic
W lidze z atleti też słabo
Bayernowi strzelil jak bylo juz dawno pozamiatane
w finale PK nawet nie grał
Reprezentacji nie pomógł ani trochę.
W ważnych meczach ani Messi ani Ronaldo nic nie zrobili.
0
klitschko wystęĻuje tu jako pax jeżeli się nie mylę
0
Ciekawe ile Zubi zapłacił za puszczanie takiej ploty.
0
On jest po prostu głupi, jakkolwiek to by nie brzmiało tak rzeczywiście jest. On chciał pewno Benatie tylko Roma powiedziala 40, do Bayernu poszedł za 28
A my kupiliśmy rudego i szklankę za 38 (jeśli doliczymy zmienne)
Najbardziej boli strata Kroosa. Jak czytam ze mieliśmy pierwszeństwo to nóż w kieszeni sie otwiera
0
2 razy tańszy jeżeli pewne rzeczy sie nie zmienia, ale fakt Toni to była okazja jaka sie trafia raz na 5 lat ( wcześniej Ozil )
0
Przestało byc śmieszne jakiś czas temu
1
Zgadzam sie tez nie czytam bo nudy na pewno, oprócz ostatniego myśle ze wszystkie sie pojawiły
1
+ ew. 8 zmiennych
3
dzięki panie trenerze, mam nadzieje, że Cię wezmą po Enrique, szczególnie, że chcesz nas "uzależnić" (wiem, chodziło o uniezależnić) od ,,tici-taci"
0
Sam ten argument okalający tezę ze Pep jest wielki, jest lekko mówiąc (piszac) idiotyczny