barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O tez dobre hahaha
0
Bo wygrała tylko 2-0 a Ronaldo strzelił hattricka.
Brakuje tylko
DUMNI po zwycięstwie wierni po... Zwycięstwie hahaha
13
Pamiętacie jak hala dzieci pisały ze Messi to 0 bez Xaviego i Iniesty ? Tak samo zachowujecie się teraz wy pisząc o tym, ze Ronaldo tylko dobija. Niezlą beczke mam tak więc piszcie tam swoje dalej
0
niczym sie nie roznicie od hala dzieci z rm.pl
0
ronadlo i pozamaitane
0
W tył sezonie widać szczególnie ze Rakitic=Xavi
Chorwatowi nie udzie rozgrywanie, nigdy nie bedzie jak Xavi juz bliżej mu z profilu do Iniesty
Fabs zawsze był połączeniem Xaviego z Iniesta
5
Ciągle będę to powtarzał, Rakitic to nie jest odpowiednie zastępstwo za Fabregasa. Będziemy musieli czekać poł sezonu żeby zobaczyć taką asystę w wykonaniu Chorwata
0
ALVES broni nadla 3-1
0
KARNY dla atleti !
2
skoro teraz jestes w szoku, to 20minut temu chyba padłbyś na zawał :)
0
postawiłem na remis przy stanie 3-0 kurs: 17, stawka: 1 . Jak wejdzie to sie zalamie ze nie wiecej :) Taka uroda bukmacherki
0
Nie ma ogarnietych ludzi tu bardziej chodzi chyba o nowy zarzad
0
Co ty jescze tu robisz ? Dawaj do Barcelony na trenera !
0
biegał najwięcej, a po tej wrzutce padła bramka Neymara. Prawie uratował dupe SO przy 3 barmce gdzie sie wrocil we wlasne pole karne
1
Mi najbardziej dzisaj sie podobapi Messi, Neymar, Alves Xavi
A najmniej Alba, Pedro/Munir, Mathieu, Rakitic, Ter Stegen
0
Choc akurat fanom Liverpoolu w ostatnm roku atak prawie zdobyl mistrza
0
Zgadzam sie z tym
0
Ok racja skrajnosc to nie byla, ale tak jak piszesz skoro grali z kontry to sie murowali :)
0
Nie w ogole od 70 pilki nie wachali
1
I najlepszy atak na swiecie, ja tez :)
0
A po co mu ? (15 znakow)
0
0,12? No Panie radze zainwestowac w nowszy :)
0
BVB. 15 znakow dzikie weze
0
Od razu 5, błędy sa wliczone w grę, a te nie były juz tak rażące.
1
Rakitic i Pedro o 1 oczko za duzo zdecydowanie za to Busi za mało
0
pomocnicy nawet nie potrafią podać to Messi musi być cofnięty bo i na tej pozycji jest najlpeszy na świecei
0
ja chcę Traore
0
Dokaldnie w końcu koniec artykułów typu: Lucho lepszy niż Pep (moj ulubiony nagłówek)
1
Jakby Barca przegrała 2:1 nie miałbym nic przeciwko gdyby strzelała na bramkę przeciwnika. Problem polega na tym ze nasz zespół oddał zero celnych strzałów (ostatnia taka sytuacja w lidze 2004/05).
Co bedzie w LM jak trafimy ma Chelsea? Bayern?
Jak nie potrafimy sobie stworzyć szans z Malaga to znaczy ze jest bardzo kiepsko z środkiem pola
0
Progres? Tak to sie kończy jak sie nie zna slow których sie używa