1

O tez dobre hahaha

0

Bo wygrała tylko 2-0 a Ronaldo strzelił hattricka.
Brakuje tylko
DUMNI po zwycięstwie wierni po... Zwycięstwie hahaha

13

Pamiętacie jak hala dzieci pisały ze Messi to 0 bez Xaviego i Iniesty ? Tak samo zachowujecie się teraz wy pisząc o tym, ze Ronaldo tylko dobija. Niezlą beczke mam tak więc piszcie tam swoje dalej

0

niczym sie nie roznicie od hala dzieci z rm.pl

0

ronadlo i pozamaitane

0

W tył sezonie widać szczególnie ze Rakitic=Xavi
Chorwatowi nie udzie rozgrywanie, nigdy nie bedzie jak Xavi juz bliżej mu z profilu do Iniesty
Fabs zawsze był połączeniem Xaviego z Iniesta

5

Ciągle będę to powtarzał, Rakitic to nie jest odpowiednie zastępstwo za Fabregasa. Będziemy musieli czekać poł sezonu żeby zobaczyć taką asystę w wykonaniu Chorwata

0

ALVES broni nadla 3-1

0

KARNY dla atleti !

2

skoro teraz jestes w szoku, to 20minut temu chyba padłbyś na zawał :)

0

postawiłem na remis przy stanie 3-0 kurs: 17, stawka: 1 . Jak wejdzie to sie zalamie ze nie wiecej :) Taka uroda bukmacherki

0

Nie ma ogarnietych ludzi tu bardziej chodzi chyba o nowy zarzad

0

Co ty jescze tu robisz ? Dawaj do Barcelony na trenera !

0

biegał najwięcej, a po tej wrzutce padła bramka Neymara. Prawie uratował dupe SO przy 3 barmce gdzie sie wrocil we wlasne pole karne

1

Mi najbardziej dzisaj sie podobapi Messi, Neymar, Alves Xavi
A najmniej Alba, Pedro/Munir, Mathieu, Rakitic, Ter Stegen

0

Choc akurat fanom Liverpoolu w ostatnm roku atak prawie zdobyl mistrza

0

Zgadzam sie z tym

0

Ok racja skrajnosc to nie byla, ale tak jak piszesz skoro grali z kontry to sie murowali :)

0

Nie w ogole od 70 pilki nie wachali

1

I najlepszy atak na swiecie, ja tez :)

0

A po co mu ? (15 znakow)

0

0,12? No Panie radze zainwestowac w nowszy :)

0

BVB. 15 znakow dzikie weze

0

Od razu 5, błędy sa wliczone w grę, a te nie były juz tak rażące.

1

Rakitic i Pedro o 1 oczko za duzo zdecydowanie za to Busi za mało

0

pomocnicy nawet nie potrafią podać to Messi musi być cofnięty bo i na tej pozycji jest najlpeszy na świecei

0

ja chcę Traore

0

Dokaldnie w końcu koniec artykułów typu: Lucho lepszy niż Pep (moj ulubiony nagłówek)

1

Jakby Barca przegrała 2:1 nie miałbym nic przeciwko gdyby strzelała na bramkę przeciwnika. Problem polega na tym ze nasz zespół oddał zero celnych strzałów (ostatnia taka sytuacja w lidze 2004/05).
Co bedzie w LM jak trafimy ma Chelsea? Bayern?
Jak nie potrafimy sobie stworzyć szans z Malaga to znaczy ze jest bardzo kiepsko z środkiem pola

0

Progres? Tak to sie kończy jak sie nie zna slow których sie używa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?