0

ja się orientuje tylko w tym, ze niestety wypozyczeni zawodnicy niestety po powrocie sie nie sprawdzaja

0

Z tego co pamiętam to Pique miał problemy z wyprowadzeniem piłki z Ajaxem bawił się i bawił, a jedna taka akcja prawie skończyła się utratą gola
W poprzednim meczu ligowym zagrał beznadziejnie i tylko rozregulowany celownik ustawiony na pustą bramkę sprawił, że nadal przy straconych w tabeli mamy 0

0

przepraszam Bartra jest słabszy od Pique? Oglądałeś 2 ostatnie mecze Pique?

2

jestem z Tobą kolego, najgorsze uczucie

0

Gdyby to było takie łatwe :) Klucz poznamy dopiero po meczu, gdy jeden z redaktorów napisze/przetłaczy obszerny artykuł :)
Jedynie kolega ma racje ze skutecznością, myśle ze nawet połowa wyników meczow na wysokim szczeblu jest warunkowana skutecznością, chyba kazdy potrafi wymienić mecz w którym zwycięstwo uciekło przez brak skuteczności
Piłka nożna to często gra przypadku

0

Pisałem juz o tym duzo wcześniej, drugi Abidal jest konieczny. Myśle ze po odejściu Alvesa powinien ktos zagrać na tej pozycji z predyspozycjami do gry obronnej. Dzięki Bogu Aleves w tym sezonie gra dobrze i sie wraca, bo w tamtym była masakra i kiedy Jordi był z przodu zostawali nam 2 SO i SPD

0

Niestety jestem w tych 99%
Munir mając sytuacje 3na 2 ściągając juz 1 obrońcę zdecydował sie na strzał zza 16. Biegał równie bezsensownie jak Pedrito, ale ten drugi jeżeli pamięć mnie nie zawodzi stworzył 2 naprawde dogodne sytuacje odgrywając piłkę na jeden kontakt. Munir w tym meczu nie zrobił nic za co mozna by było go pochwalić

1

Pisząc ze Munir>Pedro mocno sie kompromitujesz, radziłbym sobie podarowac takie komentarze

0

Rekord Messiego został wyrównany Adraino strzelił 5 bramek !

0

Rekord Messiego poważnie zagrożony Adriano juz 4 bramki

8

Alves w tym sezonie gra całkiem dobrze, tylko te zaślepione leszcze i tak tego nie zobaczą

0

Munir to ostatnio pogrywa gorzej od Pedro więc skończycie te wasze hejty.
ALvesa też pewno hejtujecie do dziś, bo wy tak macie, że jak ktoś rzeczywiście ma słabe miesiące i lecą na niego hejty z wszsytkich stron to dla was jest już słaby na zawsze.
Nie piszę, ze Pedro jest w dobrej formie, bo to nieprawda, ale aktualna forma Munira to nie wiem czy w Barcie B by nie odpoczywał

1

Fanbojstwo bez granic :)

0

Jestes śmieszny Marek :)
Takiego hipokryty dawno tu nie było.
Najpierw negujesz "agresywne" zachowanie, a potem piszesz, ze w rzeczywistości nie powiedziałbym Ci tego co napisałem, sugerując tym jednoznacznie, ze bys mi skopał tyłek.
Aha jeszcze kwestia czytania ze zrozumieniem, cytuje tutaj fragmenty Twojego koemntarza

"O ile Lewy z Milikiem całkiem dobrze spisywali się w ataku, a Szczęsny znakomicie w bramce, to dwie pozostałe formacje zagrały bardzo słabo, jeśli nie katastrofalnie. "

"Pomoc moim zdaniem nie istniała w ogóle - jedynie Grosicki coś szarpał "

"Obrona - kompletnie nie rozumiem, za co Wy tak gloryfikujecie tego Glika. Przecież ten gość popełniał masę błędów"

Teraz to rozumiem czemu mnie zaganiasz do matury, ale jeżeli zdałeś to o mnie sie nie martw :)

PS na ulicy bym tego nie powiedział, tylko bym zwiewał od takiego fajtera

2

No cieżko żebyś nie trafił hak narzekales na wszystko.
Moze do Ciebie jescze to nie dotarło, wczoraj i w sobotę grała Polska, a nie Barcelona

0

a Munir? .... oh wait

0

Zgadza się idzie nam dobrze i jesteśmy po teoretycznie dwóch cieżkich pojedynkach: Villareal i Bilbao (ale w praktyce wstyd by było przegrać z Baskami).
Pamiętajmy jednak o tym, że rok temu chyba po 10 kolejkach mieliśmy komplet, a co z tego wyszło to wiemy...
Podoba mi się gra defensorów (szczególnie Pique i Bartry, Alves też zaczął znowu grać jak człowiek)
W ataku Messi i Neymar praktycznie strzelają co mecz. Gorzej z pomocą, nie uwierzyłbym przed sezonem, że uznam tą formację za najsłabszą, ale tak niestety jest. Rakitic moim zdaniem dno w porównaniu do Cesca, dał chyba jedną dobrą piłę i to wszystko. Iniesta też nie to samo co za dawnych lat. Wchodzi Xavi i to on porządkuje to wszystko inaczej jest jakiś bajzel w tej formacji

0

ja wzialbym w ciemno 2msc w LL i półfinał (ale przegrany jadą bramką) w LM

10

Słaby troll, redakcja powinna zabanować

1

To sa antyfani. Pamietam jak zagladalem na stronę gdy Polska grała z Mołdawia (chyba lub Montenegro) a Hiszpania ze Słowacja (lub drużyna o podobnym poziomie)
Wszyscy tutaj pisali ze oglądają Hiszpanie bo nie beda patrzyli na porażkę Polaków
Hiszpania wygrała, a Polska zremisowała, smiech na całej stronie.
teraz kiedy w końcu wygrywamy gość jest w stanie rozpisać rozprawke na dwa komentarze z analiza słabej gry, no nie wierze.
Guardiola powiedział kiedyś (po meczu z Rubinem) ze dwóch bramek nie strzela sie przypadkiem.
Wygraliśmy z mistrzem swiata, nikt sie tego nie spodziewał, niedawno potrafiliśmy zremisować z Mołdawia.
Ale zawsze musza sie pojawić proeksperci którzy wymagają wygrania MS od Polaków i nawet by po nich cisnęli gdyby te MS wygrali :)

2

Polska mentalność- narzekanie o ile na Rybsusa rozumiem to na Jadlowca (przede wszystkim) i resztę brak mi slow :)

4

6 lat wierzyłem w napompowany balonik, ze wygramy, ze ten mecz bedzie inny, a dzis zwątpiłem.
Pozostaje tylko sie cieszyć i przeprosić

0

Debilna zmiana, ale to UEFA nic nie zrobisz

0

Ale z was hipokryci jak Pedro w pierwszym składzie czy słaby mecz to sami byście rzucali takimi hasłami gdyby nie było za to bana, a teraz nagle wszyscy zgrywają kibiców

0

Strzelił cos Suarez ?

0

Tak zniszczył ze teraz puszcza piłki ktore lecą w środek.
Iker chciał byc mądrzejszy od trenera i pogrywal z nim (był zwal jak zwał, kretem) to go usadził na ławie

0

głowy nie dam, ale było referendum i jest dym. Podobno Hiszpania zabroniła robić takie referenda, ale tak jak mówię (piszę) na 100% pewien nei jestem

2

a czemu Ty kibicujesz Barcelonie? Odpowiadając na to pytanie odpowiesz sobie sam

0

No tak tylko ty masz pojęcie wielki znawco. Mozna go nazwać kretem i kin tam chesz, ale legenda jest legenda i nie pisz głupot.

0

wątpię. Oni naprawdę stali się dziwni. Nie wiem jak wytłumaczyć gwizdy na Casillasa, po prostu nie wiem jak można tak robić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?