barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja się orientuje tylko w tym, ze niestety wypozyczeni zawodnicy niestety po powrocie sie nie sprawdzaja
0
Z tego co pamiętam to Pique miał problemy z wyprowadzeniem piłki z Ajaxem bawił się i bawił, a jedna taka akcja prawie skończyła się utratą gola
W poprzednim meczu ligowym zagrał beznadziejnie i tylko rozregulowany celownik ustawiony na pustą bramkę sprawił, że nadal przy straconych w tabeli mamy 0
0
przepraszam Bartra jest słabszy od Pique? Oglądałeś 2 ostatnie mecze Pique?
2
jestem z Tobą kolego, najgorsze uczucie
0
Gdyby to było takie łatwe :) Klucz poznamy dopiero po meczu, gdy jeden z redaktorów napisze/przetłaczy obszerny artykuł :)
Jedynie kolega ma racje ze skutecznością, myśle ze nawet połowa wyników meczow na wysokim szczeblu jest warunkowana skutecznością, chyba kazdy potrafi wymienić mecz w którym zwycięstwo uciekło przez brak skuteczności
Piłka nożna to często gra przypadku
0
Pisałem juz o tym duzo wcześniej, drugi Abidal jest konieczny. Myśle ze po odejściu Alvesa powinien ktos zagrać na tej pozycji z predyspozycjami do gry obronnej. Dzięki Bogu Aleves w tym sezonie gra dobrze i sie wraca, bo w tamtym była masakra i kiedy Jordi był z przodu zostawali nam 2 SO i SPD
0
Niestety jestem w tych 99%
Munir mając sytuacje 3na 2 ściągając juz 1 obrońcę zdecydował sie na strzał zza 16. Biegał równie bezsensownie jak Pedrito, ale ten drugi jeżeli pamięć mnie nie zawodzi stworzył 2 naprawde dogodne sytuacje odgrywając piłkę na jeden kontakt. Munir w tym meczu nie zrobił nic za co mozna by było go pochwalić
1
Pisząc ze Munir>Pedro mocno sie kompromitujesz, radziłbym sobie podarowac takie komentarze
0
Rekord Messiego został wyrównany Adraino strzelił 5 bramek !
0
Rekord Messiego poważnie zagrożony Adriano juz 4 bramki
8
Alves w tym sezonie gra całkiem dobrze, tylko te zaślepione leszcze i tak tego nie zobaczą
0
Munir to ostatnio pogrywa gorzej od Pedro więc skończycie te wasze hejty.
ALvesa też pewno hejtujecie do dziś, bo wy tak macie, że jak ktoś rzeczywiście ma słabe miesiące i lecą na niego hejty z wszsytkich stron to dla was jest już słaby na zawsze.
Nie piszę, ze Pedro jest w dobrej formie, bo to nieprawda, ale aktualna forma Munira to nie wiem czy w Barcie B by nie odpoczywał
1
Fanbojstwo bez granic :)
0
Jestes śmieszny Marek :)
Takiego hipokryty dawno tu nie było.
Najpierw negujesz "agresywne" zachowanie, a potem piszesz, ze w rzeczywistości nie powiedziałbym Ci tego co napisałem, sugerując tym jednoznacznie, ze bys mi skopał tyłek.
Aha jeszcze kwestia czytania ze zrozumieniem, cytuje tutaj fragmenty Twojego koemntarza
"O ile Lewy z Milikiem całkiem dobrze spisywali się w ataku, a Szczęsny znakomicie w bramce, to dwie pozostałe formacje zagrały bardzo słabo, jeśli nie katastrofalnie. "
"Pomoc moim zdaniem nie istniała w ogóle - jedynie Grosicki coś szarpał "
"Obrona - kompletnie nie rozumiem, za co Wy tak gloryfikujecie tego Glika. Przecież ten gość popełniał masę błędów"
Teraz to rozumiem czemu mnie zaganiasz do matury, ale jeżeli zdałeś to o mnie sie nie martw :)
PS na ulicy bym tego nie powiedział, tylko bym zwiewał od takiego fajtera
2
No cieżko żebyś nie trafił hak narzekales na wszystko.
Moze do Ciebie jescze to nie dotarło, wczoraj i w sobotę grała Polska, a nie Barcelona
0
a Munir? .... oh wait
0
Zgadza się idzie nam dobrze i jesteśmy po teoretycznie dwóch cieżkich pojedynkach: Villareal i Bilbao (ale w praktyce wstyd by było przegrać z Baskami).
Pamiętajmy jednak o tym, że rok temu chyba po 10 kolejkach mieliśmy komplet, a co z tego wyszło to wiemy...
Podoba mi się gra defensorów (szczególnie Pique i Bartry, Alves też zaczął znowu grać jak człowiek)
W ataku Messi i Neymar praktycznie strzelają co mecz. Gorzej z pomocą, nie uwierzyłbym przed sezonem, że uznam tą formację za najsłabszą, ale tak niestety jest. Rakitic moim zdaniem dno w porównaniu do Cesca, dał chyba jedną dobrą piłę i to wszystko. Iniesta też nie to samo co za dawnych lat. Wchodzi Xavi i to on porządkuje to wszystko inaczej jest jakiś bajzel w tej formacji
0
ja wzialbym w ciemno 2msc w LL i półfinał (ale przegrany jadą bramką) w LM
10
Słaby troll, redakcja powinna zabanować
1
To sa antyfani. Pamietam jak zagladalem na stronę gdy Polska grała z Mołdawia (chyba lub Montenegro) a Hiszpania ze Słowacja (lub drużyna o podobnym poziomie)
Wszyscy tutaj pisali ze oglądają Hiszpanie bo nie beda patrzyli na porażkę Polaków
Hiszpania wygrała, a Polska zremisowała, smiech na całej stronie.
teraz kiedy w końcu wygrywamy gość jest w stanie rozpisać rozprawke na dwa komentarze z analiza słabej gry, no nie wierze.
Guardiola powiedział kiedyś (po meczu z Rubinem) ze dwóch bramek nie strzela sie przypadkiem.
Wygraliśmy z mistrzem swiata, nikt sie tego nie spodziewał, niedawno potrafiliśmy zremisować z Mołdawia.
Ale zawsze musza sie pojawić proeksperci którzy wymagają wygrania MS od Polaków i nawet by po nich cisnęli gdyby te MS wygrali :)
2
Polska mentalność- narzekanie o ile na Rybsusa rozumiem to na Jadlowca (przede wszystkim) i resztę brak mi slow :)
4
6 lat wierzyłem w napompowany balonik, ze wygramy, ze ten mecz bedzie inny, a dzis zwątpiłem.
Pozostaje tylko sie cieszyć i przeprosić
0
Debilna zmiana, ale to UEFA nic nie zrobisz
0
Ale z was hipokryci jak Pedro w pierwszym składzie czy słaby mecz to sami byście rzucali takimi hasłami gdyby nie było za to bana, a teraz nagle wszyscy zgrywają kibiców
0
Strzelił cos Suarez ?
0
Tak zniszczył ze teraz puszcza piłki ktore lecą w środek.
Iker chciał byc mądrzejszy od trenera i pogrywal z nim (był zwal jak zwał, kretem) to go usadził na ławie
0
głowy nie dam, ale było referendum i jest dym. Podobno Hiszpania zabroniła robić takie referenda, ale tak jak mówię (piszę) na 100% pewien nei jestem
2
a czemu Ty kibicujesz Barcelonie? Odpowiadając na to pytanie odpowiesz sobie sam
0
No tak tylko ty masz pojęcie wielki znawco. Mozna go nazwać kretem i kin tam chesz, ale legenda jest legenda i nie pisz głupot.
0
wątpię. Oni naprawdę stali się dziwni. Nie wiem jak wytłumaczyć gwizdy na Casillasa, po prostu nie wiem jak można tak robić