0

chciałem napisać, że wygrałeś, ale admini wprowadzili najdurniejszy przepis, że komentarz powinien zawierać 15 znaków, zamiast tego mogliby zwiększyć do np. 5000

0

Dobrej nocy, choć Florek pewno nie da spać

0

Tak pisałeś swoje ekspertyzy ze bys sie nie zdziwił jak Celtic awansuje i wyszło na twoje he he

2

Proszę zmienić zapytanie sondy na:
Czy uważasz, że skład Barcelony na sezon 2014/15 I 2015/16jest kompletny?

3

Ciekaw jestem ile Perez dał pod stołem, pewno jescze liczył na to, ze zabiorą nam punkty, z nim to wszystko możliwe wręcz wcale bym sie nie zdziwił :)
Visca el Barca :D

5

Od razu 150, zejdz na ziemie

0

Ja jednak myśle ze to sprawka kibica drużyny przeciwnej/realu.
Kot pojawił sie na początku meczu (1min?), a jeżeli w dodatku jest czarny, a przypowiednia funkcjonuje w Hiszpanii to chyba to nie jest przypadek :)

23

Szczerze powiedziawszy mamy rzeczywiście mała rewolucje i mozna wyciągnąć pare wniosków z meczu.
1) Świetna organizacja i współpraca lini obronnej z pomocą po czerwieni. Elche nie miało jak oddać strzału, mozna powiedzieć ze to był wysoko postawiony autobus (formacja 4-4-1)
2) Co za pkt 1idzie , prawdopodobnie będziemy oglądać więcej kontr. Juz tutaj mieliśmy okazje na pare takich zagrań, ale jescze sporo pracy do doprowadzenia naszego zespołu na dobry poziom w tym taktyczny elemencie gry, mimo wszystko cieszy alternatywa na wieczne klepanie.
3) poprawiony pressing porównując go do dwóch poprzednich sezonów. Mimo wszystko wydaje sie jednak, ze nie będziemy za wszelka cenę starać sie odebrać piłki pod bramka rywala (jak miało to miejsce za Pepa)
4) Messi cofającymi sie do obrony, nie wykonywał zawsze pressingu gdy był od innego gracza oddalony nawet o metr, ale pare razy (w sumie więcej niż w poprzednim sezonie) wrócił z impetem do defensywy i raz zatrzymał (co prawda faulem) groźna akcje rywali.
5) wymiennosc pozycji, działa ? DZIAŁA i to jak Messi z Rafinha sobie z tmł swietnie poradzili, czasami Leo był na skrzydle czasami Rafinha, ogólnie w moim odczuciu największy pozytyw meczu, który moze spowodowac narodzenie sie najgroźniejszego Tria nie tylko na papierze ale i na boisku w Europie.

24

6) słaba gra Busiego, co niestety martwi. Dając Rakiticowi i Iniescie defensywne zadania powinien grać Javier jeżeli stawiamy na ofensywę Busi, dziś przy defensywnym wariancie Busi to potwierdził Masche moim zdaniem poradziłby sobie lepiej
7) nie wiadomo z jakich względów brak Bartry w pierwszej 11, a szkoda bo pewno kompletnie inaczej by to sie potoczyło.
8) strzały z daleka, cieszyły próby naszych graczy, kolejna alternatywa dla klepania
9) Beznadziejne rzuty rozne, chyba jednak Messi powinien je bić, choć tego wolnego przed strzałem Alvesa mozna było uznać jako rzut rożny to z faktycznych cornerow nic dobrego nie wynikło
10) dobry Dani Alves choć pracujący bardziej w ofensywie potwierdza, ze transfer Cuadrado to nie jest zły pomysł

Czeka nas interesujący sezon, rożnie to sie moze potoczyc ja osobiście z niecierpliwością czekam na pierwszy wyjazd aby miec więcej materiału do analizy. Nasza gra sie zmieniła i nie jest to wielka rewolucja ale czasami wystarczy wymienić jedna cześć w aucie aby znów działało jak nowe, Lucho zdaje sie wymienił wszystkie części oprócz silnika i szczerze mówiąc podoba mi sie to :)

0

Daruje :)
Dobrej nocy :)

0

Xd cos sobie nie pograł :)

0

kozak? hahaha, powiedz mi jaki on dobry mecz zagrał na tej obronie ...

0

dopiero teraz zauważyłem, ale wstyd haha

0

Pique nawet nie moze grac ziomek XD

0

a tu takie zdziwko i Busi na SO :)

2

może dlatego, że Pedro by poszedł za 10, a Alexis za 40, moze dlatego, ze Alexis jest za dobry na lawke. Tak ciezko?

0

zgadzam się, z resztą dodałem bardzo podobny komentarz i nie podoba mi się to, że nasz najmłodszy, a zarazem najlepszy obrońca nie ma wsparcia (nawet gdy 2 oborncow nie moze grac!). Mimo wszystko, nie zmienia to faktu, że masz jakiś kompleks jeżeli chodzi o te jaja ;p

0

już wszyscy zrozumieliśmy, że uważasz, że Lucho nie ma jaj.

3

Nasz, obecnie najbardziej perspektywiczny obrońca i najlepiej grający obrońca z poprzedniego sezonu zostaje odsunięty od 1 składu mimo braku możliwości wyjścia w pierwszej 11, 2 obrońców. MASKARA, niech odejdzie, bo tu w niego tak wierzą jak kibice na rm.pl w trenera po porażce

0

podobno busiego nie ma

0

a co są już składy?

0

mi nie wszedl MU na AKO, a chelsea juz wygralo i byl kurs nawert ladny bo 2,2, a po MU chciałem wyjść na 0 to postawilem na RSSS, bo kursy kusiły i też nieciekawie to wygląda. Mam nadzieje, że Munir strzeli

0

myślę, że 75 bez zmiennych jest jak najbardziej możliwe

0

Gdy Sagan strzelił pierwszą bramkę to Krystian Bielik który grał dziś obok Sagana nie był jeszcze w planach i miał 2.5 roku do swoich narodzin

0

w Marce było, ale oficjalnie nie

0

no nwm jak wgl. można porównywać Sterlinga do Januzaja. Sterling jest niesamowity jego dynamika z szybkością stają się powoli istnym koszmarem dla obrońców PL

0

w podróży do Barcelony he he

0

transfer praktycznie tak, kwota pewno z dupy

1

taki idiota, że w jeden dzień jego firma obraca większą ilością pieniędzy niż Ty przez całe życie ...

3

Bartra, jedyny perspektywiczny obrońca jakiego posiadamy? A po co? Jest przecież Javier, który gra świetnie na tej pozycji ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?