barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z obrona, naprawde sądzisz ze Alves jest dobry na 2 lata albo 30 latek który bedzie przez te dwa lata dostępny moze przez 3 miesiące ? Ja nie bramka ok pomoc ok atak chyba najlepszy na świecie ale obrona nie jest dobra, a mamy wiele przykładów gdzie obrona wygrywała tytuły
0
Juz wiemy skad te transfery i szczerze mowić jescze nasz zarząd kupuje obrońców koło 30 na dwa lata w tym jeden połamany to soreczka, a Alves na 2 sezony to juz chyba mogę zacząć płakać
0
Sędzia tego nie zauważył ? Ehhh no nic dzięki
0
Mogę wiedzieć co zrobił? Bo niestety zasnalem na meczu (bez ironii)
0
Rafinha 5,5... Nie mam pytań
0
Mały offtop 15 latek wlasnie został powołany do 1 rep Norwegii. Gracz jest oceniany jako najbardziej wartościowy piłkarz u 16 według transfermark jego wartość szacowana jest na 1,5 mil euro
0
Moim zdaniem nic specjalnego. Neymar świetny, wedłu mnie i wielu innych najlepszy
0
Przecież on pisze o sezonie 13/14
0
Dokładnie, ale kazdy nowy trener dostaje x artykułów o tym jaki on nie jest dobry. Niestety ludzie w to wierzą i popadają w tzw hurraoptymizm. Ja uważam, ze nawet połowa sezonu do za mało trzeba poczekać jeden sezon aby zdać jakaś relacje. A jeżeli chodzi o tatę to do dzisaj nie wiem czy był dobrym trenerem czy złym na pewno nie idealnym, ale aż tak złe nie było
0
eh podobno mialbyc tam mecz ;/
0
leci na al jazeera english? Albo ktos ma cyformwy polsat i moglby mi powiedziec co jest na 228
0
Z kolei Rac mówi ze go(Cuadrado) mamy, mind fuck :/
0
zgadzam się z Tobą, że jako zmiennik jest idealny. Jednak Busi jest najlepszy na świecie, powtarzam najlepszy, jeżeli chodzi o czytanie gry. Przy tak ofensywnie grającej Barcelonie jest to cecha, która jest na pewno jedna z ważniejszych (jak nie najważniejsza). Masche byłby idealny na 2 spd, szkoda, że nie możemy zastosować takiej formacji, gdyż mamy za duże bogactwo z przodu
0
mamy najwyzsze wydatki w tym sezonie to co sie dziwic, a za pare dni pewno zoabzcysz jak Di Maria jest opychany za 60mln
1
jak na razie ? Typowe każdy nowy trener dostaje 10tki artykulow o tym jaki on nie jest dobry i ze jest na pewno w stanie przywrocic to co bylo za Pepa, pozyjemy zobaczymy
0
poziom mundialu jest parę razy niższy niż poziom piłki klubowej.
Również nie wiem czemu sądzisz, że obrona Nigerii, Szwajcarii, Iranu jest lepsza niż Newcastle. Aguero jest po prostu przereklamowany.
1
jak Masche będzie prezentował taka postawę jak sezon temu to tez będzie grzał ławę, zejdźcie z Busiego, zobaczyliście parę świetnych spotkań Masche i już go wstawiacie za Busiego
0
Gdy gra Messi tylko on ma wolna rękę. Neya nie zobaczysz w środku ani Alexisa w meczach z poprzedniego sezonu
8
Mam nadzieje, ze to nie znaczy ze Messi bedzie w środku, bo Suarez to moim zdaniem jedyny kandydat na ta pozycje
0
Myśle ze jednak by sie załapał Navas to świetny bramkarz, ale Cech to prawdziwa legenda, w porównaniu do Casillasa, która prezentuje swój poziom. Casillas nie bedzie miał szans z Navasem chyba, ze za zasługi :)
0
Reus jest 2 poziomy wyżej od Schurrle, Marco za 35 to prawdziwa okazja
0
Alexis poszedł za 40 jeżeli sie nie mylę
0
Podobno ma odejść w takim wypadku Casillas
0
rok temu oni sie nie śmiali jak nasi śpiewali o niepodległości :P a piłkarze na pewno beke mieli :P
Po tym meczu kończą sie spekulacje, debile sa wszędzie :)
5
Ja zawsze czekałem na wiadomości sportowe w TVP :)
0
Hahaha dokaldnie teraz sobie przypomniałem :)
1
Nawet nie blisko tego co było rok temu na Barcelonie.
0
Wrócił do treningów
0
jezeli reus przyjdzie moge umierac
0
ja juz nawet te wrzutki bym przezyl jezeli by sie wracal, a on jest po prostu najgorszym pilkarzem naszej defensywy jezeli o to chodzi. Jezeli chodzi o umiejetnosci w defensywie wystarczy obejrzec mecz z realem 4-3