0

Oczywiście nie pamietam tych piłkarzy ale co z tego ze było bardziej wyrównanie ? Ja miałem swojego ulubionego piłkarza w młodym wieku gdzie dla wielu był tylko talentem i to in był dla mnie najważniejszy, nigdy juz takiego piłkarza dla mnie nie bedzie

0

Dawno nie byłem tak smutny Messi był moim ulubionym piłkarzem od 2006 roku kiedy miałem 9 lat. Do dziś mam jego podrobiona koszulkę z 19 na plecach. Dał mi wiele radości i chciałem jak nigdy aby wygrał ten jeden jedyny mecz aby dokończył swoją piękna karierę aby Pele i Maradona grali w papier nożyce kamień kto mu bedzie masować stopy (żart, dla wrażliwców). Niestety to marzenie sie juz na 99% nie spełni i juz nigdy żaden piłkarz nie bedzie mi tak bliski, ale trzeba żyć dalej.

0

setki moim zdaniem
Higuain
Palacio
Schurlle (tam gdzie osbie zle przyjal)
i jezeli zaliczamy rzuty rozne to jeeszcze ten slupek wiecej set nie bylo

0

bez przesady Niemcy sety też mieli, ale mniej, a Argentyna miała może 2

0

grał dobrze w dzisiejszym meczu według mnie, reszta meczy rzeczywiście beznadziejna

1

typowe polskie minimalistyczne myślenie ;)

0

on musiał wygrać to MŚ aby stać się najlepszym z najlepszych

1

gdyby Reus grał też

1

2 miejsce - nic tak bardzo nie boli jak to wyróżnienie w piłce

0

nie wiem co ty masz do Kuna

0

Messi dorósł i nie ma tego głodu co miał 4 lata temu. 4 lata temu on by płakał po tym meczu, pamiętasz jak kopnął mikro z finale LM 2010 albo jak na kolanach leżał gdy Villa trafił? Dzisja już by tego nie było

1

Muller nie Rodriguez(za malo meczy) nie ok zgodzę się Robben był lepszy, ale to nie on grał w finale, chociaż zgadzam się, że chyba przesadzili z tą nagrodą, ale nie to jest teraz najważniejsze dla Messiego ta nagroda pewno gówno znaczy

1

Moje marzenie aby zobaczyć Messiego unoszącego puchar, aby dzisaj powiedzieć widziałem najlepszego kopacza legło w gruzach. Oddałbym nawet kolejny rok Barcelony bez trofeów

0

bo to najwiekszy oszust w futbolu?

0

Tu nie chodzi o to, że jest niedoceniany, ale to nie jest ten sam Messi co 4 lata temu. Nie biega, nie szuka piłki. Kiedyś piłka była dla niego jak tlen teraz nie biegnie nawet do kontry, przesadza. Jest mi go szkoda moim marzeniem było zobaczyć jak unosi puchar, niestety 30min po bramce Mario patrzyłem się osłupiony w ekran, że moje marzenie umarło. Mimo wszystko myślałem, że będzie biegał w najważniejszym meczu jego kariery, nie biegał

1

To tak jakby Polska była za Niemcami

1

Co z tego skoro nie wygrał tego co najważniejsze? Szukasz pocieszenia ale to żadne pocieszenie, porównywanie Cr do Messiego w tym momencie to zbędna rzecz

0

Tamtego sezonu, a raczej epoki nie powtorzymy przez najblizsze 30-40 lat, choc moge sie oczywiscie mylic

0

Jakosciowo BVB ma/mialo o wiele lepszych pilkarzy niz takie man city, ktore moze sie pochwalic Kompanym i Toure. Uednak zgodze sie ze trener jest w sukcesie rownie wazny co pilkarze

0

Watzke go nie pusci, tyle w temacie trzeba dac 50-60 zeby go tu sprowadzic, niestety. Czy jest tego wart? Mysle ze tak, na pewno jest nieporownywalnie lepszy od Marquinhosa, jest niemal pewne ze bylby liderem obrony. A jezeli Enrique chce grac systemem z 3 obroncami to nie ma na co czekac

0

Ale fail, to sa slowa Zubiego ha ha

0

Mistrzem brania w łapę jest Blatter

0

Dla tego starucha to tylko kasa on to nawet za 100 ojro w kieszeń zmieni decyzje

0

Jestem ciekawy jak skoro mamy 2 obrońców a przy nawet ew. transferze 3SO

4

nie chce mi się wierzyć, że niczego nie wymyślą, pewno będzie trenować indywidualnie z jakimś trenerem z naszego klubu

0

no jest jescze Zlatan, ale chyba masz racje ;)

0

Ja czytałem ze jest gotowy do gry i decyzja zależy od trenera,wysoko prawdopodobne ze trener go wystawi

1

Nick mówi sam za siebie :)

0

Takie statystyki to tez często sa u nad jak nie ma Leo, a ile Messi daje nam i ile Suarez dawał im wszyscy wiemy. Tylko paru graczy strzeliło 31 bramek, pamiętając ze przez 5 meczy nie grał, a chyba był tez królem asyst. Nie zastąpią go jednym zawodnikiem, musza poszukać kilku wzmocnień choć i tak moze wyjść jak ze Spursami

0

Pomyśleć ze ma 25 lat a był juz znany jak Milan wygrywał LM (choć głowy nie dam bo to było bardzo dawno )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?